Skocz do zawartości

Prezes PZKosz Roman Ludwiczuk


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś, przy wątku ME w Polsce, pojechałem trochę po Prezesie Ludwiczuku, słusznie zresztą mitygowany przez kolegów, żeby "fałszywie nie oskarżać bliźniego swego". :roll:

Ale to co przeczytałem i załączam nie tylko w jakiś sposób potwierdza to co kiedyś twierdziłem ale daje nadzieję na rychły koniec tego pana tak w polityce jak i przede wszystkim w Polskiej Koszykówce :roll:

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... nie_w.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ktos jest w ogóle zdziwiony ? Tak sie robi politykę na każdym szczeblu, w każdej gminie. Rozejrzyjcie sie po swoich urzedach i gminnych spółkach, wszędzie rodziny lokalnych polityków, ich zony, matki, kochanki, dzieci, znajomi, wszyscy na dobrych ciepłych stołkach, chocby niczego nie umieli i siano z łba uszami wypadało.

Najgorsze jest to, że siedzi taki zgarnia gruba kasę (często duuużo grubszą niz inne osoby na podobnych stanowiskach) i jeszcze robić za takiego głąba trzeba. Później wszyscy zdziweni że mamy niewydolną, nieprofesjonalną, niefektywna administracja. Skąd mamy miec, skoro stolki dyrektorskie zajmuja ludzie, którzy do 5 nie umieja zliczyć.

To jest patologia naszego systemu demokracji, nie do wyeliminowania na obecnym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, to moje wałbrzyskie, heimat mój, nie ma szczęścia do tych debili: najpierw Zbysio PocącySięJakŚwiniaChlebowski teraz Roman RomekLepkieŁapki Ludwiczuk :roll: I jak jeszcze po latach zobaczyłem w tym materiale Mareczka CzerwonyRyj Dyducha i już mi było dobrze, jak w domu, u mamy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole mnie to nie dziwi:)

to, ze tak wyglada ta mniejsza polityka od kuchni to wiem od dawna

dziwi mnie natomiast, ze ludwiczuk dal sie jakiemus rosiakowi tak zlapac. to on nie wie z kim gada? albo zalazl mu ostro za skore i idzie z romkiem na wojne, albo przeciek nie pochodzi od rosiaka. tak czy siak gosc jest spalony a senator? a senator ma pecha ale za jakis czas i tak nikt tego nie bedzie pamietal.

 

tzn pamietac sie bedzie ale zeby to mialo jakis wplyw na sytuacje romana? nie sadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był senator PiS to mielibyśmy relacje 24h/dobe pewnie ;) i milion opinii.

a mnie to wogóle śmieszy, nie kryje się z tym ze głosuję na PiS, ale nie rozumiem czemu jak jest jakaś afera albo coś podobnego to jak PO umoczy, komenty są jakie to aferały, zaraz jakiś typ daje że pis to jest sodomia itd. jak by to miało w tym konkretnym wypadku znaczenie, w drugą stronę jest podobnie, cholera ludzie czy już trzeźwo nie można patrzeć na sytuację tylko być wyznawcą "jedynej słusznej opcji", Ja uwazam że PiSowi daleko do ideału, a po ostatnich Historiach z Paniami Kluzik i Jakubiak, to w ogóle stracili u mnie bardzo ( pozdro dla zibiego "cwaniaka" ziobry :evil: ) głosuje na nich bo uważam że PO to marna partia kiepsko rządząca, uważałem również że PiS lepiej sobie radził w tej kwesti, pozostawiam bez kometrarza że ludzie często głosują na PO bo Tusk jest sympatyczniejszy od Kaczyńskiego, wiadomo że spaczenia po PRL szybko nie przeminą ( za strajków sierpniowych tez ludzie niektórzy mówili że mają dosyć, nieważne że bieda i ogólnie do dupy ale żeby spokój był :? ) ale dlaczego jak ktoś popriera jakąś parię to odrazu robi się z niego jej wyznawce, albo dlaczego jak się popiera jakąś partię to niemożna dostrzeć jej niekompetencji, to naprawdę jest zgroza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby władza znów trafiła w ręce Kaczyńskiego. Tęsknie za zajebistym sojuszem z Gruzją i wojną wytoczoną Rosji.

