Skocz do zawartości

[10/11] FBL 5


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie proponowalem Ci Paula za Odoma i Kwame ;>a jak jjuz to na pewno byla asdnotacje ze czekam na jakakolwiek inna propozycje :D

Wiadomo, nie mozna oddawac od razu wszystkiego :P

 

Akurat to ze ktos olewa a potem ma pretensje bo Ty jako jedyny chociaz odrzuciles :D

 

Zresztą Ty itak nie masz sie czym martwic bo juz wygrales;>

 

A tak apropos trejdów jeszcze to mnie zaskakuje ze tak malo jest wymian, bo sytuacja jest taka ze z przodu jest jeden, potem 2-3 druzyny scisk, lekka przepasc i znow pare druzyn scisk i znow dołek i ścisk. Każdy aż tak bardzo wierzy w swoich? Ludzie to juz kazdej druzynie w NBA zostalo po okolo 20 meczow do konca RS, trzeba działać, tymbardziej ze Bynumy, Duncany i paru innych z pewnoscia przed PO odpocznie a innym juz sie nie bedzie chcialo grac.

 

W ogole to nie byloby sprawy jakby debile z WAS nie oddali Gilberta;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to ze ktos olewa a potem ma pretensje bo Ty jako jedyny chociaz odrzuciles

A ja to niby nie odpowiedziałem ci na twoje propozycje??:>

 

A tak apropos trejdów jeszcze to mnie zaskakuje ze tak malo jest wymian,

Podejrzewam, że ja najwięcej w naszej lidze wymian zrobiłem - nie masz pojęcia ile to kosztowało mnie czasu i nerwów:> Niektórzy przywiązuję się do swoich zawodników innym szybko się nudzą:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuck Hayes od jakiegos juz czasu gra solidnie. O to raczej chodzi.

 

No ludzie, najprostszy przyklad- ile teraz wart jest Gortat?

Ja bylbym chyba sklonny duzo za niego dac... gdyby nie to ze akurat mam nadmiar zawodników wysokich :D

 

Ile ma Gortatw sezonie a ile robi ostatnio? To sie nie da tak porownywac.

 

Zreszta ja tam bronil nie bede, chcialem niskiego, dostalem niskiego, mi to pasuje, nie uwazam zeby tio był wał. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie porobiło.

 

Sorry Key, ale rozumiesz, w sytuacji, w ktorej Tony biega po parkiecie niczym młody Bóg to mnie ten trejd jednak nie interesuje, nie bede brał typa, ktory nadaje się na FA, także GeDDo jak możesz to anuluj ta wymiane i sorry za zamieszanie.

 

Trejd Hayes za Monte i Gasola to bowiem juz coś nie halo. Nadal Monta, podobnie jak kazdy, jest do spylenia, ale już w nie tej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no zajebisci jestescie!!

Oczywiscie na dzien dzisiejszy rozumiem bulka, ale k**** wy mowicie ze cos jest nieuczciwe??!!

Rozsylam prawie wszystkim propozycje, nikt nie odpowiada, wkoncu ktos wysyla propozycje mi, ja ją akceptuje, w miedzyczasie wybieracie wszystkich fajnych SG i nagle sie budzicie ze taki transfer jest nie halo!

Trzeba bylo k**** dluzej jeszcze czekac.

 

Oszukany tutaj to zostalem tylko i wylacznie ja, bo mnie zblokowaliscie na dwa dni i pobraliscie zawodnikow. Na chwile obecna sie nie dziwie bulkowi, ale wymiana byla 1,5 dnia temu i to nie ja ja proponowalem!!

 

Wszystko byłoby fajnie gdyby to odrazu poszło (vote... chociaz nie wiem z jakiego powodu),ale nie, mogliscie jeszcze rok poczekac na "le decision fbl5". To jest żart i dzięki że powybieraliscie niskich z FA, ale spoko nie bede sie o nich prosil w trejdach bo mam w pizdzie trejdy z wami!! Zreszta jakie trejdy...

Kij wam w krzyz.

