Skocz do zawartości

[10/11] FBL 5


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal zostaje przy swoim - zanim zaczna oszczedzac Kobe'ego to juz u nas po sezonie bedzie ;] Kaman w wysokiej formie ("wysokiej") byl moze i rok temu, ale jak sie nie myle to jest po kontuzji i wyrosl mu na tyle dobry rywal na tej pozycji w Clipps ze raczej minuty bedzie mu odbieral itak.

 

Chandler moim zdaniem raczej bedzie w gore niz w dol, bo ... nie ma podstaw by szedl w dol przynajmniej pod wzgledem konkurencji w druzynie.

 

No moze sie myle, ale tak to widze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tyle zachodu? O Chandlera? No już nie przesadzajmy...

 

Mnie nie interesuje to, kto kogo sprzedaje, ja staram sie patrzeć na swoich. Końcówka sezonu, więc kazdy słaby wynik robi się niezwykle istotny. Dobrze, że wczoraj zamieniłem Gasola na Delfino :D.

Sen z powiek trochę spędza kontuzja Parkera, ale bede rozczarowany, jesli zabraknie mnie w trójce, a powalczyć mogę i o 2 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach naszej ligi jest trades deadline upływający 3 marca...

Bardzo proszę GeDDo o informację czy od 4 marca nie będzie się można jedynie wymieniać z innymi zespołami a rynek FA będzie otwarty czy jedno i drugie będzie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

piotreksuper 507 40337,5 79,56 ( -1,57 ) ( 63,00 )

keyceltics 484 37732,5 77,96 ( 0,07 ) ( 78,60 )

t_omko 479 37096,5 77,45 ( 0,10 ) ( 78,32 )

bulek 502 38645 76,98 ( 0,10 ) ( 77,96 )

GeDDo 515 38841,5 75,42 ( 0,26 ) ( 78,09 )

heronim 460 34423,5 74,83 ( 0,08 ) ( 75,54 )

dziembus 473 35207,5 74,43 ( 0,44 ) ( 78,39 )

Artek 465 33900,5 72,90 ( -0,04 ) ( 72,57 )

hesu 492 35602,5 72,36 ( 0,77 ) ( 83,05 )

Answer03 468 33293 71,14 ( 0,39 ) ( 74,83 )

sto 479 32496,5 67,84 ( 0,52 ) ( 74,43 )

 

Na pierwszy rzut oka trejd z Keyem wygląda dziwnie - na takie coś by chyba żadna drużyna NBA nie poszła :D. Ale Gasol mnie wkurwia od poczatlku sezonu, już sie wole męczyc z Hillem niz z nim... Zanim Parker wróci, to George moze coś tam zdązy pograć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem opinii innych uczestnikow ligi odnosnie wymiany ktora wisi. jesli nie bedzie sprzeciwu to ja puszcze.

No chyba sobie jaja robisz, popierdoliło was nieźle że nikt nie ma nic przeciwko. Nie wiem co wy tam Panowie za cyrki oraz lody kręcicie ale nie ma prawa ten trejd przejść, zresztą jest chyba nawet zasada, która zabrania dokonywania takich wymian gdzie różnica między dwoma pakietami wynosi 50 średnio FP na mecz. No jeszcze się nas pytasz o zdanie, każdy uczciwy admin powinien to zablokować bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowicie o moim trejdzie to ... co wy p*****?

 

Patrzy sie na to co obecnie graja.

 

Last 7 days:

 

Hayes- 70,4; Hill -55,7Ellis- 74, Gasol - 56

 

Z tym że jak ktos sie oreintuje Parkera nie bedzie 2-4 tygodnie!!wiec wiadomo jakie bedzie miejsce hilla w skladzie.

 

No sorry, oddaje 2och do wystawienia za jednego do wystawienia (jak ktos obczajal co gra caly sezon Gasol to wie).

Inna sprawa ze to nie ja zaproponowalem trade, wiec...

 

No chyba ze mowimy o innym trejdzie ;>

 

ps. jestesmy sasiadami w tabeli wiec raczej zaden z nas nie chce dtrugiemu ulatwiac zycia.