Szkoda że na II wojnę nie trafiłeś wtedy by ci się widział sojusz z Adolfem w obawie o własny tyłek :? Wiele akurat można zarzucić Kaczyńskiemu ale to że wstawił się w obronie słabszego, przynajmniej jak dla mnie niezrozumiałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele akurat można zarzucić Kaczyńskiemu ale to że wstawił się w obronie słabszego, przynajmniej jak dla mnie niezrozumiałe.

Komisja Europejska orzekła ,że to Gruzja sprowokowała konflikt. Cały świat potępił przyjaciela Kaczora. Więc jak można popierać czyn osoby ,która popełniła gafę polityczną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska orzekła ,że to Gruzja sprowokowała konflikt. Cały świat potępił przyjaciela Kaczora. Więc jak można popierać czyn osoby ,która popełniła gafę polityczną?

W kontekście Abchazji i Osetii wydaje mi się że to racje leżały po stronie Gruzińskie, mieli prawo próbować zbrojnie odzyskać swoje terytorium które Rosja im w podstępny sposób odbiera, już nie mówiąc o fakcie że Gruziński atak był sprowokowany przez ciągłe napady Osteyjskich i Abchazkich bojówek na bogu ducha winnych gruzińskich cywilów. Gafa to słowo w tym kontekście tylko pasuje do sympatyków putina, no chyba że ktoś już jest tak zamroczony nienawiścią do Kaczyńskich że nie jest w stanie w żaden sposób racjonalnie myśleć :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem do Ciebie ale mało mnie obchodzi co Ci się wydaje. to już się wydarzyło ,to są fakty.

Kaczyński popełnił gafę polityczną i tyle. O tym nie ma co dyskutować.

A ten tekst z Putinem sobie daruj ponieważ brzmi komicznie.

 

Jakby Komisja Europejska orzekła ,że to wina Rosji i Rosja przez cały świat zostałaby potępiona to oczywiście uznałby to za sukces politycznego tak jak wyprawa Kwaśniewskiego na Ukrainę. Ale Kaczyński popełnił błąd na arenie międzynarodowej.

 

ogólnie po tym tekście z Putinem nie wydaje mi się abyś był jakimkolwiek partnerem do dyskusji ponieważ nie masz pojęcia o czym piszesz. nie zarzucaj mi brak myślenia racjonalnego bo akurat to Ty kierujesz się jakimiś emocjami a nie ja.

chyba ,że jak się z Tobą nie zgadzam to jestem ruskim ,żydem ,niemcem,zdrajcą narodu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem do Ciebie ale mało mnie obchodzi co Ci się wydaje. to już się wydarzyło ,to są fakty.

Kaczyński popełnił gafę polityczną i tyle. O tym nie ma co dyskutować.

A ten tekst z Putinem sobie daruj ponieważ brzmi komicznie.

 

Jakby Komisja Europejska orzekła ,że to wina Rosji i Rosja przez cały świat zostałaby potępiona to oczywiście uznałby to za sukces politycznego tak jak wyprawa Kwaśniewskiego na Ukrainę. Ale Kaczyński popełnił błąd na arenie międzynarodowej.

 

ogólnie po tym tekście z Putinem nie wydaje mi się abyś był jakimkolwiek partnerem do dyskusji ponieważ nie masz pojęcia o czym piszesz. nie zarzucaj mi brak myślenia racjonalnego bo akurat to Ty kierujesz się jakimiś emocjami a nie ja.

chyba ,że jak się z Tobą nie zgadzam to jestem ruskim ,żydem ,niemcem,zdrajcą narodu .....

Mówisz o UE i jej przedstawicielstwu znanemu z odważnego podejścia do relacji z Rosją :? Jeśli dla ciebie ich opinia w tej sprawie ma znaczenie to twoja sprawa, nie pierwszy raz w historii dla doraźnych ineesów podejmuje się takie a nie inne decyzje, Kaczyński pojechał tam po to żeby poprzeć naród któremu odbiera się elementy suwerenności, i dodatkowo robi to kraj taki jak Rosja czyli nie demokratyczny rządzony przez bandytę z KGBowskim rodowodem. Na prawdę żeby akurat w Polsce racje Gruzinów nie znajdowały pozytywnego odzewu to jest straszne i przykre :(

 

A co do zamroczenia odsyam do mojego postu powyżej, wydaje mi sie że potrafię racjonalnie spojrzeć na sprawę, to tobie wydaje się dziwne że sprawa Ludwiczuka zyskała jakiś rozgłoś w mediach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zastanawia Was czemu media aż tak głośno o tym nie piszą/mówią?

całkowicie mnie nie zrozumiałeś. chodziło mi zdecydowanie o to ,że takiej afery się nie nagłaśnia.

