Skocz do zawartości

[NBA] Canal+Sport, Canal+ Sport2


Lu-

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Ktoś może ogląda na potrzeby NBA?

Właśnie sobie zamówiłem pakiet ©anala, ale nie zapoznałem się dokładnie z ofertą programową. Liczyłem, że w zasadzie każdego dnia będę mógł sobie obejrzeć jakiś meczyk NBA (lub następnego dnia retransmisję), a tu wygląda na to, że jest bieda (jakieś 2 mecze w tygodniu). Mógłby ktoś potwierdzić, ewentualnie wyrazić swoje zdanie na temat NBA w Anal+?

 

Całe szczęście, że mocno interesuję się też "kopaną", bo inaczej bym się okrutnie zdenerwował.

 

PS. Wie ktoś może czy na Polsacie Sport dawać będą NBA w bieżącym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Ktoś może ogląda na potrzeby NBA?

Właśnie sobie zamówiłem pakiet ©anala, ale nie zapoznałem się dokładnie z ofertą programową. Liczyłem, że w zasadzie każdego dnia będę mógł sobie obejrzeć jakiś meczyk NBA (lub następnego dnia retransmisję), a tu wygląda na to, że jest bieda (jakieś 2 mecze w tygodniu). Mógłby ktoś potwierdzić, ewentualnie wyrazić swoje zdanie na temat NBA w Anal+?

 

Całe szczęście, że mocno interesuję się też "kopaną", bo inaczej bym się okrutnie zdenerwował.

 

PS. Wie ktoś może czy na Polsacie Sport dawać będą NBA w bieżącym sezonie?

 

no cóż, taką mamy różową sytuację z nba w polskiej tv, że ten Twój post Lu nadawałby się do łapu-capu :>

 

 

Kup sobie league passa. Spełnia wymagania, które podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym (koszt niewielki jak widzę), ale muszę ogarnąć czy da się bez zakłóceń przesłać sygnał internetowy do mojej ukochanej "46". Z monitora "17" to żadna frajda oglądać mecze...

Nawet jak nie masz w komputerze HDMI żeby podpiąć do szkiełka możesz użyc klasycznego kabla VGA, taki jak pomiędzy grafiką a monitorem. Może nie jest to cud techniki ale przy jakości meczów z LP nie powinieneś narzekać, absolutnie. Tylko dobrze mieć trochę RAMu i neta co najmniej 3 lub 4 mbit/s. Ja mam 5 w dzień 10 w nocy ale to aster więc mnie pewnie okradają z transferu , i co kilkadziesiąt sekund zdarzają się leciutkie przycinki. Chociaz najczęściej jeżeli oglądam mecz i np. coś na gg piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie masz w komputerze HDMI żeby podpiąć do szkiełka możesz użyc klasycznego kabla VGA, taki jak pomiędzy grafiką a monitorem. Może nie jest to cud techniki ale przy jakości meczów z LP nie powinieneś narzekać, absolutnie. Tylko dobrze mieć trochę RAMu i neta co najmniej 3 lub 4 mbit/s. Ja mam 5 w dzień 10 w nocy ale to aster więc mnie pewnie okradają z transferu , i co kilkadziesiąt sekund zdarzają się leciutkie przycinki. Chociaz najczęściej jeżeli oglądam mecz i np. coś na gg piszę.

Też mam Astera i jakoś niespecjalny pakiet internetowy - transfer ściągania danych do 10 Mb/s w nocy

transfer ściągania danych do 5 Mb/s w dzień (a płacę sporo więcej niż gdybym połączył obecne promocje na tv i internet). Mój stacjonarny komp ma już chyba 8 lat, poza tym znajduje się w innym pokoju niż telewizor, więc opcja oglądania NBA przez VGA odpada.

 

Muszę kupić routerek i spróbować przepchnąć to przez służbowego lapka na telewizor (niestety nie posiada HDMI a VGA chyba wpływa na gorszą jakość i częste "cięcie" obrazu).

