Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

W pełni sprawni Celci są jednak w stanie wygrać z LA

Tak, ale trzeba zaznaczyć, że Garnett, Pierce, Allen są +1 rok starsi, O'Nealowie również nie sa młodi przecież. Celtowie może i są zagrożeniem dla LA, ale w ich wieku wystarczy jedna kontuzja, żeby przekreślić już szanse na tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też napisałem w pełni sprawni :) Ostatni sezon skończył się "jedynie" na kontuzją Perka poza tym nikt z graczy Bostonu nie grał na arenie międzynarodowej także wszyscy powinni być zdrowi. A co do kontuzji w sezonie to wiadomo, że każdej drużynie mogą się przydarzyć. No i należy pamiętać, że Kobe również nie robi się młodszy a ostatni sezon pokazał, że nie ma co się oszukiwać i Bryant nie jest już w stanie ciągnąć ich co mecz. Także jak dla mnie jeśli ktoś z podstawowych graczy LA złapię jaką kontuzję to raczej mają problem. Szczególnie w strefie podkoszowej bo jeśli Bynum znów poleci to koniec marzeń o 3-Peat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby nie kontuzja Bynuma to nie zdziwiłbym się jakby było GÓRA 4:2 dla Lakers. Teraz możemy sobie pogdybać. Umówmy się. Jeśli posypie frontcourt u Lakers czy Celtics to obie te drużyny będą w niezbyt ciekawej sytuacji. Jednak dalej stawiam wyżej dziadków z Bostonu niż Heat. W pełni zdrowia oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie kontuzja Perkinsa to kto wie.

Gdyby nie kontuzja Bynuma to nie zdziwiłbym się jakby było GÓRA 4:2 dla Lakers.

Gdyby Jordan i spółka znalezli eliksir młodosci to Lakers przez kolejne 10 lat mistrzostwo mogli by wygrac jedynie w nba 2k. Gdybac mozna. Ale miedzy Perkinsem, który nie mogl zagrac akurat w decydujacym game7, gdzie poprzednie 6 gier bylo w miare wyrownane, to jednak nie to samo co Bynum, który praktycznie od zawsze jest kontuzjowany i wiecznie nie moze zagrac pełnego sezonu (poza jednym bodajże).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy Lakers a innymi drużynami na zachodzie jest przepaść. Tak było przed rokiem , a teraz ta przepaść jeszcze sie pogłębiła po przyjściu Blakea i Barnesa. tylko kontuzja Bryanta, czy Gasola mogą pozbawić Lakers awansu do finału. Pozostałe drużyny mogą se najwyżej powalczyć o to, kto odpadnie z Lakers w Finale Konferencji.

W Spurs Duncan wydaje się juz za stary

Od Oklahomy w tym sezonie będzie wymagane wiecej niz przed rokiem, kiedy grali bezstresowo.

Jazz tradycyjnie druga runda przy odpowiednim rozstawieniu

w Mavs Kidd jest za stary a Chandler za łamliwy (ale liczę na ich udany sezon i to mój faworyt do druzyny, która odpadnie z Lakers w Finale konf.)

Nuggets są nieprzewidywalni. wszystko zależy od tego jak sprawy z Melonem sie potoczą.

Suns czy ktos tam jeszcze po prostu beda walczyli o awans do playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakby Mavs sie w koncu spieli to mogliby powalczyc. Ale to i tak jest pewnie max 2-4 w wcf (ew. 3-4). Poza tym oni nie potrafia cos grac w tych PO. Raz doszli do finału a tak to nawet jak byli faworytami to odpadali w 1st albo 2nd rundzie. Jednak jedyna nadziej imo w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo, ze dostalismy niezle becki podobali mi sie kilka rzeczy:

1. steve blake. tylko potwierdzil wczesniejsze doniesienia z treningow i te ze scautingow. idealnie sie nadaje do trojkatow. fajnie czuje sie w dwojkowych akcjach z wysokim i jest 1st pass co najwazniejsze. 4 asysty w debiucie w takim systemie przy tym nie monopolizowal pilki. mial taka jedna akcje, gdzie jakis wysoki wywalczyl pilke na wysokosci lini wolnych, nie bardzo wiedzial co z nia zrobic a konczyl sie czas 24 sec, momentalnie pojawil sie przy nim blake, ktoremu wysoki oddal ta pilke, a ten touch passem uruchomil na obwodzie browna czy vujacica, ktory trafil trojke rowno z syrena. kazdy inny (farmar!) pg rzucalby z nieprzygotowanej pozycji, a blake tym podaniem tak zaskoczyl obrone, ze byly z tego latwe punkty. dobrze miec wreszcie pg, ktory potrafi podac. tak nie podawal zaden pg, moze poza brianem shawem i ronem harperem, ktory gral obok kobego.