Teraz sobie "pomagajcie" jak chcecie, w dupie mam ta ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukany tutaj to zostalem tylko i wylacznie ja, bo mnie zblokowaliscie na dwa dni i pobraliscie zawodnikow. Na chwile obecna sie nie dziwie bulkowi, ale wymiana byla 1,5 dnia temu i to nie ja ja proponowalem!!

:lol::lol::lol:

 

Tak szczerze to z jednej strony można sobie pomyśleć, skoro taka była wola Bułka, żeby opchnąć Monte i Gasola za Hayesa to krzyż na drogę, green light, ale z drugiej nigdy nie wiadomo kiedy jest jakiś wałek i "koledzy" sobie po prostu pomagają w trochę nieuczciwy sposób. W każdym bądź razie jeśli w grę wchodzi tylko pierwsza opcja to raczej protestu bym nie zgłaszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że moja decyzja się Keyowi nie spodoba, ale nie przypuszczałem, że przerodzi sie to w taką siare...

GeDDo, przywroc tych graczy keyowi, jego sprawa co z nimi zrobi - ale nie chcę, by liga była wypaczona.

Działalność Keya jest delikatnie powiedziawszy, nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem czasu przez weekend zagladac do ligi, ale widze, ze niektorzy jada w c***a. zaraz posprawadzam co tam na yahoo i wyciagne odpowiednie konsekwencje. mam w dupie hustawki nastrojow. ja wychodze z zalozenia, ze najpierw trzeba dwa razy pomyslec, zanim cos sie zrobi! a Ty Key zyj sobie w przekonaniu, ze wszyscy Ciebie tak wyc***ali, zgoszeniem debilnego proposa, i pozabierali wszystko to co chciales wziac.

 

tak swoja droga, trade nie zostal cofniety dlatego, ze bulek o to poprosil. lecz dlatego, ze byl ZAJEBISCIE k**** nierowny. szczegolnie po tym jak sie okazalo, ze T.Parker wrocil. a to, ze bulek o to poprosil nie mialo, ZADNEGO wplywu. gdyby ten trade byl choc troche rowny, to bym to puscil. glownie po to, aby sie bulek nauczyl nie wysylac takich proposow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Key juz sobie nie zrobi w tym sezonie ŻADNEJ wymiany ani ruchu na fa. nastepnym razem pomysl kolego co robisz. jesli nie chcesz grac, to nikt Ciebie na sile tutaj trzymac nie bedzie. ale psuc zabawy innym nie bedziesz!

 

Nie będę miał żalu do komisza jak klepnie wymianę....

To, że nie zdążyłeś DeDDo odpisać przed tradeline o braku tradeline też już przebolałem :)

wydawalo mi sie, ze wylaczajac blokade wymian na yahoo, bylo wystarczajacym sygngalem do tego, ze mozna sie wymieniac przez caly sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawalo mi sie, ze wylaczajac blokade wymian na yahoo, bylo wystarczajacym sygngalem do tego, ze mozna sie wymieniac przez caly sezon.

Było wystarczającym sygnałem:> tyle tylko, że miało miejsce pewnie 4 marca....

Ja 2 marca na forum oficjalnie zapytałem się co i jak z tradedeadline bo chciałem wiedzieć czy muszę śpieszyć się z wymianą jednego ze swoich PG czy nie:> Mnie na szczęście uspokoiły nieoficjalne pogłoski (chociaż niewiele brakowało do chaotycznych ruchów) ale nie wiem jak inni reagowali:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahha, wchodze w yahoo a tam nic nie moge zrobic mimo ze poszedl trade :D

 

To do mnie jest problem jak jedynym co zjebal byl "komisarz " ligi??

Ty w c***a sobie tniesz?

Ja wiem że masz mniej punktów i szans al;e co to k**** ma byc?

Najpierw przesuwanie tradedeadline, pozniej wyjenka 2dniowa na trejdzie i teraz blokada.

 

Hahhahahahahhahaha

 

Nie no żenada.

Spoko, wyjeb mnie, prowadz tak dalej lige.

 

Heh, nie no przegiecie.

 

Powodzenia. Teraz rzeczywiscie jest uczciwie.

