Skocz do zawartości

[2015-2016] Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odnosnie bidu Hynia i wypowiedzi Geddo...

 

Według mnie Hyniu zrobił wszystko prawidłowo, bo w tym momencie najwyzsza oferte przedstawil Geniuz dzieki prawom birda z 12,5% podwyzki i 6 letnim kontraktem, wiec chyba jednak miał prawo sie wycofac?

w poprzednich latach wiele razy o tym dyskutowalismy i decyduje pierwszy rok

a nie zadna suma kontraktu

Dokładnie. Już kilka razy o tym było, trzeba to będzie dopisać do reguł w pierwszym poście FA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem ze xamel walnol posta o 4-40 rano to bylem pewien ze znowu rzutem na tasme przedluzymy etap , ale naszczescie sie opamietal ;) tak wogle to kto wstaje o 4-40 ????

Teraz czekamy na wyniki, o Grangera jestem spokojny bo go w sumie troche przeplacilem jesli spojrzec na jego wiek, ale dobry wrobel w garsci... ;) Na decyzje Durantuli za to czekam zniecierpliwiony, bo byloby milo miec chlopa u siebie, zobaczymy czy dziewczynki ktore mu podeslalem wczoraj zrobily robote ? Co sie dzieje z GM lalusiow ze wogle nie walczyl o Mcgee?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale blazers to inna bajka, ja ich kupowałem z takimi kontraktami, poza deandre który dostał kontrakt gdy miał 26 lat, a ja nie miałem czasu na fa.

Bogut ma 31, pakujesz w niego w cholerę kasy, zamiast w młodego mcgee, któremu pietras nie daje 12%,6lat bo się gdzieś zapodzial. do tego mcgee ma wysokie greed. ale to już nie mój problem.

mój problem to strata murphyego i boguta w jednym sezonie. żałuje teraz ze dałem birdy drugiemu AR.

miałbym kasę na 3 etap ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnim przebiciem nie były propozycje Mazika 30.11 o 4:22pm w związku z czym etap nie powinien się już zakończyć?

Raczej nie, potem było sporo nowych ofert powyżej 4,5 bańki, więc cofało to z automatu zegra o 24h wdg regulaminu.

 

Teraz końcem będzie dzisiejszy dzień 23:18, o ile oczywiscie nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli można przebijać siebie bez resetu zegara?

ale tylko wtedy gdy nie ma innych ofert, czy wystarczy ze moja jest najlepsza?

a jeśli to drugie to kryterium jest tylko oferta pierwszego roku?

 

BTW: mam wątpliwości co do reguły przebijania o 200k.

powinno to być sprecyzowane w kilku przypadkach np: jak ktoś ma tylko tyle kasy żeby przebic o 100k?

to już nie może przebijać?

albo jak jest bid na 4,4 mln to nie można dać MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli można przebijać siebie bez resetu zegara?

Do tej pory tak było. Przedyskutujemy to jeszcze z Geddo na spokojnie, ale w tym etapie FA jest to ciągle możliwe. Wsze opinie oczywiście mile widziane.

ale tylko wtedy gdy nie ma innych ofert, czy wystarczy ze moja jest najlepsza?

Tak

a jeśli to drugie to kryterium jest tylko oferta pierwszego roku?

Tak

BTW: mam wątpliwości co do reguły przebijania o 200k.

powinno to być sprecyzowane w kilku przypadkach np: jak ktoś ma tylko tyle kasy żeby przebic o 100k?

to już nie może przebijać?

Tak.

albo jak jest bid na 4,4 mln to nie można dać MLE?

Tak. Już nawet pomijając fakt, że mając 4,4 mln wolnego dziwne byłoby MLE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.