Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Osz motyla noga, stary jestem i to już wiem - powoli się godzę...

Niesiony falą zwycięstw polskiej repry, poprzypominałem sobie filmiki z nieodżałowanym Wójcikiem, trochę Tomczyka, Szybilskiego, jakieś Jacki Krzykały mi się tam przewinęły, Jankowski, Zieliński, Pluta, Bacik itp. Pewnie połowa forum nie wie o czym mówię... Nie ważne...

Chyba rok później w reprezentacji zadebiutował i przeszedł w drugoligowej Wisły Kraków do Pruszkowa niejaki Tomek Suski. Pamiętam jak miałem okazje widzieć go na żywo na jakimś streetballu w KRK i na jakimś treningu Wisły, na którym przypadkiem się znalazłem. Gość miał atletyzm na poziomie Vince'a (192 centymetry i paczki z osobistych), niezły rzut, przyzwoity kozioł i jak go zobaczyłem w Pekaesie/Mazowszance, to koleś zaczął rosnąć w zastraszającym tempie (tylko wagowo niestety). Wiem, że tam były jakieś kontuzje po drodze, ale czy ktoś zaznajomiony bardziej z polską ligą jest mi w stanie wyjaśnić co się tam stało? Dla mnie to był talent na poziomie Wójcika, Małeckiego, Tomczyka...

Czemu tak zniknął? Sprawdziłem teraz i gość podobno grał w koszykówkę zawodowo do 2014...

Ani pół filmiku na necie nie znalazłem, a to co widziałem live i przez ten epizod Pruszkowsko-Reprezentacyjny, wydaję mi się, że takich talentów zmarnowanych czy nie, nie powinno się zapominać...

 

Z całkiem innej beczki - oglądałem te wszystkie wspomniane filmiki na youtube i powiem wam jedno - wygląda na to, że nasza Polska Koszykówka jest mimo wszystko sto lat przed murzynami - Tomczyk, Wójcik, później Ignerski - wtedy za słabi fizycznie ponoć na NBA - teraz w sam raz...

Pomięta ktoś Łopatkę - nie mówię tu o seniorze, bo tego, załorzę się o stówę, nikt na tym forum nie pamięta, tylko mi chodzi o juniora - nosz k**** siedemnastoletni Porzingis...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie ciekawe do zobaczenia.

Kurde, oglądamy gościa od w sumie już prawie 17 lat. Pierwszy finał Cavs-GSW. Rok 2015. Wydaje się jak by był niedawno. W sumie jak dla mnie świeże wspomnienie. Ilu zdaje sobie sprawę, że fuck, to już 5 lat minęło? LeBron ma teraz 35 lat i kilkanaście dni. Za 5 lat już go może nie być w lidze więc cieszmy oczy i doceniajmy bo koleś potrafi dosłownie wszystko jak to Butler powiedział. Ciul, że gra w barwach koloru jajecznicy ( bo ze złotem to te koszulki nic wspólnego nie mają ). Mimo, że Lakersi jakoś nie są bliscy memu sercu, to jednak życzę mu pierścienia w tym roku.

Giannisy tej ligi mają jeszcze czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.