Skocz do zawartości

[NBA] Canal+Sport, Canal+ Sport2


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

wiem, wiem, jadą po nim też na forum basketa za ten mecz.

poza tym Michałowicz wczoraj również nie był lepszy:

 

Jak mamy byc czepialscy to ja nawiaze do dzisiejszego spotkania Raptors-Celtics...

 

Wg. Wojciecha Michalowicza i Huberta Radke, silny skrzydlowy Raptorsow Ed Davis to nowo pozyskany z Hornets rozgrywajacy Jarred Bayless...

 

Wg. Wojciecha Michalowicza Raptorsi doszli do II rundy playofow z Samem Mitchellem na stanowisku trenera (Rapsi nie byli w II rundzie od 2001 roku gdzie trenerem byl wtedy Lenny Wilkens ale to maly szczegol)...

 

Wg. Michalowicza Reggie Evans to "skoczek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.findek pokaz mi alternatywe dla michalowicza?

2.nie wrzucajmy do 1 worka michalowicza i swiatka.

3. wojtek niejednokrotnie sie wqrwia jak musi komentowac z takimi dzieciolami. imo w duecie z mcnullem czy radke, komentuja swietnie

4. co zaproponowalbys zeby mowili w komentarzu zamiast coast2coast?

5.mozna napisac do C+ i zapytac sie czy jest taka mozliwosc by byla szansa sluchania oryginalnej fonii. nie wiem jak to sie tez ma z reklamami itd, czy c+ w ogole ma mozliwosc zrobic cos takiego. mysle, ze warto sprobowac i zasypac ich kilkoma emailami.

 

ja nie mam czasu ogladac wszystkiego na cyfrze. nie pamietam kiedy ostatnio trafilem na nba action. w niedziele udalo mi sie ogladnac heat-grizzlies i raps-c's ale to byly moje pierwsze prawie cale obejrzane mecze w tym sezonie (nie liczac tych lakersow)

 

generalnei ja bym nie narzekal i pisal do c+.

1. Nie widzę, ale to nie jest moja wina. Jaki k**** problem zrobić casting i ogłosić na stronkach koszykarskich, jakie to są koszta ? To, że aktualnie nie ma lepszego komentatora to nie znaczy, że trzeba tak zostac i pogodzić się ze stanem rzeczy.

 

2. Zgoda

 

3. McNulla nie da się słuchać, ale doktór Hubert faktycznie daje rady. Potrafi się wysłowić, zna basket ze wszystkich stron.

 

4. Ja nie mówię, że to jest zły termin tylko mocno nadużywany termin. Przecież on tak chyba nawet rubrykę w MVP nazwał. Dla niego coast to coast jest nawet jak Lebron przebiegnie z piłką 15m. Drażni mnie chłop, a od coast to coast się zaczęło.

 

5. I powinniśmy się zorganizować.

 

 

KOELNER

 

Zauważ jedną rzecz, którą mnie się udało dostrzec już 5 lat temu i do tej pory mnie prześladuje. Jak jakiś zawodnik rzuca, to nieważne skąd, Noculak zawsze pierdolnie : "to jest jego pozycja, on stąd rzuca". Potem rzuci 4 metry dalej, Noculak "to jest jego pozycja, on stąd rzuca". No wziąć tylko i przyjebać chłopu. Ale mistrzem był i tak jak opowiadał o moim ulubionym ex-graju Turowa, K. Pinkneyu i mówi "Kevin gra w takich samych getrach jak Tracy McGrady, modę wprowadził Dwayne Wade. Ale należy nadmienić, że Kevin przypomina McGradyego nie tylko skarpetami ale i talentem i umiejętnościami. Dopiero zaczynałem się jarać basketem ale już wtedy byłem zażenowany. Łabędź też jest słaby. Jacek Kubicki fajnie komentował na Eurosport 2 Uleb, nie wiem czy ciągle się tym zajmuje. Aha, typ ze Sportklubu od NCAA, świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ jedną rzecz, którą mnie się udało dostrzec już 5 lat temu i do tej pory mnie prześladuje. Jak jakiś zawodnik rzuca, to nieważne skąd, Noculak zawsze pierdolnie : "to jest jego pozycja, on stąd rzuca". Potem rzuci 4 metry dalej, Noculak "to jest jego pozycja, on stąd rzuca". No wziąć tylko i przyjebać chłopu. Ale mistrzem był i tak jak opowiadał o moim ulubionym ex-graju Turowa, K. Pinkneyu i mówi "Kevin gra w takich samych getrach jak Tracy McGrady, modę wprowadził Dwayne Wade. Ale należy nadmienić, że Kevin przypomina McGradyego nie tylko skarpetami ale i talentem i umiejętnościami. Dopiero zaczynałem się jarać basketem ale już wtedy byłem zażenowany. Łabędź też jest słaby. Jacek Kubicki fajnie komentował na Eurosport 2 Uleb, nie wiem czy ciągle się tym zajmuje. Aha, typ ze Sportklubu od NCAA, świetny.