Chyba że udałoby się to zrobić przez LAN? Przyznam, że w tym zakresie jestem laikiem, ale może ktoś próbował to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vga nijak nie wpływa na cięcie

 

a co do jakości to ostatnio podłaczałem nowego lapka przez HDMI i przez VGA z moim monitorem [full HD] i nie pytaj się mnie czemu, ale na VGA obraz wyglądał dużo lepiej [albo inaczej - obraz na HDMI wyglądał dużo poniżej tego, czego można by się spodziewać]

 

to samo u kumpla parę dni temu ..... może wypowie się ktoś kto ma większe doświadczenie w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA na milion procent nie ma na Polsat Sport, a jedynie u kumpla mogłeś oglądać na Orange Sport bo tam puszczają NBA, tylko też nie za często, ale szczegółów nie znam.

Faktycznie, pomyliło mi się... W Asterze jednak nie ma pakietu na Orange Sport :/

 

eRWin, w takim razie pomyślę o tym VGA. Wszak koszt kabla niemal żaden, a przyda się zrobić test przed zakupem LP. Najwyżej będę oglądał na TV Justin.tv czy Adthe :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do jakości to ostatnio podłaczałem nowego lapka przez HDMI i przez VGA z moim monitorem [full HD] i nie pytaj się mnie czemu, ale na VGA obraz wyglądał dużo lepiej [albo inaczej - obraz na HDMI wyglądał dużo poniżej tego, czego można by się spodziewać]

Jakbyś znał zasadę działania obu technologii to byś wiedział, że to fizycznie niemożliwe... ;-) Jedyna ewentualność, coś pokręconego w ustawieniach monitora lub sterach do karty graficznej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do jakości to ostatnio podłaczałem nowego lapka przez HDMI i przez VGA z moim monitorem [full HD] i nie pytaj się mnie czemu, ale na VGA obraz wyglądał dużo lepiej [albo inaczej - obraz na HDMI wyglądał dużo poniżej tego, czego można by się spodziewać]

Jakbyś znał zasadę działania obu technologii to byś wiedział, że to fizycznie niemożliwe... ;-) Jedyna ewentualność, coś pokręconego w ustawieniach monitora lub sterach do karty graficznej...

dlatego sugerowałem, żeby wypowiedział się 'ktoś kto ma większe doświadczenie' a nie 'ktoś kto ma wiedzę teoretyczną' bo wiedzę teoretyczną niestety można sobie często o kant dupy potłuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dość już mam tego Michałowicza jako komentatora. c*** mnie strzela, gdy co 30 sekund słyszę "uuuuaaaa", "uuuuaaaa", "uuuuaaaa". W następnym meczu policzę ile razy zrobił swoje "uuuuaaaa", zaś jeśli liczba ta przekroczy 30, to kolejny mecz oglądam bez fonii...

Żądam kontraktu z C+ dla Włodka Szaranowicza !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekam. za cyfre place 80zl a mam wszystkie kanaly lacznie z os i wszystkie ktore sa hd.

4 mecze w tygodniu w zupelnosci wystarcza. zreszta ja przy dziecku i pracy nie mam czasu nawet powtorek ogladac

il przy 2mb dsl'u u mnie na wsi odpada bo cielo jak chcialem na zywo lakersow ogladac. to juz wole miec to samo na streamach za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekam. za cyfre place 80zl a mam wszystkie kanaly lacznie z os i wszystkie ktore sa hd.

4 mecze w tygodniu w zupelnosci wystarcza. zreszta ja przy dziecku i pracy nie mam czasu nawet powtorek ogladac

il przy 2mb dsl'u u mnie na wsi odpada bo cielo jak chcialem na zywo lakersow ogladac. to juz wole miec to samo na streamach za free

Przecież 2mb jest akurat na ilp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.