 

edit:

zreszta ladnie sie wku*wie jak to zostanie zablokowane, bo wzoraj juz mialem brac Thorntona (nie wspominajac juz o Royu ktory nagle spadl na FA) a tego nie zrobilem, bo jak wszedlem na FBLa to sie okazalo ze dosalem propozycje z SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mowicie o moim trejdzie to ... co wy p*****?

 

Patrzy sie na to co obecnie graja.

 

Last 7 days:

 

Hayes- 70,4; Hill -55,7Ellis- 74, Gasol - 56

 

Z tym że jak ktos sie oreintuje Parkera nie bedzie 2-4 tygodnie!!wiec wiadomo jakie bedzie miejsce hilla w skladzie.

 

No sorry, oddaje 2och do wystawienia za jednego do wystawienia (jak ktos obczajal co gra caly sezon Gasol to wie).

Inna sprawa ze to nie ja zaproponowalem trade, wiec...

 

No chyba ze mowimy o innym trejdzie ;>

 

ps. jestesmy sasiadami w tabeli wiec raczej zaden z nas nie chce dtrugiemu ulatwiac zycia.

 

I to pisze ktoś kto podejrzewał mnie i piotrkasuper o kumoterstwo.....

Jeżeli najważniejsze są statystyki z ostatnich 7 dni to James Johnson za Ellisa też byłby do zaakceptowania:>

 

Każdy ma własną filozofię odnośnie transferów ale moim zdaniem ta propozycja to przegięcie - ciekawe czy bulek zaproponowałby taką wyminę w jakieś z wyższej lig w której gra:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem opinii innych uczestnikow ligi odnosnie wymiany ktora wisi. jesli nie bedzie sprzeciwu to ja puszcze.

No chyba sobie jaja robisz, popierdoliło was nieźle że nikt nie ma nic przeciwko. Nie wiem co wy tam Panowie za cyrki oraz lody kręcicie ale nie ma prawa ten trejd przejść, zresztą jest chyba nawet zasada, która zabrania dokonywania takich wymian gdzie różnica między dwoma pakietami wynosi 50 średnio FP na mecz. No jeszcze się nas pytasz o zdanie, każdy uczciwy admin powinien to zablokować bez zastanowienia.

umiesz czytac ze zrozumieniem? gdybym uwazal, ze trade powinien przejsc to juz bym to zrobil. problem polega na tym, ze mi sie on nie podoba i sasiaduje w tabeli obok obu ekip. no i nie chce aby pozniej ktos mial do mnie pretensje, ze nie wygral ze mna bo zablokowalem jemu jakis deal. dlatego tez pytam sie innych uczenistkow ligi, aby pozniej nie bylo tego typu pretensji do mojej osoby. widzisz w tym cos zlego?

 

KeyCeltics, nie ucz tutaj nikogo swojej filozofii grania i patrzenia na cyferki. moze i znaczna czesc pierwszy raz gra w tej lidze. jednak wiekszosc pogrywala juz w innych ligach. wiec jakies doswiadczenie i wiedze posiadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellis w ciągu sezonu robi 86 FPpg, Gasol 65 FPpg, dodatkowo obaj grali po 60 spotkań, dla porównania Hayes i George Hill zagrali 55 meczy i kolejno jeden robił 58 FPpg a drugi 44 FPpg. To co się działo w ostatnich 14 czy nawet 30 dniach jest nijak mające się do rzeczywistości i nie wierzę w ten trend. Po pierwsze mieliśmy allstar weekend i wszyscy wymienieni Panowie rozegrali w ciągu ostatnich dwóch tyg. 5 meczy, w ostatnich 30 dniach tych meczy każdy rozegrał po 12-13 ale już wtedy osoba oddająca Ellisa i Gasola jest trochę stratna, im większa próbka tym gorzej wygląda ten trejd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tomko, nie zlewam tej ligi, jesli o to podejrzewasz. Czy bym na to poszedł w innej lidze, to już zalezy w jakiej. To chyba jasne, ze w wielosezonowej nigdy bym tego nie zaproponował. Patrzenie pod katem sredniej całorocznej nie ma większego sensu, wiadomo przecież, że Parker sie połamał. Gasol moze robic ta srednia 60 pare na sezon, ale prawde powiedziawszy konia z rzędem temu kto wyczuje jego dobry mecz. Jest to moj najwiekszy zawod tego sezonu i dla mnie jest w obecnej chwili wart niewiele. Monta ostatnio zawodzi, natomiast Hayesa mam w dwóch ligach, FBX#2 i FB#1, wiec trudno, żebym nie znał jego dyspozycji.