Masz racje. Ogólnie jeśli chodzi o PLK jest żałosny podział ról. Np. dla mnie wytyczną polskich komentatorów jest ekipa od piłki nożnej w Canal +. Pierwszy komentator ma świetnie podzieloną funkcje komentarz jego jest prosty i tylko mówi co jest na boisku ,typu "Messi podaje do Iniesty" (i się nie mylą to jest ważne) ,"świetna bramka" ,"dobrze dograł do zawodnika" ,"to bardzo trudne podanie doszło do odbiorcy" itd. drugi to zawsze wyrocznia plotek ,statystyk . typu "rooney nie może odbudować się po romansie" ,"zlatan ostatnio w wywiadzie powiedział ,że chce skończyć karierę w Milanie" , "messi'ego gol to 103 bramka w sezonie" itp itd.

Łabędź nie potrafi podzielić ról. Po pierwsze myli zawodników ,po drugie wstawia jakieś przemyślenia ,które w ogóle nie odzwierciedlają rzeczywistości . np. wczoraj każde zagranie Browna czy Giddensa opisywał ,że to NBA ,tak jakby Ci zawodnicy naprawdę w tej lidze coś znaczyli ,widzę po Noculaku ,że czasami próbuje ratować sytuacje i też bawi się w mentora i traci. naprawdę to zajebiście wyglądało jak komentował ligę z Romańskim ,który jest wygadany ,Noculak pieprzną jakimś żartem ,walną jakąś koszykarską mądrością typu nazwa"back door" i było pięknie ,bardzo dobrze też wyglądało w Polsat Sport jak były zawodnik Tomasz Jankowski z nim komentowali jakieś mecze Pucharowe.

Romański miał jedną wadę ,że jarał się Śląskiem.

Jak Łabędź człowiek ,który jest komentatorem może mylić się kilkakrotnie . Myli zawodników z innych ekip ,nagle dowiedziałem się ,że szczupły Waczyński mając 200 metry grając w Treflu na obwodzie jest Hrycaniukiem ,który jest kawałem chłopa i gra w innej koszulce czy barwach, albo ,że grający dwa lata temu w finale PLK-a Ljubotina kiedyś grał w Sportino Inowrocław (;]) ,tych błędów było tak mnóstwo ,że aż nie dało się tego słuchać.

jeśli chodzi o ulubioną pozycję to wydaje mi się ,że Noculak po prostu nie wiedział co w tej sytuacji powiedzieć. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale k****, w Polsce ogólnie nie ma dobrych komentatorów, już wolę Michałowicza i jego UŁAAAAA albo Jordan FARMER niz jebanego Noculaka. Ten co odpierdalał maniane na MŚ w Turcji to głowa mała.. STIVEN KERY [stephen curry] czy inne tego typu rzeczy.

Heh, ja tam lubię Noculaka słuchać, jest zabawny przynajmniej :mrgreen:

 

Wydaję czasami takie gadłowo-mruczane odgłosy, zchilloutowany koleś 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale k****, w Polsce ogólnie nie ma dobrych komentatorów, już wolę Michałowicza i jego UŁAAAAA albo Jordan FARMER niz jebanego Noculaka. Ten co odpierdalał maniane na MŚ w Turcji to głowa mała.. STIVEN KERY [stephen curry] czy inne tego typu rzeczy.

Heh, ja tam lubię Noculaka słuchać, jest zabawny przynajmniej :mrgreen:

 

Wydaję czasami takie gadłowo-mruczane odgłosy, zchilloutowany koleś 8)

dokładnie, w sumie bardzo rzadko go słyszę i też popełnia sporo błędów, ale z ludzi związanych z koszem w TVP zdecydowanie najbardziej lubię go słuchać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja tam lubię Noculaka słuchać, jest zabawny przynajmniej :mrgreen:

 

Wydaję czasami takie gadłowo-mruczane odgłosy, zchilloutowany koleś 8)

dokładnie, w sumie bardzo rzadko go słyszę i też popełnia sporo błędów, ale z ludzi związanych z koszem w TVP zdecydowanie najbardziej lubię go słuchać

Noculak jest w pyte, swoją droga ciekaw jestem czemu jest side-kickiem a nie głownym prowadzącym...

