Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym wchodzić w paradę komiszom, ale chyba jakaś reakcja powinna być.

Takie rzucanie mięsem to chyba bardziej nadaje się na forum dla koksiarzy albo 13 letnich kolekcjonerów He-Mana itp.

 

A tak z innej beczki: czy SimBasket Championem nie powinien być przypadkiem Qba zamiast DunkFana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reakcja powinna nastąpić od razu w temacie oddam - poszukuje. Szkoda, że pozwala się na obstrukcje, bo potem muszę zniżać się do poziomu życiowego malkontenta.

ze niby co, to wszystko to nasza wina? mam inne wazniejsze rzeczy na glowie niz pilnowanie i prowadzenie Was za raczke. jesli ktos nie potrafi utrzymac poziomu, to moze lepiej niech nic nie pisze. a jesli chcecie sobie nawrzucac, to robicie to na priv. inni nie musza tego czytac. chyba, ze bardzo chcecie sie tym podzielic z innymi, to wystarczy powiedziec. zaloze Wam osobny temat, gdzie bedziecie mogli sie wyszumiec.

 

mazik, day1 bedzie albo dzis poznym wieczorem, albo jutro. jesli mialbym obstawiac, to raczej jutro. choc zalezy ile taktyk bedzie ustawionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze niby co, to wszystko to nasza wina? mam inne wazniejsze rzeczy na glowie niz pilnowanie i prowadzenie Was za raczke. jesli ktos nie potrafi utrzymac poziomu, to moze lepiej niech nic nie pisze. a jesli chcecie sobie nawrzucac, to robicie to na priv. inni nie musza tego czytac. chyba, ze bardzo chcecie sie tym podzielic z innymi, to wystarczy powiedziec. zaloze Wam osobny temat, gdzie bedziecie mogli sie wyszumiec.

Hmmm...wydawało mi się, że to należy do obowiązków moderatora działu, którymi, oprócz komisarzowania, jesteście.

 

Ale najwidoczniej nie mam racji - w takim razie bardzo przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby byla jasnosc ...

... z tego co ja wiem, to najpierw zostalem komiszem, a dopiero pozniej otrzymalem znaczek moderatora. najprawdopodobniej po to, aby latwiej prowadzilo sie obowiazki komiszowania. mnie nie bawi pouczanie i wytykanie bledow. dawanie jakis ostrzezenin, czy banow. nie jestem tutaj od pouczania kogos, osadzania ze ten zrobi zrobil dobrze, a tamten zle. jesli ktos za mlodego nie nauczyl sie kultury, to trudno jej wymagac od niego obecnie. a jesli komus przeszadza moje podejscie, to moze napisac do admina forum skarge i zazalenie. zajac moje miejsce i zaczac bawic sie w 'pana i wladce' tego dzialu. zapraszam. mi to kolo pedzla lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do skladow to jesli simka bedzie dzis moze byc sklad Suns z autopilota, jesli jutro to poprosilbym o dodanie Bosha i ew Johnsona i Calathesa (jesli nie nastapi zadne przebicie tego trejdu do 0:15 czy 19:15 kiedy poszedl pm)

 

pozdro

simka bedzie jutro. wlasnie wrzucam aktualizacje ze skladami po uwzglednieniu fa i wymian (choc nie wszystkich). kazde kolejne zmiany tj. dodawanie kogos z fa, zwalnianie, wymiany, beda uwzglednione najwczesniej po day1. simka jutro po godzinie 16.00 (mysle, ze sie wyrobie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 1 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Grizzlies 102 - Mavericks 112

play-by-play

 

Clippers 96 - Trailblazers 94

play-by-play

 

Wizards 112 - Knicks 110

play-by-play

 

Nuggets 117 - Bucks 97

play-by-play

 

Pacers 89 - Rockets 107

play-by-play

 

Bulls 115 - Celtics 109

play-by-play

 

Spurs 102 - Kings 122

play-by-play

 

Heat 101 - Nets 126

play-by-play

 

Warriors 105 - 76ers 118

play-by-play

 

Timberwolves 119 - Suns 105

play-by-play

 

Raptors 89 - Hawks 100

play-by-play

 

Hornets 99 - Magic 90

play-by-play

 

Cavaliers 133 - Lakers 102

play-by-play

 

Jazz 90 - Sonics 117

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Na autopilocie jeca: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Mavs, Clippers, Lakers i Suns.

Ponadto w ekipach: Heat, Hornets, Cavs, Bucks, Lakers jest za malo zawodnikow.

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Powiedzmy, że nie interesuje mnie to jakim cudem ostatni rzut w meczu oddawał Ekpe Udoh :)

Ogólne wrażenia mimo przegranej - pozytywne. Young pokazał, że za minimum można mieć świetną drugą opcję, Kravtsov bardzo ok (oby utrzymał poziom). Gdyby tylko Rose trafił chociaż jedną trójkę, albo Singler zagrał przyzwoiciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porazka z Hornets którzy grali z autopilota jest niepokojąca.Para podkoszowców Dunigan,Vasquez szybko złapała sporo fauli,a Gaines dał dupy i wyszło jak wyszło.Schayes w debiucie 15 pkt,10 zb,3 s.Dzisiaj pewnie baty od 76s,ale może zacznę ten sezon lepiej niż ubiegłoroczne 0-6 :mrgreen: .

 

Może założymy osobny temat w stylu Giełda transferowa i każdy będzie na bieżąco edytował post swojego zespołu(zawarte w nim będzie co jest na sprzedaż,a co nie,czego oczekujemy...itd),czyli 29 postów i większy porządek.Bo w tej formie [Oddam,poszukuje] jest chaos i nie wiem co jest aktualne a co nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.