Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Młody musi jeszcze dużo pracować nad technika rzutu bo piłka ma za mało rotacji po rzucie ! 
Z taką techniką to może jedynie być … trenerem rzutowym Simmonsa :D

Przecież nie miał by chyba siły żeby z rotacją rzucić z daleka, stąd wypycha ją z przed klatki.

Czemu takie dzieciaki nie grają na mniejszym boisku i z mniejszą oraz lżejszą piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy któryś koszykówkowy kanał na yt robi co miesiąc (czy tam co jakiś dłuższy czas) dłuższą kompilacje co się działo w danym okresie w nba? Najważniejsze historie, występy, dunki, gamewinnery etc.

Nie śledzę na bieżąco głównego kanału nba żeby unikać spoilerów - później oczywiście nie mam czasu albo zapominam żeby daną nockę nadrobić. Większości informacji dowiaduje się z podcastów, ale tracę w ten sposób wszystkie walory estetyczne. Taka kompilka 40 minut z danego miesiąca to byłoby złoto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.03.2022 o 20:44, Zimny napisał:

Czy któryś koszykówkowy kanał na yt robi co miesiąc (czy tam co jakiś dłuższy czas) dłuższą kompilacje co się działo w danym okresie w nba? Najważniejsze historie, występy, dunki, gamewinnery etc.

Nie śledzę na bieżąco głównego kanału nba żeby unikać spoilerów - później oczywiście nie mam czasu albo zapominam żeby daną nockę nadrobić. Większości informacji dowiaduje się z podcastów, ale tracę w ten sposób wszystkie walory estetyczne. Taka kompilka 40 minut z danego miesiąca to byłoby złoto 

znalazłeś coś? ja w regularze, zupełnie nie śledzę NBA na bierząco, i też by mi się coś takiego przydało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

znalazłeś coś? ja w regularze, zupełnie nie śledzę NBA na bierząco, i też by mi się coś takiego przydało

Niestety nie, poszukiwania (chociaż niezbyt intensywne) trwają. Wygląda na to, że znalazłem całkiem niezłą niszę, bo pewnie takich osób jak Ty i ja jest dużo dużo więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.