 

ps. I nie k*rwa chustrawki nastrojow tylko dales ciala i tyle!!

 

Specjalnie zgarnalem spowrotem graczy zeby nie bylo ze sie ktos przypieprzy po tym wale jaki poszedl!!!Ustawilem juz i I blok teraz.

 

Dobra, grajcie sobie; ja bylem drugi, powodzenia.

 

Komisarz mistrz.

 

Brawo dla Piotrka bo wygra,szcun dla Gunners i Zolto-czarni bo oni walczyli tylko o 3*, pozdro dla reszty.

 

*sorry Rozentuzjazmowani- niezly sklad, ale wyprzedzą Cie obaj :P

 

tzn. teraz moze byc wiekszy problem bo jak jendego ubywa to moze i Geddo w TOP costam wejdzie.

 

ps. co tdo trejdu i "szczegolnie jak sie okazalo ze parker wrocil..."

Sie okazalo bo 2 dni k**** czekales czy zatwierdzic choc tylko jedna osoba sie sprzeciwila, dwa- gdyby parker tego dnia nie wrocil (i nie moja wina ze wrocil jak wszedzie pisali ze 4 tyg przerwy!!) a hill zagral zajebiscie to trade by poszedl.

Chodzi o zamulę,. o to ze ja dwa dni nie moglem wziac roya czy Hardena (dzisiaj 100) bo k**** mialem ugadanego ellisa i nie chcialem nikogo wyrzucac za kolejnego SG!!

Przyklepalem trade ktory mi wyslal koles z ktorym walcze o TOP 3,a Ty sie spinasz??

Zenada to była.Ile lat gram w to , to takiego czegos nie widzialem.

W polaczeniu z tym zablokowaniem , to naprawde- graty.

Teraz jest spoko, nikt nikomu niczego nie ulatwia,a wynik jest sprawiedliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie jest problem jak jedynym co zjebal byl "komisarz " ligi??

co zjebal? ze nie przepuscilem wymiany na ktorej wyraznie k**** zyskiwales? to nazwyasz zjebaniem? mnie jebie kto wyszedl z propozycja. fakty sa faktami. no i teraz drzazga w dupe dobie weszla, bo jej nie przepuscilem.

 

Ty w c***a sobie tniesz?

byc moze, ale Ty zrobiles to pierwszy wywalajac zawodnikow na fa. teraz juz takiej mozliwosci nie masz i nie nikt z pozostalych grajacych juz nie bedzie sie zastanawial kiedy znowu bedziesz mial zly humorek.

 

Ja wiem że masz mniej punktów i szans al;e co to k**** ma byc?

Najpierw przesuwanie tradedeadline, pozniej wyjenka 2dniowa na trejdzie i teraz blokada.

masz problemy z oczami? jesli tak, to zwroc sie do optyka. ja nim nie jestem, wiec nie pomoge.

zostala zniesiona blokada wymian, aby wszyscy dluzej mogli cieszyc sie mozliwoscia robienia trade'ow (w chwili obecnej juz nie wszyscy). co do oczekiwan odnosnie twojej wymiany, to oczekiwanie bylo takie glownie po to aby inni sie wypowiedzieli. tak sie sklada, ze poza mna znalazly sie tez inne osoby, ktore przeslaly mi wiadomosc, iz ta wymiana to smiech na sali. w efekcie zostala ona zavetowana. nie wiem czy zauwazyles, ale nikt inny nie zostal zablokowany. glownie dlatego, ze nie odpierdala takich numerow.

 

Nie no żenada.

zenujacy to jestes Ty chlopcze.

 

Powodzenia. Teraz rzeczywiscie jest uczciwie.

teraz przynajmniej nie bedziesz mial wiecej argumentow aby pisac bzdurne komenatrze w tym temacie.

 

ps. I nie k*rwa chustrawki nastrojow tylko dales ciala i tyle!!

mam odmienne zdanie od twojego.

