Skocz do zawartości

Playstation 3, czyli gracze całego forum łączmy się;)


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludzie, ja tak niestandardowo opisze ten temat. Bez zbędnych ceregieli, marudzenia i elaboratów: kto z Was ma / gra na PS3 ?

 

Szczerze to.. szukam kolegów w PS Network ;p do grania, pogadania itd ;)

 

A co do tematu to poza chęcia odnalezienia chętnych do szpilów różnorakich, możemy podyskutowac ogólnie o grach :)

 

Ja zacznę krótko, o NBA 2k11 i powiem tyle:

 

Ostatni raz w ogóle gra o tej tematyce wciągnęła mnie w 2007 (było to NBA 2k7 na PS2), a z LIVE'ów... hmmm... NBA Live 2000 moze? W kazdym razie 2K11 kopie tyłki. Tak perfekcyjnej graficznie i co ważniejsze pod wzgledem realizmu (!!!!!!!) gry jeszcze nie było. POEZJA po prostu. Ostatnio zaliczyłem 13-godzinny maraton.. Tak, trzynastogodzinny ;) To wystarczy za cały komentarz.

 

A teraz czekam na odzew ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhe no faktycznie, cos tam zakladalem ale iiileee to czasu temu bylo, nie pamietalem ;p

 

bb2 mi nawet nie chodzil o NBA tylko ogolnie zeby ziomkow znalezc ;) a jak Ty to robisz ze nie pamietasz nicka? ;p

 

dunk fan w co grywasz?

 

no i last but not least danp ;)

 

na co Ty jeszcze czekasz?! ;p

 

pomijajac fakt ze bedziesz mial genialną konsole to bedziesz mial takiego kolege w sieci jak ja!! ;p

 

nie no powaznie, kiedy kupujesZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kfadrat !!!!!!!!!!!!! Wrociles!!! (nie czytam ogolnego forum wiec nie mam swiadomosci czy przypadkiem tam Cie nie ma ;p)

 

Fajnie, bo wczoraj w ramach wspominek obczailem sobie ten topic ktory boowka zapodal i pomyslalem ze brakuje mi tamtych czasow..

 

no ale tak czy siak po pierwsze to jak moze 2k11 nie podobac? trudno przeciez o wiekszy realizm i lepsza grywalnosc..

 

a po drugie tak malo nas / was? : ( nikt w nic poza tym nie gra tylko 2k11 ?

 

a Ty danp miales z tego co czytalem w starym topiku kupowac PS3 juz w 2007 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak czy siak po pierwsze to jak moze 2k11 nie podobac? trudno przeciez o wiekszy realizm i lepsza grywalnosc..

Niby tak ale mi jakoś średnio ta odsłona podchodzi, zresztą poprzednia to samo. No ale nie ma nic innego to gram w to...

 

Chociaż nie grałem jeszcze ani razu z żywym przeciwnikiem i może wtedy inaczej to wygląda.

 

Jak by co to Mareczek11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty danp miales z tego co czytalem w starym topiku kupowac PS3 juz w 2007 ;p

Wszystko wygrzebiesz :) No tak sie jakos zlozylo, zawsze jakis "wazniejszy" wydatek na glowie. Nie bede nic "obiecywal", jak kupie to sie zglosze, poki co nie ma temtu, bo do 2015 moge tak kupowac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale czy ktoś z Was grał w Heavy Rain i God of War 3? Zdecydowanie najmocniejsze produkcje roku na PS3.

Oczywiście nie licząc RDR i dodatku :)

 

Jeśli myślicie o zakupie jakiejś gry na konsolę to gorąco polecam wyżej wymienione.

 

 

a nba 2k11 jest wyjątkowa pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten problem, że mam za dużo gier ;]

 

Trochę kupionych wspólnie z bratem, sporo pożyczonych, często się wymieniam. Mam PS3 ponad 2 lata i w większość znaczących pozycji grałem, mam więc dobre rozeznanie.

 

Zdecydowanie najlepiej wypadają exclusivy na PS3 (najlepsza optymalizacja, dopracowanie, wykorzystanie nośnika blu-ray etc.).

 

Polecam:

 

Uncharted 2: Among Thiefs

Heavy Rain

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Killzone 2

God of War 3

Gran Turismo 5

Little Big Planet (na dniach wychodzi dwójka)

Motorstorm (dwie części, a trzecia niedługo wychodzi)

 

Te, co wypisałem, to tylko exclusivy, a jest masę gier multiplatformowych (fakt, że część z nich nie do końca zoptymalizowana, ale to wyjątki).

 

Dodatkowo świetnie sprawdzają się gry tzw. społecznościowe jak karaoke Singstar czy quiz Buzz! - świetna zabawa ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to po kolei:

 

Calogero - 2011 rok zapowiada sie na totalny nokaut ShitBoxa z tymi exclusive'ami ;) Ja nie wiem skad kase wezme, naprawde.. dla mnie taki gry "must have" to Uncharted 3 i Virtua Tennis 4 ze wzgledu na PS Move.. a i reszta cud, miód, malina.. tyle dobrego że nie jestem fanem ani Killzone'a ani LBP ;)

 

A wracając do nokautu to nie tylko liczbowy (21 do 10 !!!) ale i jakościowy. Tak mi się przynajmniej wydaje.. zresztą obczajcie:

 

http://www.ps3site.pl/wielka-bitwa-exclusiveow/60814/

 

A Twoje pytanie "czy ktos grał w GoW i HR jest obraźliwe ;p

 

Boowka - mam to samo ;) w euforii towarzyszacej nadmiarowi gotowki zaopatrzylem sie w krotkim okresie zarówno w 2 Move'y, jak i The Fight, RDR, NBA 2k11, Sports Champions, Modnation Racers, Asasyna 2 i jeszcze parę innych, z którymi zalegałem.. Na dodatek mam jeszcze dostać zaległy prezent gwiazdkowy w postaci gry-niespodzianki ;) Nie wiem, kiedy to poogarniam ale póki co życia bez PS3 po powrotach z pracy nie mam ;p

 

danp nie sciemniaj tylko marsz do sklepu! ;P

 

elwariato widze moj człowiek !! NBA Jam rządzi, praktycznie w dniu premiery (a właściwie w momencie gdy pojawiła się w pobliskim media) ją nabyłem ;p

 

jaki masz nick na PSN ?? Nie mam z kim grać online !! (to samo pytanie do bb2 bo w koncu nie wiem ;p)

 

Richie - o MOVE kolega nie slyszal? ;) W The Fight mam nawet licznik spalanych kalorii :P wiem, wiem.. to nie to samo co w rzeczywistosci ;)

 

kfadrat - mam nadzieje ze Ciebie wlasciwego odnalazlem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.