Skocz do zawartości

[10/11] FBL 5


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Superteam

 

Więc i ja coś napiszę.Oczywiście jestem zadowolony ze swoich wyborów.Geddo kilku graczy mi podebrał z przed nosa,ale jakoś wybrnąłęm :mrgreen: .Pierwsza 8 graczy bardzo mocna,każdy ma S5

 

 

1. (3) Chris Paul (NO - PG)-Najlepszy player w Fantasy,nic więcej nie trzeba dodawać.

 

2. (20) Zach Randolph (Mem - PF,C)-tutaj miałem wielki dylemat,ale o Zacha jestem spokojny jeżeli dopisze mu zdrowie.Obserwowałem go w tamtym sezonie dość często i jestem optymistą.

 

3. (25) Steve Nash (Pho - PG)-kilkanaście asyst w meczu i pozycja mega lidera w suns.Praktycznie nie opuszcza meczy co sprawia że jest bardzo cenny.

 

4. (42) Andrew Bogut (Mil - C)-tutaj również jestem optymistą,zbyt wielkiej konkurencji na swojej pozycji nie ma.Oby zdrowie dopisało...

 

5. (47) Rudy Gay (Mem - SF,PF)-najbardziej solidny Sf ze średniaków.Brak kontuzji,S5...prospect.

 

6. (64) Raymond Felton (NY - PG,SG)-pomimo słabego preaseson uwazam że będzie wielką niedpodzianką tego sezonu,zawsze znany byl z wielu przechytów,a jak teraz dojdą asysty...będzie git.

 

7. (69) Chris Kaman (LAC - C)-nie myślałem że jeszcze zostanie.Pomimu tłoku graczy na tej pozycji zdecydowałem się na jego wybór...bo jestem zdania ze wybiera się graczy najlepszych a nie szuka na siłe po pozycjach..jest czas na trejdy i Fa,można sporo jeszcze wyciągnąc.

 

8. (86) Jeff Green (OKC - SF,PF)-rownież brak kontuzji,pewna pozycja w zespole,solidny player jak na 8 runde.

 

9. (91) Al Harrington (Den - PF,C)-problemy pod koszem w denver są widoczne,będzie mial 35 minut w meczu to mu wystarczy.Z nene może stworzyć ciekawy duet,ale jak będzie to zobaczymy.

 

10. (108) Andre Miller (Por - PG)-stary ale jary,nie komentuje

11. (113) Boris Diaw (Cha - SF,PF)-pewnie na Fa

12. (130) Josh Childress (Pho - SG,SF)-pewnie na Fa

13. (135) Kirk Hinrich (Was - PG,SG)-licze na kontuzje bądź jakies wybryki Agenta 0:P

 

Cel->nie ma innej możliwości niż awans,ale przyznam że faworytów jest kilku.

 

Szukam solidnego Sg,do oddania mam zacha i boguta,ale przy ciekawej dla mnie propozycji wszyscy na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem niezadowolony, skład słabiutki, wybierałem z 9 numerem i musiałem czekać na 15 picków do mnie, trochę długo, w tych 15 akurat szli tych których chciałem brać no ale skład prezentuję się tak

 

Dirk Nowitzki (Dal - PF)

Rajon Rondo (Bos - PG)

Russell Westbrook (OKC - PG)

Joakim Noah (Chi - PF,C)

Luol Deng (Chi - SF)

Roy Hibbert (Ind - C)

Rodney Stuckey (Det - PG,SG)

Evan Turner (Phi - SG,SF)

Linas Kleiza (Tor - SG,SF)

Jason Thompson (Sac - PF,C)

Ramon Sessions (Cle - PG,SG)

George Hill (SA - PG,SG)

Ron Artest (LAL - SG,SF)

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze troche rozruszamy temat?

