Skocz do zawartości

klub koszykarski


pablor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam takie pytanie:

Niedługo będę uczęszczał do klubu (Czarni Słupsk) i czy tam dają jakąś kasę?

Bo koledzy którzy uprawiają inne sporty otrzymują od klubu pieniądze, ale są nieco starsi.

jeśli tak to od któregoś roku urodzenia?

czy to jest uwarunkowane od gry w pierwszym składzie, sukcesów całej drużyny?

 

mam 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedziesz dostawal kasy. Conajwyzej bedziesz placil ale ty klubowi a nie odwrotnie. O pieniądzach możesz rozmawiać w różnym wieku ale zazwyczaj konktrakty podpisuje się po 18 roku życia ale nie wszystkie kluby młodzieżowe to robią bo nie każdy klub młodzieżowy ma np. swój seniorski skład.

 

W sumie powiedziałbym ci co myślę na twój temat ale obawiam się nagany ze strony mistrzów operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, może ci to pomoże :)

Gram w klubie, który nie ma dobrej sekcji seniorskiej, ale u mnie system płacenia wygląda tak:

 

Za celne 2 osobiste i rzut z gry dostajemy po 2zł

Zbiórki i asysty są po 1zł

Ale za trójki płacą już 5 zł, więc wszyscy zdrowo napierdalamy zza linii. Taki jeden Bartek to na paczkę fajek ma po 2 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co klub to system.

 

W Kielcach jest tak, że sprawdzają ile masz wzrostu (bez butów), odejmują od tego Twoją wagę. Różnicę mnożą przez ilość meczów jakie rozegrałeś w ciągu ostatniego miesiąca i odejmują sumę niecelnych rzutów i strat pomożoną przez 10. Ostateczny wynik to Twoje wynagrodzenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p.s.Ktoś tu z c***a spadł, nie chce pokazywać placami ale takiego materiału do łapu capu dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, może ci to pomoże :)

Gram w klubie, który nie ma dobrej sekcji seniorskiej, ale u mnie system płacenia wygląda tak:

 

Za celne 2 osobiste i rzut z gry dostajemy po 2zł

Zbiórki i asysty są po 1zł

Ale za trójki płacą już 5 zł, więc wszyscy zdrowo napierdalamy zza linii. Taki jeden Bartek to na paczkę fajek ma po 2 meczach.

mega ziom jestes, piona :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co klub to system.

 

W Kielcach jest tak, że sprawdzają ile masz wzrostu (bez butów), odejmują od tego Twoją wagę. Różnicę mnożą przez ilość meczów jakie rozegrałeś w ciągu ostatniego miesiąca i odejmują sumę niecelnych rzutów i strat pomożoną przez 10. Ostateczny wynik to Twoje wynagrodzenie

rób dalej taką reklamę swojemu miastu ;):) super temat szkoda że wcześniej nie zajrzałem, ale tak niezupełnie poważnie to co się nabijacie z dzieciaka, rzeczowo podchodzi do sprawy wie że kaska jest najważniejsza i od niej powinno się zaczynać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.