Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Woooooooooow!!

 

Ray Allen powinien zostac twarza NBA po zakonczeniu kariery , mysle ze bedzie o niego co najmniej taki sam bój stacji telewizyjnych jak o Shaqa.

 

http://itv12.pl/main/pokaz/138/street-b ... 11-wolomin

 

Cos co sie wydarzyło niedawno w moim miescie ( prosze badzcie łaskawi w sumie pierwszy taki event :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piękny filmik. Ludziska mogą mówić, że czas może wszystko wypatrzyć, zniekształcić nasze wspomnienia, ale ja to wszystko od finałów w 92' już kiedyś widziałem i oglądając wspominiany klip, doznałem jedynie retrospekcji - w tamtych czasach nie było takiej możliwości, jeśli tylko kibicowałeś Bykom, aby drużyna cię zawiodła. Ostatnio brat mnie uświadomił, że pierwsze mecze z jakichś vhs-ów to oglądaliśmy już chyba w 89'...

Niestety dobre trzy lata później pokochałem ten sport na dobre i tak oto zaginąłem w mętnych odchłaniach - do tej pory kibicuje Chicago i choć po drodze było kilka drużyn które obdarzyłem wielką sympatią, to najwspanialsze wspomnienia są nieodzownie związane z osobą MJa. Ktoś gdzieś napisał, że być może MJ zabił koszykówkę - wówczas sie odzywa tłum, który temu przyklaskuje i notorycznie napierdziela na tej utartej opini o niedostrzeganiu oczywistych faktów - lecz dla mnie fakty są takie, że zaprzeczanie im wiąże się z zakłamaniem. Mam kumpla, który mimo że kibicował generalnie drużynom zachodnim, to po finałach oddawał honor, mówiąc, że Chicago jest nie do przejścia - on jako pierwszy wpadł na pomysł małej fantazji, czyli wpierdzielmy do składu Byków, nieważne czy z pierwszego czy z drugiego threepeatu, jakiegokolwiek topowego SG (z tamtych czasów) i podumajmy co to drużyna mogłaby osiągnąć. Wiem, że pewnie temat tego typu był już poruszany wielokrotnie, ale od tamtego czasu sporo osób z forum pewnie ubyło, kilka nowych przybyło, pojawiły się zaawansowane statystyki, a MJ nadal pakuje z góry :D : http://bleacherreport.com/articles/7721 ... -years-old

EDIT: A miałem po pijaku nie pisać... Sory, widać się nieco przy filmiku rozczuliłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nima póki co nadzieji na kolejny sezon, więc męczę jakieś stare rzeczy - fajne toto całkiem, ale jeszcze byłoby fajniejsze, jakby tego "almost" tam nie było - jak ktoś wie gdzie szukać dokładnych statsów z takich meczów, to niech przeliczy to na fp, bo ciekawym wielce - również te QD Olajuwona bardzo mnie interesują...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan miał wtedy około 136 FP.

O to inne ciekawe wyniki:

 

Jordan prawie QD 23 13 17 16 0 42 1 9 11 8 0 2: 136

Kobe 81 46 28 20 18 7 81 2 6 2 3 1 3: 148.5

Jordan z Cleveland 37 23 23 21 2 69 7 18 6 4 1 2: 172.5

Malone w 33minuty 26 21 23 19 0 61 9 18 2 3 0 2: 145.5

Jordan playoff 30 20 18 16 0 56 1 5 5 4 2 2: 125.5

Jordan 62 playoff 41 22 21 19 0 63 2 5 6 3 2 3: 124.5

Dirk z tego roku 15 12 24 24 0 48 0 6 4 0 4 2: 109

 

Co do QD to w finale NBA Duncanowi zabrakło 2 bloków do tego:

21p-20z-10a-8b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.