 

Mówisz o UE i jej przedstawicielstwu znanemu z odważnego podejścia do relacji z Rosją :? Jeśli dla ciebie ich opinia w tej sprawie ma znaczenie to twoja sprawa, nie pierwszy raz w historii dla doraźnych ineesów podejmuje się takie a nie inne decyzje, Kaczyński pojechał tam po to żeby poprzeć naród któremu odbiera się elementy suwerenności, i dodatkowo robi to kraj taki jak Rosja czyli nie demokratyczny rządzony przez bandytę z KGBowskim rodowodem. Na prawdę żeby akurat w Polsce racje Gruzinów nie znajdowały pozytywnego odzewu to jest straszne i przykre :(

całkowicie podchodzisz do tego emocjonalnie.

jeśli chodzi o całą Gruzję to jest identyczna sytuacja jak z Kosowem. w tych dwóch miejscach się ścierały interesy Rosji i USA.

Kosowo zostało zaakceptowane przez USA i Zachód i w tym Polskę. Oczywiście Osetyjczycy i Abchazowie nie są przez Ciebie uważani jako oddzielne narody tylko jako Gruzini.

 

to jest czysta gra Ty tutaj bronisz Saakaszwili'ego ,który nawet w ostatnich ujawnionych depeszach został skrytykowany.

 

a to czy Putin jest z KGB czy bandytą to średnio mnie obchodzi,liczy się to jaką pełni funkcję na świecie i jak jest postrzegany przez elity .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla ciebie ich opinia w tej sprawie ma znaczenie to twoja sprawa, nie pierwszy raz w historii dla doraźnych ineesów podejmuje się takie a nie inne decyzje

No chyba nie ma nic złego w tym, że podejmuje sie decyzje ,,dobre'' dla swoich interesów. A już na pewno coś takiego jest lepsze niż tupanie nogą, obrażanie się prowadząc jednocześnie swoją nieudolna wersje polityki Giedroyca (Litwa), szkodząc jednocześnie interesom swojego kraju.

 

A z kolei Saakaszwili jest takim wzorem demokraty? Nie. Wystarczyło poczytać jak tam przywłaszczył media, czy traktuje opozycje żeby choć trochę wyrobić sobie zdanie o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman jak sam mowi w tej rozmowie z Londkiem "Nikt nas nie ruszy, jestesmy zawodnikami" I tak bedzie... Jak nie bedzie Roman rzadzil w polskim koszu to na pewno ktos namaszczony przez tego idiote bedzie to robil. Zreszta nie zdziwie sie jak niedlugo do PO wroci bo tak to u nas juz jest, szczegolnie ze ta afera tez jest grubo zgieta.

 

Co do samego nagrania, co ten czlowiek ma w glowie. Jak on to wszystko tam ma poukladane ze i on i Londek rozumieja o czym gadaja, dwa razy musialem sluchac... Najlepszy moment dla mnie to jak sie smieje z opinii ludzi ze "zajebal koszykowke w walbrzychu" oraz "No tak Londek Dominikana czy tam Egipt... A Alina to co chciala? Dyrektorstwo w ADMie? To nie problem" :] Tak samo pewnie transmisje PLK w Tvp Sport byly zalatwiane "Chlopaki my mamy siana w ch**, my bedziemy wam placili ku*** i po klopocie. Jestem zawodnikiem do ch*** "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby władza znów trafiła w ręce Kaczyńskiego. Tęsknie za zajebistym sojuszem z Gruzją i wojną wytoczoną Rosji.

Szkoda że na II wojnę nie trafiłeś wtedy by ci się widział sojusz z Adolfem w obawie o własny tyłek :? Wiele akurat można zarzucić Kaczyńskiemu ale to że wstawił się w obronie słabszego, przynajmniej jak dla mnie niezrozumiałe.
Ty, ale to nie jest gimnazjum i tu nie chodzi o to, żeby pomóc słabszemu koledze terroryzowanemu przez szkolnego tyrana tylko polityka międzynarodowa i w sojusze wchodzi się tylko jeżeli masz coś do ugrania. Co miała Polska do uzyskania dzięki przymierzu z Gruzją ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.