GeDDo jak chcesz to zawetuj trejd, nie bedę miał pretensji, propos wyszedł ode mnie, ale pierwszy po Monte zgłosił sie Key. Może ktos za Ellisa i Gasola da więcej? Jakos jednak nadmiaru propozycji nie miałem, a tu nagle jakis wiekszy żal.

 

Żeby uniknąć wątpliwości, walczę o awans, a czy Monta mi w tym pomoże czy Hayes to juz drugorzędna sprawa. Tak więc panowie eksperci do dzieła, GeDDo pewnie poczeka z puszczeniem trejdu, ktoś da wiecej, hę? GG moje jest w temacie FBX#2 jak co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mi o Ciebie,tylko o Kay-a.Jak już tak robimy,to jeśli będe na 100% pewny awansu to pomogę Tomko awansować,lub innemu który będzie walczył o to 3 miejsce...Jesli Nash+Kaman za Kobi+Chandler jest okradaniem??to jak nazwać wasz trejd?

 

Tak czy inaczej,jest mi to obojętne.Ale skoro puszczamy wszystko,to będzie wesoło w końcówce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszaleliscie?

Ja nikogo zadnej filozofii nie ucze ku*wa!!

 

Nie ja wystosowalem ten trade (moja propozycja wydawal mi sie "lepsza" dla zólto czarnych, ale on woli tak.

Zreszta co wy gadacie?

Za ostatni miesiac taki Hayes ma 75, nie wiem czy z wami cos nie tak,ale jak pokazuje tabela, gdybym mial samych takich Hejsow od poczatku roku na kazdej pozycji to bylby teraz trzeci!!

Hill 1szy mecz bez Parkera- liopa jak cale SA, ale w drugim juz podszedl pod 80.

Za co?

Za Gasola ktorego nie da sie wystawiac!! Wy na naziwska tylko patrzycie?

Ten koles juz byl mi proponowany ale go nie wzialem bo to zawodnik ktory raz zrobi 95 a trzy nastepne mecze po 40.

A Ellis jakby co ma klopoty z nadgarstkiem (co zreszta widac w statystykach).

Nie zebym robi z tych moich nie wiadomo kogo i umniejszal wartosc tamtych, ale to nie jest tak ze zobaczylem Ellisa i ciach super, bo tez to posprawdzalem i mysle ze ten tyransfer moze byc korzystny i dla mnie i dla konkurenta.

Rownie dopbrze Hill moze teraz miesiac robic po 80 (o Hayesa to sie nie ma co martwic bio od czasu jak go mam wystawiam go za kazdym razem i zdecydowanie sobie go chwale).

Bo Ellis i Gasol? maja fajne nazwiska?

To jak zaproponuje Odoma za Gortata to co wtedy?

Spojrzcie na ich roczne srednie!! Fuck, przeciez Odom to do tego all star!! Trade nie do zaakceptowania!!

Z taką mała róznicą ze Gortat teraz robi czesto d-d a Odom czeka az Phil da odpoczac Bynumowi.

No ale przeciez to inna liga graczy nie?

 

Tak, to ja zapyutalem o ten poprzedni trade z Nashem i Kobim, ale to dlatego ze Kaman nie grał nic a Chandlerowi zdarzalo sie nie raz w Mavs cos w stylu 15/15.

 

Jak checie, to smialo - zawetujcie ten trade, ale cos tu jest nie tak, bo ani ja nie pomagam jemu ani on mi w sposob razacy.

Ja chcialem niskiego bo mam dziury na PG i SG i fakt bardziej wierze w ellisa niz Hilla no ale co z tego?

Zreszta:

1.tak narzekacie a jakos nikt wielkich transferow nuie robi. Takie macie mocne sklady? Bo nie wiem.

2.czasami dostaje takie propozycje ze ludzie - patrze w kalendarz czy to nie 1.04, a wy sie o to spruwacie?

 

To po co byl ten caly trade deadline i itd.

 

Ja powysylalem 6 propozycji, z czego tylko jedna raczył ktos obejrzec, w miedzy czasie dostalem ten z Ellisem, zaakceptowalem, usunalem wszystkie propozycjki (w miedzyczasie zawinieto mi w FA trzech SG). I jest spoko.

 

Nikt sie nie chce wymieniac, nikt nawet nie reaguje na propozycje bo widac same superdruzyny są,a teraz taki szał?

 

Spojrzcie w tabele (tą ze srednimi), bo ja patrze i mam pol punty wiecej od Gunners, czyli jak bediemy tak dalej jechac to na koniec wyprzedze go o okolo 300 punktów (do nadrobienia w jedną noc). I ja chce cos zmienic. Moze wyjdzie super, a moze Ellis powie ze go tak ta reka boli ze olewa ten sezon i co wtedy? Zreszta odsyłam do przykladu z Gortatem.

Robcie jak uwazacie, tylko najlepiej dzis bo k*rwa minusy mam dalej i nie wiem co mam teraz z tym robic.

 

Jak zawetujecie (heh) to nadal szukam PG i SG, wiec smialo.

 

ps. Kojarzy ktos Sessionsa z Cavs? Ile on jest teraz wart? Pewnie nic bo kto go tam zna.

Heh Sessions i Gortat za Gasola i Odoma?

Kto traci?

 

edit:

Acha i wogole to czemu ja mialbym pomagac jemu albo on mi? Nie znam czlowieka ;>

Czemu nikt z was go nie zapytal o Ellisa?

 

Jakies glupie texty ze jak tak to ktos pomoze komus innemu? kto to komu "pomaga"?

Najlepiej zawetujcie i zaproponujcie cos innego. Wtedy nikt nie zostanie wyjebany. Zwlaszcza ja.

 

edit2:

Przespalem sie i tak tu wszedlem zeby zbaczyc czy ktos cos napisal, widze ze nie i nadal moj madry post na dole ;]

Takze po snie- robcie co chcecie byle dzis, tylko zeby nie bylo stekania ze ktos komus cos daje, ale ze ktos cos ma "nieucziciwe" bo ja tu nieuczciwosci nie widze, diostalem propozycje - jedno nazwisko (fakt niezle, ale ostatnio spadajace) za jednego solidnego i jednego perspektywicznego (Gasola tu nie licze w ogole). On woli tak grac, ja tak i szczerze mowiac nikt tu nic nie daje a juz tymbardziej nie podejrzewam o to bulka ktora jako jeden z nie wielu jest naprawde aktywny i gra z głową i widac ze chce byc w trojce,a nie tyu wszyscy obruszeni a nikt nie chce zmian, a jak juz ewentualnie bierze kogos dobrego z FA to go nie wystawia choc powinien (np. Lawson , to nie byl przytyk do nikogo konkretnie tylko przyklad ktore mozna mnozyc). Wiec o co to oburzenie? O to ze ktos jest aktywny?

Na chwile obecna ja mam 2 srednia, bulek 4, obaj walczymy, kto tu komu cos daje?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, ze jeśli ktos chce Ellisa, niech sie zgłasza, wtedy napisze do GeDDo by anulował trej i po sprawie. Tyle tylko, że jak dochodzi co do czego to zero kontrofert.

Niemniej jak GeDDo to zawetuje, przyjmę to, upierał się nie będe co do trejdu. To Key chcial Ellisa, nie ja go sprzedać. Ale szanuje swojego przeciwnika za to, że coś próbuje zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja zaproponowalem taki uklad trejdu ale nie ukrywam nie ukrywam ze chce Ellisa bo fakt ze wierze w niego bardziej niz w Hilla(tylko szkoda Hayesa).

Robcie jak chcecie tylko to dziwne bo wysylam w niby ostatni dzien 6 czy 7 propozycji i nikt nie raczy nawet odpisac, wkoncu sie z kims wymieniam i oburzenie. Bo co bo nazwisko?

To az strach proponowac Hayesa za Pierce'a, bo Pierce to all star i nazwisko, a ***j z tym ze obaj od jakiegos czasu graja na podobnym poziomie.

Heh, no beka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.