 

U mnie celem jest awans. Dzis Howard i Millsap powyzej setki, czyli tak jak ma być. Zreszta skład mi sie podoba, gasol wprawdzie kontuzjowany, ale dramatu nie ma, moge spokojnie czekać na jego powrot. Ale zastanawiam sie czy team "dajciemifory" nam da fory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po jednym świetnym meczu Kidda,Duncana i życiowym meczu Scoli nie można sądzić że nas zdominuje;).Dzisiaj będzie poważny sprawdzian dla mojego teamu,szkoda że bez Zacha.Dobrze że mam go kim zastąpić.Liczę na kolejne +100 Paula bo to moja jedyna szansa dogonić czołówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze "dajciemifory" to moj ziomek z osiedla a "sine" to kuzyn to powiem wam tak...

 

"dajciemifory" gra 1szy raz i wybral sklad...powiedzialbym bezpieczny, pierwsze trzy rundy-Igi,Kidd, Duncan z ktorych kazdy kolejno jest na 85,85,100 tylko nikt ich nie chial z jakis powodow ;] scola- moze byc steal(juz dwa kozackie mecze) tak samo jak brooks,w sumie najdziwniejszy sklad mogacy sie liczyc w naszej lidze :D dziwny nie? :P

 

ale itak sie spali :P sorry ziom :P

 

Co do mojego skladu- super ze arenas juz na starcie dwa mecze do tylu, mam nadzieje ze jak wroci to zrobi cos z tym washinmgtonem, tak samo evans, no szkoda ze niewiedzialem ze jest zawieszony na jeden mecz (nadal nie wiem za co;>),ale licze ze bedzie kozakiem.

Mo juz tez kontuzja ale ma wroic wiec zobaczymy,w sumuie licze na niego, andy ladny 1szy mecz, trzeba dac szanse; jack- spoko, choc tam jeszcze trzeba poczekac co zrobi calderon.

Pau-klasa, lamar-bedzie lepiej :) camby- szacun, na dwa mecze ma juz 94-odenie nie wracaj ;]

 

No i jeszcze wkurw tygodnia- love 23 minuty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja wiem ze niepecjalnie mu szlo rzutowo ale itrak w pol meczu zrobil 11/10, jest najlepszym zawodnikiem druzyny, mistrzem swiata a oni w minnesocie wpuszczaja na dluzszy czas gry jakis gosci z dupy!!

Wolves sa nie do ogarniecia, mam nadzieje ze juz sie skapowali ze zrobili z siebie idiotow i od dzis Kevin zaczyna cisnac tak jak powinien czyli nieukrywam ze licze na ponad 90.

 

aaa i jeszcze niech cousinsa oduczą faulowac i bedzie luz :)

 

Poki co byly trzy dni gdzie jeszcze ciezko cokolwiek powiedziec, wiadomo że jakis ogolny zarys sytuacji w FBLu bedzie gdzies tak w hrudniu i poozniej kombinowanie, poki co nadal jestem optymista i przyswieca mi nazwa mej druzyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trejdzie Ariza za Beasleya jestem zadowolony, niby zostałem bez SF, ale wiedziałem że w Minny gra SF więc na yahoo prędzej czy później mu zaktualizują pozycje. Trzymam kciuki za gościa i mam nadzieje że na tym transferze źle nie wyjdę. Na dziś dzień mam skład: Rose, Roy, Beasley, Amare, Biedrins, Josh Smith, Baron Davis oraz Garnett. Sporo potencjału, ale to się okaże dopiero w trakcie sezonu czy wszyscy na pewno grają na miarę tego potencjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO i tak bedzie u mnie grzał ławę :D. Także o żadnym akcie desperacji nie ma mowy, wszystko idze oki, z piotrkiemsuper i tomko powinienem walczyć o zwycięstwo. Natomiast awans na dzisiejszą chwilę zagrożony nie jest. Dajciemifory ma naprawdę silną osemkę, ale głębią składu nie imponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wam rozjasnic jak naprawde wygląda sytuacja w lidze na podstawie srednich druzyn na dzien dzisiejszy co by niektoprzy nie popadali w huraoptymizm że są wysoko w tabeli :D

 

1.ZielonoBiało... - 87,6 (30 meczów rozegranych)

2.DajciMiFory - 83,8 (32)

3.Zółto-czarni 78,5 (37)

4.Gunners 77,5 (35)

5.wygramzwami.. 76,6 (30)

6.SuperTeam 73,2 (41)

7.hesu 71,5 (34)