 

Specjalnie zgarnalem spowrotem graczy zeby nie bylo ze sie ktos przypieprzy po tym wale jaki poszedl!!!Ustawilem juz i I blok teraz.

a po c*** ich w ogole wywalales? chlopcze do twojej wiadomosc, nawet gdybys ich nie zabral ponownie do siebie to i tak bym sam ich cofnal, kazdego ktorego bys wyjebal. tak sie sklada, ze komisarz ma taka mozliwosc. a blokada zostala wprowadzona tylko dlatego, aby nie korcilo Ciebie wywjac tego numeru drugi raz!

 

Dobra, grajcie sobie; ja bylem drugi, powodzenia.

nie martw sie kolego, przekaze komu trzeba. z cala pewnoscia awansujesz o lige wyzej.

 

ps. co tdo trejdu i "szczegolnie jak sie okazalo ze parker wrocil..."

Sie okazalo bo 2 dni k**** czekales czy zatwierdzic choc tylko jedna osoba sie sprzeciwila, dwa- gdyby parker tego dnia nie wrocil (i nie moja wina ze wrocil jak wszedzie pisali ze 4 tyg przerwy!!) a hill zagral zajebiscie to trade by poszedl.

Chodzi o zamulę,. o to ze ja dwa dni nie moglem wziac roya czy Hardena (dzisiaj 100) bo k**** mialem ugadanego ellisa i nie chcialem nikogo wyrzucac za kolejnego SG!!

Przyklepalem trade ktory mi wyslal koles z ktorym walcze o TOP 3,a Ty sie spinasz??

Zenada to była.

buahahahaah, jaki Ty glupi jestes. juz nie sie nie chce nawet odpowiadac na twoje zale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda klawiatury na Ciebie.

 

Kazdy normalny komisarz by sie zalal fala wstydu.

 

I fuck, nawet Ci chcialem wyslac maila jak ziobaczylem ze nie moge nic zrobic i zajrzalem w profil i widze ze Ci juz ktorys tam raz nie idzie, ale zeby w taki sposob piąć sie w tabeli??

 

Straszne, a "chlopcze" to mozeesz wołać do kolegow z gimnazjum czy zawodowki a nie do mnie.

 

Po trejdzie w "ostatni" dzien usunales trade deadline, zablokowales mnie dwa dni na FA z dogadanym transferem ktory cofnales po dwoch dniach bo wrocil Parker (no chyba ze jestes taki kozak ze przy jednym glosie na NIE cofnalbys go sam , piszac wczesniej ze go puscisz).

 

Zenada, sa trzy druzyny walczace na serio, jedna drugiej cos proponuje w ostatni dzien, ta druga sie godzi, potem 2 dni rozmyslan komisarza i cofniecie.

Haahahahhahah

To juz nie chodzi o to ze sie okazalo ze parker nie wiadomo skad wrocil w dzien gdy ellis jebnal 41, tylko fakt że wyjebką było czekanie nie wiadomo na co podczas gdy inni brali zawodnikow z FA,a ja takiej potrzeby nie mialem.

O tym bloku nie wspomne bo to jest w ogole kpina.

loqsh widac bardziej ogarniał.

 

Ok, po 500 meczach (na okolo 660) bylem drugi/trzeci, skoncze jako ostatni ale c***, no nie ma takiej opcji zebym godzil sie na to co tu sie stalo.(i jest znaczenie kto ptrzeslal trade, bo ja szukalem SG i ktos mi go zaproponowal, zgodzilem sie a pozniej sie okazalo ze to cofnieto. To nie ja to zlozylem, ja mioglem zlozyc jeszcze inne propozyje i o cos powalczyc ale po co skoro juz ktosa sam mi zlozyl oferte?)

Moglem dzien pozniej zlozyc inne oferty(skoro nagle niewiadomo dlaczego zawieszono tradedeadline) albo kogos pozyskac.

Ne zlozylem bo po **uj skoro juz mialem ellisa?

 

Ten trade na dany dzien byl uczciwy, i to jest jasna sprawa, zreszta jeden z nieiwlu kolesi ktory walczy na poziomie mialby mi glownemu rywalowi dawac fory po 3/4 sezonu?? Oszalales??!!

 

Zenada.

 

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.