Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Global Games były/są za free.

 

Były za free, ale trzeba było dokonać aktywacji przed sezonem nba.

Panowie, mam pewien problem.

 

Dzisiaj z ciekawości wchodze na PS4 i odpalam LP. przez przypadek włączyłem na transmisje live i działała mimo, że nie miałem wykupionego LP. Tzn. zasubowałem tylko na Global Games i zrezygnowałem. Jak to możliwe? W My Accounts pisze:

 

Global Games
Billed Date: Oct 11, 2015
Access Through: Aug 31, 2016
 

Pieniędzy chyba nie pobrało, bo kupowałem z konta kolegi a on nic mi nie mówił, że ubywa mu pieniedzy. O co chdozi?

 

Być może jest to związane z błędami po stronie nba, bo niektóre gry są za darmo dla Niemiec

 

 

Edit :

 

Jednak nie - też mam włączoną tą promocje global games i gry były nie dostępne

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam zamiar kupić telewizor Philps 40 cali, full hd, 6510/88. Jest on na androida. Czy aplikacja NBA Game Time będzie działała na nim bezbłędnie? Słyszałem, że android jest beznadziejny na oglądanie meczów z tej apki. Cholernie mi na tym zależy, fajnie jakby ktoś odpowiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips i Sony mają androida dopiero od niedawana i nie działa to bezproblemowo. O ile na tv sony działa to w miarę rozsądnie to na telewizorach philipsa wygląda to raczej słabo. Dziś jak znajdę czas to odpalę aplikację na 6510 i dam Ci znać.

 

Nie udało mi się sparować oryginalnego pilota philipsa z tv, z innego modelu działał ale nie udało mi się zalogować do nba game time bo zwykłym pilotem mogłem wpisać hasło ale przy loginie za chiny ludowe nie chciało mi odpalić na ekranie klawiatury. Natomiast przy próbie odpalenia filmiku ze strony ze wsadami cały czas kręciło się kółeczko oznaczające loading. Przez chwilę myślałem, że to może wina zbyt wolnego neta, ale na samsungu(h6400, seria J z 2015 nie ma wbudowanego flasha więc nba game time nie chodzi) wszystko działało bez problemu. Wnioski wyciągnij sobie sam.

Edytowane przez kao chen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo nie skoczył z miesiąca na miesiąc o 25%. W tamtym roku mialem 7 rownych rat. Zobaczymy co support powie.

 

Edit:

 

Czuję się oszukany działaniami korporacji NBA, napisałem do supportu na temat różnicy cen,odpisali:

 

Greetings,

Thank you for contacting support.

We show that you upgraded the service to Premium on 2/1/16 which is the cause of the price increase monthly.

Did you want the premium or the standard service?

Regards,

 

Na co odpiałem ze nie upgradowałem nic tylko od razu wzielem premium:

 

WELCOME TO NBA LEAGUE PASS

You've just purchased a subscription to NBA LEAGUE PASS.

Service Summary Service: NBA LEAGUE PASS PREMIUM: Regular Season + Playoffs Subscription Price: zł71.99

 

Odp nba:

 

Greetings,

Thank you for the inquiry.

Our records show you subscribed using the NEW Year Discount Promotion code.

Promotions codes are applicable to one time payment and do not carry over to renewed subscriptions regardless if it is a Season Pass renewal or Monthly Pass renewal.

Best regards,

NBA League Pass Support

Edytowane przez Stratosfear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo nie skoczył z miesiąca na miesiąc o 25%. W tamtym roku mialem 7 rownych rat. Zobaczymy co support powie.

 

Edit:

 

Czuję się oszukany działaniami korporacji NBA, napisałem do supportu na temat różnicy cen,odpisali:

 

Masz rację, bo w ubiegłym roku kupowałem w ten sposób i wszystkie miesiące były w niższej cenie i bo zniżka dotyczyła opłaty miesiącznej, a nie tylko pierwszej opłaty - to taka zagrywka poniżej pasa zmiana reguł gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku tak właśnie było. Teraz napisali że kod był na jedną ratę, kpina. Gdzie to było napisane to nie wiem.

Mnie też oszukali, tylko ze standardowym LP. W regulaminie nie widzę nic na ten temat.

A czy Ty coś znalazłeś/pisałeś jeszcze do nich/robiłeś coś w tej sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Daj znać co odpiszą ale skoro jest to masowa akcja podwyższania cen to zapewne będzie kłopot aby cokolwiek wskórać. Ciekawi mnie co Tobie odpowiedzą, bo nie mogą napisać że cena wzrosła ze względu na upgrade do Premium.

Po 3 tygodniach nie dali mi żadnej odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

chce ktos kod na dwa darmowe mecze ? wazne do 13 kwietnia na kazdy z meczow do tej daty , milej zabawy

 

Single Game Promotion Codes:
CODE 1: 439TR4AXRBDG
CODE 2: HWHV68MMFPRV
Note: Each code can only be redeemed once.

Instructions To Redeem:

  • 1. Visit watch.nba.com
  • 2. Select the game you want to watch and click "Buy This Game."" Use the "Calendar" button to select a game in the future.
  • 3. Enter your unique promotion code in the textbox on the left and select "Check" to verify the code.
  • 4. Create a new account or login with your existing account. If creating a new account, you will need to accept the Terms of Use and select "Create Account."
  • 5. On the Payment Method page, no payment information is required for the free game. Select the "Purchase" button to complete your set-up.
  • 6. You're done! Select the "View Games" button or visit watch.nba.com/nba and go to "Log in" and enter your username and password.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest gdy mecz leci w NAT TV, daja komentarz z telewizji która nadaje czy jakis od nich ?

 

 

Dają komentarz z telewizji która nadaje , wyjątkiem jest canal + Sport tutaj leci specjalna wersja europejska przekazu za nba tv, która nie pokrywa się z wersją usa ( najczęściej w sobotę , niedziele)  , w wersji normalnej league pass masz komentarz za telewizją która nadaje z usa:domowy drużyny u której rozgrywany jest mecz , zaś w wersji premium masz do wyboru komentarz domowy albo wyjazdowy, w wersji premium czasem zdarzają sie też specjalne wersje na przykład wersja live z przerwami w trybie archiwum lub wersja hiszpańska za canal + Deportes

Edytowane przez alecotojest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.