Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrażenia po campach? Cele na sezon?

 

Wizz idą na mistrza w stylu Celtics 2008 - wiekowe big 3 (Wagner, Marion, Duncan), czwarty do brydża (Banks) i Perkins aka Sean Williams.

 

Z ławki P.J. Brown (Haywood), Tony Allen (J.R. Smith) i BabyDavis (Johnson), aha no i na koniec Sam Cassel (Rindour).

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o moje Sacramento Kings to jesli chodzi o kampy to raczej pozytywnie. Z najwiekszych niespodzianek to:

 

Whiteside - 69 do przodu (m. in. +8 inside, +15 PostD, +9 DriveD) - 7 do tyłu, 9 potencjału poszlo.

 

Arthur - 32 do przodu (wszystkiego po kilka) - 11 do tylu (nieznaczne spadki po gora po 2,3), 8 potencjału poszlo.

 

Brackins - 30 do przodu (m. in. +7 inside, +7 dreb) - 10 do tylu obronne spadly po -2, 4 potencjału poszlo.

 

Ebanks - 56 do przodu (m. in. +10 3p: seta :) +6 postD, +6 driveD, +6 oreb) - tylko 4 do tyłu, 10 potencjału poszlo.

 

Anthony (mimo wieku tez ladnie na plus) - 37 do przodu (m. in. +6 inside, +6 handling, +6 postD) - 9 do tylu, 2 potencjału poszło.

 

Hobson - 48 do przodu (m. in. +7 3p, +6 postD, +7 driveD, +6 stealing) - 7 do tyłu, 9 potencjału poszło

 

George - 39 do przodu (m. in. +13 3P *99*, +5 jumpshot) - 12 do tylu, 7 potencjału poszło.

 

Pozostali niedużo ale też na +

 

Co do oczekiwań na nadchodzacy sezon to nie mam jakis wygorowanych...taki jak w poprzednim sezonie czyli awans do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze ze do Houston po latach wroca play offy. Licze na znaczna poprawe bilansu bo wkoncu troche $$$ poszlo w kontrakty. Podpisani zwlaszcza fajny Granger , Bass , Ilic, oraz przedluzony doswiadczony Fernandez powinni dac rade.A ciagle rozwija sie Jennings,Galliniari i Hill...

 

Z racji nadmiaru dobrych SF , Galliniari i Outlaw poza S5, jestem sklonny oddac jednego w pakiecie z mlodym gniewnym Jenningsem za update na pozycji rozgrywajacego juz na ten sezon. Wiec jak ktos sie przebudowuje to zapraszam do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie (Knicks) bardzo miły camp - zawiódł tylko Ekpe Udoh i chyba przez to straci minuty na rzecz Rulanda (+11post, +8 drive, +8 block, na dodatek rzut i pare innych poprawił). Przed campami byłby S5, ale zaskoczył talent Kravtsova (w końcu). +7 inside, +7 drive, +10 block zrobiło z niego lepszego obrońcę od Grega Odena (imo przecenianego). Wiara czyni cuda :) W tym przypadku wymierne, zapewne w postaci double double w statsach co mecz.

Teague zyskał w inside i jumpshot po 3 punkty, co tylko umocni go jako drugą opcję. I Singler raczej wygryzie Arizę ze S5.

Oczekiwania? Druga runda to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orlando planem minimum jest wejście do Playoff tak jak w zeszłym sezonie.Szykuje się na przyszłoroczne Fa i budowanie zespołu od nowa.Może zdarzyć się sytuacja że w trakcie sezonu oddam Derona do jakiejś walczącej ekipy za jakiś mniejszy lub spadający kontrakt.No ale zobaczymy jak to będzie...Ciekaw jestem jak będzie radzić sobie dwójka świetnych graczy pod koszem Dunigan i Vasquez?.Brakuje jakiegoś dobrego strzelca w stylu Fernandeza czy J-Richa...Gdyby jednak ktoś chciał Gainesa i zaoferował mi coś ciekawego to pisać.Druga oferta Yliasova +pick wizards 2018 za byle jaki spadający kontrakt aktualna cały sezon.Poza Duniganem,Barnesem,Vasquezem,Schayesem i Blackmanem każdy do ruszenia.

 

Powodzenia koledzy! Na moje oko faworyci to Raptors,Sonics,Wizards i Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers wciąż powinni się liczyć w walce o mistrzostwo. Utrata Lewisa w sumie nie okazała się być tak fatalna, jak zakładałem. J. Williams zapewnia defensywę na identycznym poziomie (jak nie lepszym, bo świetnie blokuje jak na SF), a 15 pkt zdobędzie. Ławka również korzystniej wypada, ponieważ były na nią środki, sezon temu liczyłem każdy tysiąc jednostek by nie przekroczyć progu Luxury. Oby tylko kontuzje w kluczowym momencie nie doskwierały, bo kto wie jakby to było, gdyby Wright wówczas grał...

 

Po campach nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, wszak sporo graczy dawno ukończyło 30 lat. Pozytywnie wypadli Diop, Iguodala, Stevenson (nie pogorszyli się, a miejscami poprawili). Reszta zaliczyła równe, niewielkie spadki, chociaż na to u DW nie liczyłem (czyżby szybki season ending na to wpłynął?).

 

Może jeszcze uda się wykonać kosmetyczną zmianę i 76ers będą mogli zacząć sezon (kiedy startujemy?).

 

PS. Xamel - PM. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze czasu przejrzeć campów, ale z off-seasonu jestem zadowolony.

 

Nets out: Fred Jones (retired), Sergii Gladyr (cut), Julian Wright, Glen Davis, Chris Wilcox, Joel Przybilla, DJ Augustin

Nets in: Yi Jianlian, Moses Malone, Elliot Williams, Larry Smith, Elias Harris, Jarvaris Crittenton, LaMarcus Aldridge

przedłużenie: Mike Sweetney, Luh Mbah a Moute, Artem Zabelin

 

Jones raczej już byłby mi zbędny, Gladyr, Wright i Davis to najsłabsze ogniwa. Wilcox jest nawet spoko, ale nie mieściłby się w składzie. Przybilla miał u mnie zostać, ale wolał Xamela i w sumie po kolejnych dniach fa nie ma to dla mnie większego znaczenia, nie miałby szansy na grę. Augustin wiadomo - ekstraklasa, ale finansowo trochę mi bruździł, a zresztą dzięki temu więcej czasu będzie grał Darren Collison, który wcale nie jest wiele od niego wiele słabszy.

Finansowo jest super - brak kontraktów 10mln$+. Pod koszem mam wypas, na SF lekką niewiadomą (ale lepiej niż ostatnio), na G Bellinelli, Collison i Livingston - właściwie jestem mocniejszy pod każdym względem niż sezon temu. Ciekawe tylko, czy uda się to jakoś poskładać do kupy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o campy to Westbrook i Bynum podskoczyli na tyle, że będą stanowili jeszcze większą siłę niż rok temu. Beastley tak samo powinien robić cały czas swoje. Zadowolony jestem też z Hibbert'a, który w tym sezonie będzie miał większą rolę i mam nadzieję, że się w niej sprawdzi.

 

Oczekiwania? Brak kontuzji, a reszta przyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam pick Pacers, każdy 76ers oraz kilka minimalnych kontraktów (dowolny pakiet) w ramach wyraźnego wzmocnienia się na teraz jakimś 6th manem pod kosz lub na obwód.

ciekawe jaki jelen na to pojdzie...uwielbiam takie info w stylu: oddam "gowno" za konkretne wzmocnienie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamięć mnie nie myli Pacers w playoffs nie grali (pick loteryjny - widać, że potrzeba dosłownie). A poza tym, najważniejsze - jeśli gównem nie jesteś zainteresowany to nie składaj oferty i nie rób syfu w temacie (a nie da się kliknąć lubię to).

 

PS. Co za typ, znów coś mu nie pasuje. Musi mieć przesrane w /realu/.

 

EDIT:

Piotreksuper, ale szrot proponujesz... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam pick Pacers, każdy 76ers oraz kilka minimalnych kontraktów (dowolny pakiet) w ramach wyraźnego wzmocnienia się na teraz jakimś 6th manem pod kosz lub na obwód.

ciekawe jaki jelen na to pojdzie...uwielbiam takie info w stylu: oddam "gowno" za konkretne wzmocnienie....

O ile pamięć mnie nie myli Pacers w playoffs nie grali (pick loteryjny - widać, że potrzeba dosłownie). A poza tym, najważniejsze - jeśli gównem nie jesteś zainteresowany to nie składaj oferty i nie rób syfu w temacie (a nie da się kliknąć lubię to).

 

PS. Co za chory typ, znów coś mu nie pasuje. Musi mieć przesrane w /realu/.

gościu pisze Ci prawdę a ty sie oburzasz. dokładnie tak wyglądały negocjacje 76ers - Hawks.

oczekujesz ze dostaniesz coś za cos co Ci zbywa. ciekawe kto sie polasi na pick po tym jakie campy miały niektóre "gwiazdy" tego draftu. oferujesz kontrakty minimalne, czyli pewnie liczysz na zawodnika na kontrakcie rookie? dobrego? za wątpliwy pick? raczej trudno będzie PRZED trasę deadline to przepchnąć. ale powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościu pisze Ci prawdę a ty sie oburzasz. dokładnie tak wyglądały negocjacje 76ers - Hawks.

oczekujesz ze dostaniesz coś za cos co Ci zbywa. ciekawe kto sie polasi na pick po tym jakie campy miały niektóre "gwiazdy" tego draftu. oferujesz kontrakty minimalne, czyli pewnie liczysz na zawodnika na kontrakcie rookie? dobrego? za wątpliwy pick? raczej trudno będzie PRZED trasę deadline to przepchnąć. ale powodzenia w szukaniu.

Tamten temat nie jest od komentowania, a jeśli komuś oferta nie odpowiada to po prostu niczego nie wysyła, bo nie jest zainteresowany. Proste. Gdybym przez tyle sezonów miał reagować na /dziwne/ oferty w w/w topicu to nieco postów by się uzbierało.

 

I daruj sobie klakierowanie takiemu typowi, bo po pierwsze to niezbyt dobrze o Tobie świadczy, a po drugie, jesteś chyba ostatnią osobą (w simbaskecie), która powinna pisać o śmiesznych ofertach. Jak tylko zaczynałem grę dałeś popis oferując taczkę żwiru za Wagnera, ostatnio Younga. W międzyczasie było tego więcej, a ja nigdy jakoś na to nie poszedłem, więc powyższy post idealnie się komponuje z ciągiem wydarzeń i wpisuje w hipokryzję, jaką prezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.