Skocz do zawartości

NBA 2k11 association, czyli transfery, składy, ciekawostki..


JakubW

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Rosem na izolacjach z 80% possesions konczy sie 2+1 8) No moze przesadzam ale 1/1, lepszy jest chyba jedynie James. Fajnie gra sie Howardem, gdy dostanie pilke na low poscie blisko kosza jest nie do zatrzymania. A z tych z nizszym ovrl to zajebisty jest Dudley, pewny jumper i cos tam penetrowac potrafi. Melo za to fantastycznie rzuca contestowane shoty, jak w realu, jab step obronca robi krok do tylu i c*** :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taki graczy za max 2-3 mln za sezon to polecam też-

 

Dominic McGuire-może grać na obydwu skrzydłach.Co prawda z bardzo kiepskim rzutem ale za to niezły defensor i mistrz ofensywnych zbiórek kiedyś grając sezon w Charlotte miałem nim średnio 5,2 zbiórki ofensywnej na mecz w ciągu 27 minut na parkiecie(gram na Super Starze)

 

Bobby Brown- tak tak ten co grał w Asecco w nba 2k10 był lepszy ale w 2k11 też daje rade niezły spedd solidny rzut z overalem okolo 55 cieżko znalesć lepszego 3 PG dla teamu.

 

 

Wayne Ellington taka gorsza biedniejsza wersja McCantsa słabszy we wjazdach i atletyzmie za to lepszy obrońca i bardziej efetktywne mid -range.

 

 

Donte Green- co prawda overal tylko okolo 62 a nawet pod udanym sezonie i tak maxymalnie podnosi o jeden góra 2 punkty.Prawie 7 stóp wzrostu a jego druga pozycjia to SG.Niezła trójka solidna motoryka jakies tam bloki przechwyty ale najważniejszy jest wzrost co powoduje że łatwo trafia nawet pod kryciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście Mycek też miałem taki problem jak Ty z Rose'em , aczkolwiek po pewnym czasie stwierdziłem , że jak czegoś nie zrobię , to w dupie to mam :D

Tak więc mi pomogło mniej więcej coś takiego iż niezależnie od tego czy jadę na czysty kosz czy na kryty przez dwóch to leci albo wsad , albo takei przebicie się na lewą albo prawą stronę , i rzut tamtą stroną ... Wychodzi na to , że nie mam już takich sytuacji , mi to pomogło , mam nadzieję , żę Tobie też pomoże .

a mówię , że sprint , bo wcześniej nie klikałem sprinta i dlatego mi pomogło :D

Mam nadzieję , że jakoś Ci pomogłem :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się pochwali jaki gracz w drużynie kierowanej przez komputer zawsze robi mu rozpierdol 8)

 

ja podam swoich dwóch

 

Spencer Hawes -tak tak ten biały nieatletyczny center zawsze rzucał mi przeszło 20 punktów w meczu 90 % trafień z mid range i dystansu do tego bestia w pomalowanym.Dopiero jak po 2 sezonach zwiekszyłem speed i siłę DeAndre Jordanowi to Hawes nie był już dużym zagrożeniem.

 

Jammer Nelson -wiadomo Nelson to w miare solidny combo guard ale to co wyprawia w 2k11 to istny terror -dobrze ponad 50 % za trzy i do tego perfekcyjny spod kosza o mid range lepiej już nie wspominać naszczęscie w 2k11 Arenas jest pierwszym PG w Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez zalezy na jakim rosterze i sliderach, ja np sciagnalem przerobiony roster z forum operationsports.com, ktory zmienia playbooki druzyn i atrybut zwany "touches tendency", ktory odpowiada za to jak czesto grane sa akcje na danego zawodnika. gram na sliderach "simulation" na poziomie superstar i generalnie to malo ktory zawodnik pudłuje z czystych pozycji. jednak najwiekszym katem w rękach cpu jest chyba durant, lebron i wade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
drugi sezon Heat:

 

Rose

Wade

LBJ

Bosh

Howard

 

Blair

MM

Bebła

Jones

Powe

Dampier

 

 

Nie czitowałem. Tip jest taki by podpisywać iversona, potem go wymieniać za coś fajnego. wymieniłem go za noaha a po podpisaniu z nim extension wymieniłem za drwala z kimś w pakiecie. Reszty wymian nie pamiętam, ale tak jakoś wyszło. Trejdy bez wymuszania.

 

ps przestałem grać po dwóch meczach ww składem, bo to jednak przegięcie[/QUO

 

Ściągnięcie Howard'a i Rose'a w drugim sezonie jest nie mozliwe, nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam nadzieję że wątek jeszcze jest aktywny. Zacząłem grać L.A. Lakers i chciałbym wymienic skład. Zwolniłem staruszków typu ratkliff etc. Chciałbym zamienić Derecka Fishera na Stephen Curry i Luke Walton na kogoś wartościowego albo centra(mam jednego) albo kogoś rzucającego za 3.

Jak robic te trade'y, bo najczęściej jest komunikat o przekroczeniu limitów w jednej bądź drugiej drużynie. NIe wiem jak zatrudnic free agentów bo pisze coś o 12 graczach i min stawce 475tysięcy.

Proszę o instrukcję jak sprawnie trade'owac zawodników?

Jak i gdzie ustawiać druzynę aby szybko wychodzili do kontry?-teraz jest najczęściej tak że wychodzę np fisherem wybiega Kobe ale zatrzymuje się na obwodzie i dupa z alley-upa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.