 

2.derrick caracter. musi sie duzo uczyc gry w ataku (ladnie zatrzymal go milicic) ale walki odmowic mu nie mozna. nowa jakosc w jezioranach w tym wzgledzie. potrafi rzucic z poldystansu. mysle, ze szybko zapomnimy o powellu

 

3.barnes w 1 polowie gral slabo i widac, ze bedzie potrzebowal sporo minut w trojkatach zeby oswoic sie z systemem, niemniej niezly defens, kilka stealow, dobrze biega, scina, trafil trojke. bedzie z niego pozytek tymbardziej, ze sporo minut dostanie przy gasolu czy kb.

 

4. brown. caly poprzedni sezon pracowal nad rzutem. nie bardzo to bylo widac przez kontuzje kciuka reki rzucajacej w koncowce sezonu. jezeli bedzie tak pewny w tym elemencie jak wczoraj, zegnaj sasho. zreszta i bez tego ciezko bedzie mu wywalczyc minuty, choc dzieki znajomosci trojkatow, moze dostac sporo minut szczegolnie na poczatku sezonu. generalnie brown chyba chce powalczyc o kontrakt.

 

5. ratliff. wlasnie kogos takiego lakers potrzebowali na backup na C. grozi blokiem walczy, jest doswiadczony. popisal sie wczoraj niezla gleba z pomocy. fajnie widziec ta kenergicznego 37 latka.

 

6.ebanks. zagubiony strasznie w systemie, prawie jak barnes momentami. niemniej dlugie lapska i defensywa beda jego mocna strona, potrzebuje jedynie ogrania. w ataku tez pokazal, ze potrafi cos zagrac.

 

generalnie widac, ze chlopaki ucza sie dopiero trojkatow. byl duzy skok jakosciowy pomiedzy tym co grala s5 a reszta. nie ma sie jednak czemu dziwic. z 2 strony w RS na parkiecie nie bedzie prawie nigdy 5 zoltodziobow (trojkatowych) tylko zawsze bedzie pewnie 2 gosci z doswiadczeniem i to wszystko sie zarysuje.

 

odom w niezlej sezonowej juz formie i stad bylo widac taka roznice.

 

kobe 1 polowa w szpitalu. gasol myslami na plazy. bynum wiadomo gdzie. czekamy do czwartku ale mysle, ze gorszej egzekucji ataku niz wczoraj juz nie bedzie. lakers wroca do kaliforni, 2 gosci zostanie odeslanych do domu i zacznie sie powoli granie na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obejrzałem mecz i powiem, że Lakers z Blakiem będące piekielnie groźni. Wspomnicie moja słowa. TO jest ten brakujący element. Facet ma IQ neisamowicie wysokie, czuje grę, to po prostu urodzony, podręcznikowy PG od wszystkiego.

 

Wiem, że większość go kojarzy z po prostu solidnym zawodnikiem, ale dla mnie facet ma talent wielki, który dopiero eksploduje w tak klasowej drużynie jak Lakers. Może nie będzie tego widać w cyferkach ale na parkiecie zrobi kolosalną różnicę robiąc te wszystkie "małe" rzeczy.

 

Caracter na plus choć w ataku musi potrenować, Ratliff mnie zaskoczył pozytywnie - widać, że wie o co tu chodzi i dalej umie to robić. Ebanks musi się odnaleźć, ale zadatki ma. Barnes nic wielkiego nie pokazał, ale jak już się postarał to robił swoje. Brown naprawdę zrobi postęp. Tak się przynajmniej wydaje. Jak jest to zobaczymy w NBA na tle klasowych rywali.

 

Głownie gwiazdy nieobecne. Współczuję tym co kupę kasy wydali na to widowisko. Lakers olali sprawę. Nei dziwię im się.

 

Odom mnie ogromnie zaskoczył. Widać, że jest w super formie. Wg mnie idealnie trafił. Będzie w formie akurat wtedy kiedy go Lakers będą potrzebować w miejsce AB. Wątpię, że zostanie zajechany. NA mistrzostawch nie był, a jak wróci Bynum to i jego minuty spadną. Tak samo do powrotu Bynuma będzie grał z Ratliffem i bardzo możliwe że Caracterem.

 

Ogólnie to Lakers wyglądają masakrycznie. Mega s5, super ławka. Już nie mogę się doczekać na takie mega pojedynki jak Lakers-Celtics, Lakers-Heat, Heat-Celtics(już w pierwszej kolejce :D), Magic-Cetlics Magic-Heat, Lakers-Magic.

 

Szkoda, że Boozer odpadł w Bulls, bo w takiej sytuacji raczej Byki się wyżej wymienionym nie postawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.