Skocz do zawartości

[NBA] Canal+Sport, Canal+ Sport2


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Dość już mam tego Michałowicza jako komentatora. c*** mnie strzela, gdy co 30 sekund słyszę "uuuuaaaa", "uuuuaaaa", "uuuuaaaa". W następnym meczu policzę ile razy zrobił swoje "uuuuaaaa", zaś jeśli liczba ta przekroczy 30, to kolejny mecz oglądam bez fonii...

Żądam kontraktu z C+ dla Włodka Szaranowicza !!!

 

Liczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz ostatnio udzielił wywiadu dla "MVP" (jakieś wydanie specjalne było) i powiedział, że będzie się starał sprowadzić NBA z powrotem do telewizji publicznej. trudno powiedzieć na ile to była kurtuazyjna gadka, ale jest w końcu dyrektorem sportu w TVP, więc kto wie.

Czytałem, oby to się udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby k**** cudownie. TVP Sport HD, pustki w nocy jeśli chodzi o inne dziedziny.

 

NBA w HD z powtórkami. Albo nawet bez. Błagam, proszę.

biorąc pod uwagę, że koszykówką w TVP ostatnimi laty zajmują się sobczyński bądź łabędź zapewniam Was, że szybko zatęsknilibyście za fachowością Michałowicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać niezdrowo i przedwcześnie niesprecyzowanymi planami TVP. Prawdę mówiąc nie wiem skąd telewizja publiczna miałaby wygospodarować środki na pokazywanie dość niszowej dyscypliny w polskich realiach, a wymagającej naprawdę niemałych pieniążków płaconych w ramach zawartej umowy.

 

A wracając do C+, to w końcówce Wojtek znów dał koncert "UUUUUAAAAAAAAAA" !

Wojtek był najgorszym aktorem tego spotkania, gorszy nawet niż Jose Manuel Baleron. Toż to nawet nestor polskiego komentarza komentatorskiego w osobie Andrzeja Skwirowskiego przed 20 laty radził sobie znacznie lepiej, mimo oczywistych braków w nauce języka angielskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek pisze tutaj, że marzy o wykupieniu praw do NBA przez publiczną i komentarzu Szaranowicza czy Łabędzia, to gratuluje wielkich pokładów nadziei i współczuję jeszcze większych naiwności. Przecież publiczna pierdoli większość projektów sportowych za które się bierze i proszę was, nie porównujmy Canal+Sport do TVP Sport, bo to póki co zupełnie inna półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się podniecać niezdrowo i przedwcześnie niesprecyzowanymi planami TVP. Prawdę mówiąc nie wiem skąd telewizja publiczna miałaby wygospodarować środki na pokazywanie dość niszowej dyscypliny w polskich realiach, a wymagającej naprawdę niemałych pieniążków płaconych w ramach zawartej umowy.

Skąd wiesz? Ja myśle, że C+ wcale im aż tak wiele nie płaci, tym bardziej, że to liga narzuca im, jakie mecze mają transmitować. Nie byłbym zdziwiony, gdyby okazało sie, że to NBA im dopłaca, może nie teraz, ale pare lat temu tak.

 

I też kompletnie nie czaje co wy widzicie takiego fajnego w TVP Sport. Łabonć jest 10x gorszy od Michałowicza, pomimo, że ten drugi też mnie wkurwia. Realizacja w wykonaniu C+ jest i tak dość porządna, ciekawe, co na TVP puszczaliby w czasie time-outów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby k**** cudownie. TVP Sport HD, pustki w nocy jeśli chodzi o inne dziedziny.

 

NBA w HD z powtórkami. Albo nawet bez. Błagam, proszę.

biorąc pod uwagę, że koszykówką w TVP ostatnimi laty zajmują się sobczyński bądź łabędź zapewniam Was, że szybko zatęsknilibyście za fachowością Michałowicza

czemu czepiasz się Łabędzia? nie jest dobry jako główny prowadzący, ale jako to uzupełnienie jak najbardziej w porządku. przede wszystkim fachowy i nie gada za bardzo głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby k**** cudownie. TVP Sport HD, pustki w nocy jeśli chodzi o inne dziedziny.

