Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, oby pozostał na wschodzie, bo Miami za łatwo będzie mieć. :D

Miami to będzie mieć łatwo jak wytrejdują Wade'a albo LBJ za Howarda właśnie. Oby Riley nie wpadł na ten pomysł, bo na Heat nie byłoby mocnych nie tylko na Wschodzie.

Ja myślę że bardziej Bosha, Wade na pewno jest nie do ruszenia Lebron raczej też a jak Orlando będzie wiedziało że nie utrzyma Howarda to kto wie czy na to nie pójdzie choć jakoś wątpię by chcieli wzmacniać rywala z dywizji choć kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, oby pozostał na wschodzie, bo Miami za łatwo będzie mieć. :D

Miami to będzie mieć łatwo jak wytrejdują Wade'a albo LBJ za Howarda właśnie. Oby Riley nie wpadł na ten pomysł, bo na Heat nie byłoby mocnych nie tylko na Wschodzie.

Ja myślę że bardziej Bosha, Wade na pewno jest nie do ruszenia Lebron raczej też a jak Orlando będzie wiedziało że nie utrzyma Howarda to kto wie czy na to nie pójdzie choć jakoś wątpię by chcieli wzmacniać rywala z dywizji choć kto wie.

jeśli mowa o tym fantasy trade to ja na miejscu Orlando brał bym Amare niż Bosha

pomijająć fakt sportowych umiejętności to Amare bardziej medialny a także nie będzie jednej mega silnej drużyny do pokonania po tym treejdzie tylko dwie dobre - to tak bardzi przysżłościowo patrząc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o tym fantasy trade to ja na miejscu Orlando brał bym Amare niż Bosha

pomijająć fakt sportowych umiejętności to Amare bardziej medialny a także nie będzie jednej mega silnej drużyny do pokonania po tym treejdzie tylko dwie dobre - to tak bardzi przysżłościowo patrząc

Raczej trzy mocne (Heat, Bulls i Knicks z Melo i Howardem). Ale to raczej nie wchodzi w grę, bo Amare i Bosh to za mało za DH. Na miejscu Rileya poważnie zastanowiłbym się nad nad wytrejdowaniem któregoś z dwójki Wade-LBJ ( o czym mówił JVG). Byłoby to niezłe świństwo z jego strony, ale taki trejd zrobiłby z Heat dwa razy mocniejszą drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się.

 

Miś w tym sezonie nie był koniecznością dla Miami. W następnym sezonie tak, ale nie w tym. I tak dobrze, że doszli do finałów, a widać, że momentami potrafią być strasznie silni i z dobrym coachingiem mogą być bardzo dużą barierą do przeskoczenia. A w chcecie już DH do Heat trejdować? Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Koszykarze, a w szczególności wolni agenci dużo mówią podczas lockoutu.

 

*jr smith, jeszcze przed lokoutem bardzo ochoczo wypowiadał się na swoim twiterze o grze w bulls/bostonie, i jednocześnie podkreślał że kocha kibiców denver... a i przefarbował się, teraz jego kolor włosów to czerwień- znak.

 

*nene w trakcie trwania PO mówił że zawiódł się na denver że ci go nie szanują itd. tuż przed 1 lipca był już prawie ugadany z nuggets ale ostatecznie wyoptował i raaczej nie wróci do nuggets, a Ci jeśli stracą kenyona który może szukać pierścionka to mogą być ostro w dupe.

 

*dallas nie zatrzymają wszystkich swoich FA. Chandler zdobył mistrzostwo i otwarcie mówi ze dla niego liczy sie tylko kasa. Barea preferuje miami, lal, ny, jeśli nie podpisze z dallas. Stevenson jest już odpuszczony na 100% (trade rudego). Niewiadomo co z butlerem, świetny obrońca i urodzony scorer, nie jednej drużynie by się przydał ale jaka jest jego wartość zważywszy na stan zdrowia?

 

*pistons szukają trenera, niestety dla niektórych oznacza to że wykupienie ripa poszło się jebać za przeproszeniem. T-mac powiedział że będzie takim samym combo pg w swoim nowym zespole. Taya będą chcieli przedłużyć ale czy taj będzie chciał?

 

*anthony parker nie zakończył kariery tak jak zapowiadał, wg. nieważnego kogoś tam bardzo prawdopodobne że podpisze po lokoucie z bulls, ale pytanie: czym się różni bogans od parkera?

 

*Chuc hayes, nie wiem czego tak naprawdę potrzebują miami, ale chyba nie edego currego, hayes to świetna opcja, i jedyna normalna.

 

*shane battier, o którym jest głośno ostatnio miał wywiad z jakimś pismakiem, po wywiadzie pismak stwierdził że się nie zdziwi gdy battier podpisze z miami lub z bulls, tylko zaraz zaraz, zważywszy na to co mogą dać te dwa kluby można twierdzić że battier już będzie weteranem za minimum. :? . Nie wiem po co on w miami, grając na pozycjach 3-4 nie jest odpowiedzią dla chicago. trio james wade miller "zżera" po 100 minut na mecz a w bulls mamy młodego jimmego butlera z którym niektórzy podobno wiążą nadzieje. Poza tym deng raczej dalej będzie grać po 40 na mecz. a stawianie battiera na 2 może być głupim pomysłem.

 

*jason richardson, powiedział ostatnio że nie poleci na kase, że chce wybrać miasto w którym jego rodzina będzie szczęśliwa, w którym będzie walczyć o pierścień i w którym zakończy kariere. Przypominam jrich ma 30 lat i w suns notował prawie 20 pkt na mecz. A pozatym jest z michigan, a jest jeden klub obok michigan w którym jest wakat na pozycji nr 2.

 

*naziiiii mahoooomed już przedłużył z OKC.

 

*Carl landry nie pierdoli się z koksem i mówi. Pierwsza opcja: Indiana, druga: bucks, może też być orlean.

 

*kurt thomas, po odejsciu shaqa najstarszy zawodnik w lidze moze zapoczatkowac nowy nurt w nowym yorku- defensywe.

 

*brian scalabrini może podpisać w europie a ja na to mówie: NIE!!

 

* Grant Hill chce podpisać kontrakt z Suns i to podobnie nie na rok, ale na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.