Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Kubbas, nie każdy ma luksus posiadania All-Starów na ławie w postaci Ebanksa i Caractera. Dlatego Miami grając bez dobrych zmienników srają w gacie i Twoja ulubiona drużyna tzn Boston dosłownie miażdży ich.

Właśnie mi przyszło do głowy, że można go po prostu ignorować. Jest do tego przycisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah dawno się tak nie napaliłem na start rozgrywek, Go Boston, Heat wywalcie tego jamesa on wam wszystko psuje od wizerunku zaczynając :) Bez jamesa to Go Heat, chociaż w Bostonie Ray jest i sa strasznie starzy, czyli empatkie wzbudzają, cięzka sprawa za kim tu być, tak czy inaczej mam nadzieje ze to bedzie super sezon pomimo nawet machinacji sterna, czego sobie i wam wszystkim życzę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston na prawdę wygląda mocnie, oby się tylko ktoś nie połamał. Fajnie się ogląda bo grają jako drużyna, KG żadnego rzutu nie oddał chyba a impact ma niesamowity

 

Nie będę szukał cytatów o 2 w nocy. Z resztą nie w tym rzecz.

 

Nie będę też ukrywał, że Wade się kompromituję.

To nie mów rzeczy na próżno bo nic takiego nie pisałem.

 

No dlatego się dziwiłem jak pisałeś, że jest w świetnej formie jak na campach wyglądał słabiutko i w tym scrim. całym...a teraz słabizna

 

31-15 juz po Tytule dla Heat :)

A powaznie mowiac, nie poznaje Robinsona, z normalnym coachem i silnym "lidershipem" chlopaczyna zaczyna sie zmieniac w normalnego grajka.

Racja, nawet nie chciał na kontrze zajebać popisówki, tylko spokojnie wrzucił z góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nawet nie chciał na kontrze zajebać popisówki, tylko spokojnie wrzucił z góry

Jeszcze rok temu w NYK wiesz co by bylo :(

KG niespecjalnie lubie, ale co lider z niego to bania mala, je pierd... jeden z najlepszych liderow we wspolczesnym sporcie, w jakiejkolwiek dyscyplinie, czapki z glow.

Fatalna skutecznosc Miami poki co, liderzy 2/7, 2/9 i 1/7 to jakis smiech, plus slaba gra w obronie, no ale na zgranie trzeba sporo czasu, a w preseason zagrali razem cale 3 min, to przyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.