 

NBA w HD z powtórkami. Albo nawet bez. Błagam, proszę.

biorąc pod uwagę, że koszykówką w TVP ostatnimi laty zajmują się sobczyński bądź łabędź zapewniam Was, że szybko zatęsknilibyście za fachowością Michałowicza

czemu czepiasz się Łabędzia? nie jest dobry jako główny prowadzący, ale jako to uzupełnienie jak najbardziej w porządku. przede wszystkim fachowy i nie gada za bardzo głupot.

No jakby nie patrzeć - sędzia koszykarski pełną gębą :wink: I aktor na dodatek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio nie kumam waszych pretensji jezeli chodzi o michalowicza.

wlaczcie kasety z tym co bylo w latach 90-tych i przynajmniej posluchajcie co wtedy mieli panowie do powiedzenia na temat samej gry. oni nawet nie potrafili sie zaglebic w niuanse

 

rozumiem, ze mozna miec pretensje do niego za to, ze czasami nie jest bezstronny, ze ma slabych partnerow (swiatek! czy inne lamusy) ale jezeli chodzi o jego przygotowanie do spotkan, to warsztatowo przebija wiekszosc. jest kilku chlopakow (pacuda, czy inni z OS) ale oni sa na etapie nauki.

 

nba mialaby doplacac C+ za pokazywanie spotkan?

nie badzcie smieszni. nba do publicznej nie wejdzie z prostej przyczyny. rada nie pozwoli by takie pieniadze poszly na obca lige, w dodatku, ktorej spotkania leca w nocy. byloby milo ale to nie przejdzie. ktos odpowiedzialny za programy polecialby. priorytetem sa igrzyska i imprezy rangi mistrzostw swiata, i ledwo co na to znajduja pieniadze.

 

lepiej docencie to co jest. 4 mecze w tygodniu na zywo(os+c+). ILP. czego k**** chciec wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bb2, przestań z takim tokiem myślenia. To że wcześniej było amatorsko, a teraz jest trochę lepiej to oznacza że trzeba siedzieć cicho i cieszyć się tym co jest ? Michałowicz jest słaby, nie mogę znieść tych jego tekstów typu "coast to coast" 5 razy na kwartę (a graj dostaje piłkę bliżej na 3/4, dopierdalam się bo jest o co), wszyscy k**** robią coast to coast, slam dunków mam dosyć, mam k**** serdecznie dosyć. Jestem zażenowany jak go słucham, wolę sobie włączyć ADHD i posłuchać oryginału, mimo że w milion razy gorszej jakości i dlatego nigdy nie kupie C+. Świątka i jego Lebronów Dżemsonów i "ten jeden mały nad tym drugim małym" (ja pi****le...) skazałbym na krzesło elektryczne.

 

Dlaczego nie mogłoby być tak jak mówie Roger ? Że mogę wyłączyć jego komentarz i słuchać oryginalnego ? Bo co ?! Musimy go k**** wspierać jak polskie produkty na półce w Lewiatanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio nie kumam waszych pretensji jezeli chodzi o michalowicza.

wlaczcie kasety z tym co bylo w latach 90-tych i przynajmniej posluchajcie co wtedy mieli panowie do powiedzenia na temat samej gry. oni nawet nie potrafili sie zaglebic w niuanse

nba mialaby doplacac C+ za pokazywanie spotkan?

OK, aczkolwiek lata 90, szczególnie I poł. to dla komentatorów w Polsce to w ogóle był problem :roll: Wtedy nie było jeszcze pewnych specjalizacji - poza może Dariuszem ojejejcosięstałozpiłkąSzpakowskim i Andrzejem czywidząmniePaństwo Zydorowiczem - i tym sposobem legendarni Rzeszot/Mrzygłód/Żemantowski/Zieliński (wszyscy już RiP :roll: ) komentowali co szło, oczywiście mając jakieś tam koniki (Żemantowski na ten przykład szachy :P ). Szaranowicz z Łabędziem wchodzili na ziemię dziewiczą, retransmitując w 1990 finały Det vs. PTB, a wokół NBA to była taka otoczka niedowierzania połączonego z lekceważeniem. Większości trenerów i zawodników w Polsce NBA kojarzyło się wtedy z ...GlobeTrotters :roll: Na zagłębianie tajników to naprawdę nie było miejsca. A kiedy zaczęli się rozkręcać - Finały 95 czy 97 - to bach, pojawiła się TVN i Wizja Sport i NBA via public channel się skończyło.