Btw co z tego że nieraz przekręca nazwiska? Przynajmniej wie o czym gada nie pierdoli jak potłuczony.

Widać, że nie oglądaliście Mistrzostw Świata na TVP Sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no k****, faktycznie żadna różnica czy jest Lebron Dżemson czy Lebron Johnson (w czasie jednego studia to powiedział), a to co pisałem o Pinkneyu to najlepszy przykład jak bardzo Noculak wie o czym mówi. Cieszyłem się jak poszedł do Prokomu do organizacji, że Romański dostanie lepszego typa, to chyba kawał czasu komentował sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wiele lat nie widziałem/słyszałem żadnego meczu z polskim komentarzem, za to naczytałem się jebania Michałowicza, że debil i głupoty opowiada. Przez ostatnie 2 sezony oglądałem jednak ze 3 mecze z jego komentarzem (może i za mało, żeby zaczął być dla mnie irytujący) i dziwie się tym co piszą, że zamiast go słuchać wolą sobie włączyć suszarkę, żeby pohałasowała. Wiadomo, że to nie poziom juesej, ale ma jakiś tam polot, posługuje się żywym językiem, czasem coś smiesznego powie i słychać, że się tym pasjonuje, jak sobie to porównam do rzekomo topowych komentatorów piłki kopanej, którzy potrafią przez dobre 2 minuty ograniczyć się tylko do wymieniania nazwisk zawodników, którzy kolejno znajdują się przy piłce, to Michałowicz wypada zupełnie dobrze jak dla mnie.

Rozumiem w sumie, pierwsze wrażenie z Michałowiczem może nie być złe, zwłaszcza, jak sie naczyta, jaki to on c***owy i przygotuje sie na najgorsze. Ale im dłużej sie go słucha, tych błędów merytorycznych, słabej dykcji w porównaniu do komentatorów ze Stanów (KAŻDY koleś z lokalnych TV stanowych jest lepszy od Michałowicza...), w połączeniu z brakiem czegokolwiek do powiedzenia Telmana, tym bardziej ma sie dość komentarza w C+. Ogólnie słuchając Euroligi mam dużo lepsze wrażenie, może dlatego, że mniej sie na niej znam, może dlatego, że komentują oni mecze Prokomu z hal, nie ze studia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noculakowi gdyby podawać kawę przy osobistych albo chociaż w przerwach między kwartami to byłby spoko, bo facet ma fajny głos, zna się na koszu, tymbardziej jak na realia polskiego komentowania i zapraszanych ekspertów i jakby powrócili do duetu Michałowicz i backup Noculak to byłoby spoko

 

oprócz tego co napisał Chytry,

to włączcie sobie tego pajaca od piłki nożnej, co zajmuje się teraz najważniejszymi spotkaniami, taki czarny z niższym głosem. Mundial2002 dawany z gazetą z kiosku miał lepszy komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego co napisał Chytry,

to włączcie sobie tego pajaca od piłki nożnej, co zajmuje się teraz najważniejszymi spotkaniami, taki czarny z niższym głosem. Mundial2002 dawany z gazetą z kiosku miał lepszy komentarz.

k**** przestańcie wreszcie z tym tokiem rozumowania.

 

Wymagajmy czegoś od siebie i innych, zamiast porównywać. c*** mnie to obchodzi jak bardzo źle komentują piłkę nożną, chce za to dobrego komentarza kiedy oglądam koszykówkę, lub po prostu słuchać tego oryginalnego i nie widzę związku.

 

Nie, lepiej sobie odpuszcze !!! I TAK MAMY DOBRZE JAK NA POLSKIE REALIA , NIE ? Ile jeszcze czasu będziemy gnić w tym syfie ? Tak długo jak myślimy w ten sposób. Mówiąc syf mam na mysli wiele rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dla wszystkich zwolenników powrotu NBA do tvp krótki filmik:

 

 

no super mega komentarz, najlepsze pytanie experta 'kto prosił o czas' ? [czyżby to był pan goławski ? ;) ]

 

albo rozmowa ogólnie o dupie maryny gdy tymczasem rozgrywana jest decydująca akcja finałów - też spoko

 

 

widzę że youtube sugeruje od razu kilka innych linków z cyklu 'NBA @ TVP', można też obejrzeć i się popastwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.