Skocz do zawartości

jazda jazda czyli kolejna edycja LM bez polskiego zespołu


rahu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Barca zdecydowanie lepsza, wybila angolom granie w pilke z glowy, strasznie to frustrujace gonic ta pilke i nawet jak sie uda ja odzyskac to zaraz sie ja traci, graty dla Barcy.

ps-swietny sedzia, Valencia powinien dostac zolta szybciej, tak poza tym rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszym meczem w barwach Manchesteru (no może poza spotkaniem na OT z West Bromem) Van Der Sara okazał się jego pożegnalny mecz.

 

United poza Rooneyem i Vidiciem to jedna wielka tragedia. Barcelona pokazała im różnice klas.

 

Zachowanie Busquetsa w 85 minucie po własnym wślizgu -> :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na finał to nawet dobry meczyk.

 

Barca dużo lepsza, zajebisty i mądry pressing, Messi bezcenny robił cały czas przewagę. Chciałbym kiedyś zobaczyć Barce bez niego przez 2-3 miesiące.

 

W MU z przodu tylko Rooney stawił się na mecz. Hernandez, Giggs, Valencia, Park beznadzieja, nie mieli jak grać i kim grać, do tego trzeci słupek na bramce. No ale nie oni tacy słabi tylko Barca taka dobra.

 

Hulk jest raczej nie do wyjęcia z Porto, chyba że za bardzo bardzo dużą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie dziwnie wydaje ze Scholes da juz sobie spokoj, jest sfrustrowany riola rezerwowego, a jesli spelnia sie plotki ze MU szuka nowego lidera srodka pola to bedzie gral jeszcze mniej.

Co do Giggsa, to nie raz i nie dwa ratowal nam tylki w tym i poprzednim sezonie (pamietaj Maciek ile on ma lat), i ja akurat jestem przeciwny odstawianiu go do glebszych rezerw. Nie bedzie gral na pelnych obrotach co mecz i zreszta co mecz nie jest wystawiany w podstawowej jedenastce, ale wciaz jest waznym ogniwem MU.

O Berbatovie ani widu ani slychu, czyzby to juz koniec bulgara na OT?

I na sam koniec, szkoda mi van der Sara ze tak musial sie pozegnac z pilka i MU, ale Mistrzostwo Anglii zdobyl, mial piekne 6 lat w MU na koniec kariery, szkoda ze tak pozno przyszedl na OT. I pomyslec ze przed nim bramkarzami w MU byli tacy wymiatacze jak Bosnich, Taibi, lysa pala Barthez itd.

Jeszcze raz graty dla Barcy, na zimno patrzac to jest kosmiczna druzyna, jak Murinczo przygotowal Inter rok temu by ich pyknac to ja wciaz nie wiem. Zobaczymy co przygotuje w kolejnym sezonie, po tym jak juz "zwolnil" Valdano i sobie posciaga swoich graczy, zobaczymy czy postraszy Barce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za eurosport.pl:

 

1 - od sezonu 2006/07 dopiero drugi raz zdarzyło się, by w meczu Ligi Mistrzów Manchester oddał tylko jeden celny strzał (poprzednio też przeciwko Barcelonie)

 

3 - Alex Ferguson to trzeci menedżer po Miguelu Munozie i Marcello Lippim, który czterokrotnie wprowadził swoją drużynę do finału europejskich rozgrywek (1999, 2008, 2009, 2011)

 

4 - cztery razy Barcelona zdobyła w jednym sezonie mistrzostwo Hiszpanii i Puchar Europy (to dwa razy więcej niż jakikolwiek zespół)

 

5 - pięciu z sześciu ostatnich przegranych finalistów to kluby z Anglii (Arsenal, Liverpool, Chelsea i dwukrotnie Manchester United)

 

11 - tyle razy we wszelkich rozgrywkach spotykały się ze sobą Barcelona i Manchester (bilans cztery zwycięstwa Barcelony, cztery remisy, trzy zwycięstwa Manchesteru)

 

12 - Messi wyrównał rekord van Nistelrooya pod względem liczby bramek w jednym sezonie Ligi Mistrzów

 

13 - dzięki zwycięstwu Barcelony Hiszpania zabrała Włochom rekord triumfów w Lidze Mistrzów

 

19 - żaden z 19 goli Manchesteru w tej edycji Ligi Mistrzów nie padł po strzale głową

 

21 - w każdym z 21 meczów Barcelona znalazła drogę do siatki rywala (ostatnio nie strzeliła gola Rubinowi Kazań w listopadzie 2009 roku)

 

35 - tyle goli padło w dotychczasowych potyczkach pomiędzy Barcą a United, co daje średnią prawie 3,2 gola na mecz

 

79 - tylko w pierwszej połowie Xavi podawał 79 razy, o 58 więcej od jakiegokolwiek piłkarza Manchesteru (na zdjęciu powyżej zestawienie podań Xaviego w całym meczu ze środkowym pomocnikiem "Czerwonych Diabłów" Michaelem Carrickiem)

 

98 - trio Messii, Villa i Pedro we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie strzelili dla Barcelony 98 goli

 

2006 - ostatnią drużyną, która w Lidze Mistrzów odrobiła stratę gola, była w 2006 roku Barcelona, kiedy wygrała z Arsenalem 2:1

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze odchodzi van der sar neville i scholes w jednym sezonie. ale jak sam powiedzial juz najwyzszy czas. dostanie jakas robote w klubie. dobrze ze jeszcze giggs zostal z tamtego pokolenia :)

 

de gea

young

jakis gnojek z francji

to juz ok 40 mln wiec dobra kasa

 

snejider? - bylby lux

rodwell? - cos o nim gAdaja juz odjakiegos czasu

nie wiem jakie jeszcze plotki byly. modric? bale? na wymiane za berbe z doplata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.