 

 

nie badzcie smieszni. nba do publicznej nie wejdzie z prostej przyczyny. rada nie pozwoli by takie pieniadze poszly na obca lige, w dodatku, ktorej spotkania leca w nocy. byloby milo ale to nie przejdzie. ktos odpowiedzialny za programy polecialby. priorytetem sa igrzyska i imprezy rangi mistrzostw swiata, i ledwo co na to znajduja pieniadze.

Tu się zgadzam, koszykówka jest traktowana jako sport niszowy i nawet dopłacanie przez TBL niewiele zmieniło. Po prostu, filozofia włodarzy sportu i w ogóle TVP można skwitować dwoma, autentycznymi zdaniami:

 

Nie każdy z widzów TVP lubi sport, a my musimy myśleć o wszystkich naszych abonentach. Kibice i tak mają wiele: IO, ME, MŚ, a takie imprezy i tak skutecznie odstraszają innych widzow na wiele tygodni od TVP, napędzając ich konkurencji, więc rachunek się nie opłaca

 

Dlaczego koszykówka, piłka nożna czy siatkówka. Nie samymi skokami kibic żyje, są jeszcze inne kapitalne dyscypliny np. chód sportowy :lol:

 

lepiej docencie to co jest. 4 mecze w tygodniu na zywo(os+c+). ILP. czego k**** chciec wiecej?

Fakt, sam mam problem - mając C+ i Orange - żeby wszystkie obejrzeć, a do tego jeszcze powtórki i NBA Action (C+) i NBA360 (Orange) :roll:

 

No ale od przybytku głowa nie boli choć... co za dużo to niezdrowa :lol: Ot takie polskie mądrości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.findek pokaz mi alternatywe dla michalowicza?

2.nie wrzucajmy do 1 worka michalowicza i swiatka.

3. wojtek niejednokrotnie sie wqrwia jak musi komentowac z takimi dzieciolami. imo w duecie z mcnullem czy radke, komentuja swietnie

4. co zaproponowalbys zeby mowili w komentarzu zamiast coast2coast?

5.mozna napisac do C+ i zapytac sie czy jest taka mozliwosc by byla szansa sluchania oryginalnej fonii. nie wiem jak to sie tez ma z reklamami itd, czy c+ w ogole ma mozliwosc zrobic cos takiego. mysle, ze warto sprobowac i zasypac ich kilkoma emailami.

 

ja nie mam czasu ogladac wszystkiego na cyfrze. nie pamietam kiedy ostatnio trafilem na nba action. w niedziele udalo mi sie ogladnac heat-grizzlies i raps-c's ale to byly moje pierwsze prawie cale obejrzane mecze w tym sezonie (nie liczac tych lakersow)

 

generalnei ja bym nie narzekal i pisal do c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wiele lat nie widziałem/słyszałem żadnego meczu z polskim komentarzem, za to naczytałem się jebania Michałowicza, że debil i głupoty opowiada. Przez ostatnie 2 sezony oglądałem jednak ze 3 mecze z jego komentarzem (może i za mało, żeby zaczął być dla mnie irytujący) i dziwie się tym co piszą, że zamiast go słuchać wolą sobie włączyć suszarkę, żeby pohałasowała. Wiadomo, że to nie poziom juesej, ale ma jakiś tam polot, posługuje się żywym językiem, czasem coś smiesznego powie i słychać, że się tym pasjonuje, jak sobie to porównam do rzekomo topowych komentatorów piłki kopanej, którzy potrafią przez dobre 2 minuty ograniczyć się tylko do wymieniania nazwisk zawodników, którzy kolejno znajdują się przy piłce, to Michałowicz wypada zupełnie dobrze jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak.

 

akurat wczoraj leciały derby trójmiasta ,które komentował Łabędź i Noculak. To co wyprawia Łabędź to dramat, Polska Liga Koszykówki ma mniej zespołów ,mniej zawodników a on myli nazwiska ,średnie zawodników ,przebieg ich karier i różne jeszcze sprawy ,jest tragiczny. dobrze, że jest Noculak ,który czasami mu dupe uratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.