8.TheHealts... 69,2 (33)

9.Rozentuzjaz... 67,2 (33)

10.Sine 65 (33)

11.ArtekTeam 60 (35)

 

Jak widać nieco ścisk jest, ale raz- to dopiero po około 30 meczów każdy na możliwe około 650 :D i jeszcze wszyscy czekamy na godny powrot Mo i Gilberta;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby wam rozjasnic jak naprawde wygląda sytuacja w lidze na podstawie srednich druzyn na dzien dzisiejszy co by niektoprzy nie popadali w huraoptymizm że są wysoko w tabeli :D

 

1.To chyba mnie się tyczy więc powiem tak...gram bez Zacha który w sobote już będzie gotowy do gry.Poza tym zawężam rotację,więc skok w średniej jest nieunikniony.Również podobnie jak Bulek widzę 3,4 zespoły walczące o awans.

2.Pomimo tego że wystawiałem jak do tej pory każdego kto grał(ridnoura,Harringtona,Millera)jestem w środku tabeli wiec o czymś to świadczy...Wrócimy do tego wątku za tydzien lub dwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to sie nie tyczyło Ciebie, ani nikogo konkretnie, bardziej tego że osobiscie bardziej wierze w średnią niż tą główna tabele bo co z tego że ktoś ma 2 tysiace punktów wiecej jak ma rozegranych 40 wiecej meczow ;)

Wiadomo że te srednie to tez sie pozmieniaja, bedą wzrastac, pod koniec pewnie trzeba bedzie "zapychac" kimkolwiek pozycje bylyby wykorzystac i jakies punkty dopisac wiec wtedy spadnie.

Jak narazie dziwny sezon- Scola wychodzi prawie na MVP :D wielu zawodzi wielu gra lepiej niz powinno, mysle że z czasem to sie ustabilizuje. Poki co mialem jedna noc gdzie bylem zadowolony z zawodnikow (gral gasol i odom i obaj po 120), poza tym dramat z dniem dzisiejszym wlacznie a mimo to sie trzymam więc jestem optymistą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

dziembus 34 2885 84,85 ( -2,78 ) ( 64,00 )

Answer03 33 2734,5 82,86 ( -0,96 ) ( 52,00 )

bulek 37 2907,5 78,58 ( 0,00 ) ( 0,00 )

t_omko 35 2714,5 77,56 ( 0,00 ) ( 0,00 )

keyceltics 31 2395 77,26 ( 0,62 ) ( 96,00 )

piotreksuper 43 3181 73,98 ( 0,73 ) ( 89,00 )

hesu 34 2434 71,59 ( 0,00 ) ( 0,00 )

heronim 36 2492,5 69,24 ( -0,01 ) ( 69,17 )

GeDDo 34 2268,5 66,72 ( -0,49 ) ( 50,50 )

sto 33 2147 65,06 ( 0,00 ) ( 0,00 )

Artek 37 2284,5 61,74 ( 0,99 ) ( 79,00 )

 

Dzięki, piotreksuper, jakos sobie poradziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

dziembus 38 3242,5 85,33 ( 0,48 ) ( 89,38 )

Answer03 36 2870 79,72 ( -3,14 ) ( 45,17 )

bulek 45 3567,5 79,28 ( 0,70 ) ( 82,50 )

keyceltics 36 2820 78,33 ( 1,08 ) ( 85,00 )

t_omko 43 3283 76,35 ( -1,21 ) ( 71,06 )

hesu 42 3150,5 75,01 ( 3,42 ) ( 89,56 )

piotreksuper 49 3662,5 74,74 ( 0,77 ) ( 80,25 )

heronim 42 3016 71,81 ( 2,57 ) ( 87,25 )

GeDDo 41 2753 67,15 ( 0,43 ) ( 69,21 )

Artek 41 2611 63,68 ( 1,94 ) ( 81,63 )

sto 39 2480,5 63,60 ( -1,46 ) ( 55,58 )

 

 

Jest wciąż dobrze, 3 miejscem sie nie martwię wcale, bo wykorzystuje sloty, wiec srednia jak na 8 grajacych typa jest bardzo zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.