Skocz do zawartości
Me Myself and I

Kosz w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

mam możliwość wynajęcia sali w Poznaniu i szukam chętnych do gry

- miejsce: Zespół Szkół Społecznych nr 2 Poznań Os. Wichrowe Wzgórze 114. mapka --> http://bit.ly/9d5Mgt

- temrin: czwartek 18.15-19.45

- sala: nowa, nawierzchnia sztuczna, nie parkiet, pełne wymiary boiska + trochę "pobocza", kosze na wysięgnikach, a nie wpasowane w ścianę, szatnie z prysznicami itp

- koszt: 120zł/tydz, czyli przy ~10 os. wychodzi średnio 50zł miesięcznie

Poszukuję osób poważnie zainteresowanych regularną grą (no i płaceniem :P) co najmniej do końca roku (z możliwością wydłużenia do wakacji).

W razie zainteresowania piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema! Jestem zainteresowany, jeżeli to wciąż aktualne. Termin mi pasuje, także spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jaki poziom, ale wstępnie chętny, kumpla też znajdę jednego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poziom nie NBA ale w większości gracze z jakąś tam przeszłością w klubach czy graniu gdzieś tam jakoś tam. z uwagi na przetrzebienie składu czasem się zdarzy ktoś zielony ale więcej niż na 1 mecz nie zjawia się :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli ktoś ma ochotę pograć na Orliku w Poznaniu to niech się zjawi dzisiaj koło 19.00 na Wildzie (ul Zmartwychwstańców 10) lub da swój mail, to go wrzucę do grupy mailingowej i będzie miał info na bieżąco, kiedy można pograć w liczniejszym gronie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie możecie dopisać - na Wildzie mnie dziś nie będzie na pewno, w środę też na 100% odpadam bo mam treningi lacrosse'a, ale w weekendziki może od czasu do czasu się pojawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nadal aktualna jest opcja z wynajęciem sali? Niedawno przeprowadziłem się do Poznania i szukam ludzi do gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Joł.

Jeśli ktoś ma ochotę popykać w kosza w Poznaniu, to serdecznie zapraszam. Nadeszły wakacje i z uwagi na liczne wyjazdy zapowiadają się lekkie kłopoty z frekwencją - zapraszam tym bardziej! Gramy głównie przy Arenie oraz na os. Batorego, nieopodal SP nr 67. Są to oczywiście boiska otwarte (nawierzchnia tartan, przy Arenie na koszach siatki, na Batorego łańcuchy). Gramy w zależności od tego ile osób się pojawi, a bywa i 2v2 i 5v5 z rezerwowymi.

Co do poziomu: bywa różny, zależnie od tego komu chce się ruszyć tyłek z domu. :eagerness: Cudów nie oczekujcie, więc jeśli komuś bardzo zależy na wysokim poziomie - raczej odradzam, bo gramy amatorsko, nie są to żadne klubowe treningi, czy coś w tym stylu. Czysty fun, ale też rywalizacja, a nie spacerki po boisku (do momentu aż sił zabraknie! :worked_till_5am:). To tylko taka mała wzmianka, żeby nikt się nie zawiódł poziomem i nie uznał poświęconego czasu za stracony. ;)

Oczywiście zapraszam wszystkich chętnych, zarówno amatorów (no offense, tak tylko sobie piszę, sam raczej to właśnie do tej grupy należę ;) ), jak i prosów! Grupa wiekowa to raczej studenci, od 21 do 25, ale ograniczeń i pod tym względem nie ma, bo zdarzyło się grać i z młodszymi i starszymi, także spoko loko. Miła atmosfera, wesoło, bez spiny i rozlewu krwi! ;D

Zainteresowani mogą dołączyć do grupy na facebooku -> http://www.facebook.com/groups/298912710179569/ lub napisać do mnie na gadu: 8299650.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi