Skocz do zawartości

jazda jazda czyli kolejna edycja LM bez polskiego zespołu


rahu

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam filmik:

- Jak piłkarzom Barcelony ryje pourywało :)

 

Nie dobijajcie mnie panowie... Sorry ale muszę odpokutować, że Włochów uważałem za największych aktorów na boisku :lol: Przed każdym meczem problem, że trawa za długa, że nie zroszona... nawet po tym meczu Xavi odgrażał się, że na Camp Nou trawka będzie zroszona... - Polacy to z Niemcami w basenie prawie grali i nie płakali.

Drugie: Jak UEFA mogła desygnować do tego meczu sędziego, który jest fanem Messiego oraz Barcelony i w dodatku to otwarcie przyznaje? Pierre Luigi Colina został zawieszony itd. za udział w reklamie Opla, gdyż Opel był sponsorem Milanu - i było to TYLKO DOMNIEMANIE stronniczości! Nic nie było udowodnione.

 

Akcja gdzie bodajże Arbeloa dostaje kartkę za faul na "Biszkopcie" czy tam Pedro... gość dostał z barka w bark/klatkę a udaje jakby pół ryja urwało. Sędzia uznaje faul z podpowiedzi, po konsultacji i daje żółtą.

Dani Alves zostaje okiwany przez Di Marie i w bardzo podobny, a nawet bardziej perfidny zatrzymuje go ciałem i co? Nie ma kartki, bo byłaby to w konsekwencji druga - swoją drogą Dani Alves poza teatrem odpieprzonym na miarę oskara to za te wjazdy w tył nóg też powinien dostać żółtą, zgodnie z przepisami. Jeśli karzemy zawodników to się wymaga konsekwencji.

 

Śmieszne jest to, że tyle razy sędzia daje kartkę albo interweniuje po konsultacji... skoro mogli się skonsultować, to może dokładne oglądanie powtórek a nie na łapu capu - co mu podadzą w słuchawce? Bo to śmierdzi na odległość... Zresztą wielu już zawodników spoza ligi hiszpańskiej itd. odniosło się nieprzychylnie do tego antyfutbolu Barcelony - Katalończycy i zapaleni kibice oczywiście będą ich bronić, natomiast wywracanie się od podmuchu wiatru to przesada. Kiedyś to zarzucano Krystynie Ronaldo, głośno o to płakali właśnie fani i piłkarze Barcy - a co teraz? Niedługo to będzie sport dla panienek... NBA przepisy spieprzyli, spieprzą i w piłce ;)

 

A tu porównanie karteczki dla Pepe - co ciekawe widać w powtórkach, że nawet gościa nie dotknął :) Żółta mogłaby być w tym przypadku ale nie czerwień. A jeśli czerwień to znowu: gdzie konsekwencja?

Dołączona grafika

 

Mimo, że jestem kibicem Realu - nie bronie Realu a jedynie mam dość udawania i patałachów zamiast sędziów.

Druga bramka Messiego piękna.

 

I na koniec taki miły obrazek:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za gazeta.pl:

"Sędzia pokazał jednak czerwień i zrobił to zgodnie z przepisami - nawet, jeśli do poważnego kontaktu nie doszło."

Miałem pisać, że zaraz przytoczysz cytat z Wybiórczej.

Cytat redaktora z owej strony mnie nie satysfakcjonuje.

 

Druga sprawa. Zachowanie piłkarzy Barcelony. Leżą i płaczą po każdym dotknięciu. Łapią się za twarz przy każdej okazji, no komedia. Swoją drogą Pedro to już mistrz w tym fachu.

Niby Ronaldo też potrafi przyświrować, ale nie jest to na taką skalę jak większość piłkarzy FCB.

 

A obrazek bardzo trafny, nie da się ukryć. Już od dawna sędziowie pchają Barcelonę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dla mnie koniec dyskusji, bo jak dla mnie rozmowa schodzi na całkowicie inny tor i zaczyna dotyczyć wspierania którejś z drużyn (Barca vs. Real), niż oceny zagrania Pepe w świetle przepisów piłki nożnej, a to był cel moich wszystkich wcześniejszych wypowiedzi w tym temacie.

 

Na zakończenie, nie mam pojęcia co ma zagrania Busquetsa we wcześniejszym spotkaniu czy kogo tam, do czerwonej kartki Pepe w ostatnim meczu. wbT, odnośnie obrazka, pytasz się gdzie konsekwencja. To ja ci odpowiadam pytaniem na logikę: jaką konsekwencję chcesz zauważyć w dwóch całkowicie niezależnych od siebie zdarzeniach? WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie przeczę, że Marcelo zasłużył na czerwoną - bo dałbym mu czerwień bo nie było to "przypadkowe" (swoją drogą wydaje mi się, że była to niemoc + złośliwość za wcześniejsze udawanie Pedro...). Właśnie chodzi mi o to, że jest to beznadziejny poziom sędziowania... Stark jest kretynem... swoją drogą jak cała UEFA... jakim ku*** sposobem Platini może mówić w wywiadach jakiego finału oczekuje itd. przed meczami półfinałowymi? Przecież to na odległość przekrętem wieje... jest to istna masakra, aż szkoda słów. I jeszcze decyzja o zmianie sędziego (bo był już wybrany) na sędziego sprzyjającego Barcie i wielkiego fana Messiego. No sorry ale to przed meczem wiadomo było, że jest coś nie tak. Nawet bukmacherzy kursy beznadziejne dawali na czerwień i karny itd...

 

Karl malone: Konsekwencja? Że za takie zagranie dał czerwoną... tylko, że Pepe nie uderzył Alvesa a ten z Barcy to zrobił... a więc jeśli za takie zagranie dajemy czerwień a nie defacto za faul to powinna być czerwień w obu przypadkach?

 

Koelner: ale teraz sędziowie używają "podpowiadacza" itd... skoro potrafią sprawdzić sytuację to powinni to robić w należyty sposób. A jeśli mają sprawdzać na "odpierdol się" to niech tego nie robią wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karl malone: Konsekwencja? Że za takie zagranie dał czerwoną... tylko, że Pepe nie uderzył Alvesa a ten z Barcy to zrobił... a więc jeśli za takie zagranie dajemy czerwień a nie defacto za faul to powinna być czerwień w obu przypadkach?

Ale twoje pytanie we wcześniejszej wypowiedzi: "gdzie konsekwencja" było skierowane do Starka, prawda? No bo do kogo innego?

 

wbT, masz dwóch różnych sędziów, nie oczekuj żadnych konsekwencji w ich sędziowaniu, to są dwa różne zdarzenia, jedno nie ma wpływu na drugie.

Jeden sędzia popełnił błąd, drugi nie ma żadnego prawa "oddawać" gwizdków drugiej stronie. Tego by jeszcze brakowało (zamiast jednego błędu sędziowskiego, byłyby dwa)

 

Chyba rozumiesz o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Manchesteru United nie pisz ManU bo sam piszesz obraźliwie o swoim teamie ;)

 

Ja też mam właśnie dość aktorstwa... kiedyś była taka walka przeciwko Włochom i ich aktorzeniu... teraz chyba tego zaprzestano bo Platini ma swoją drużynę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też mam właśnie dość aktorstwa...

Czyli rozumiem, że tych dwóch panów z linków poniżej ze "swojego"teamu też masz dosyć i się za nich wstydzisz?

 

Umiemy odróżniać nurkowanie od padania jak rażony piorunem i łapania się za morde w celu wymuszenia kartki na rywalu jak to robią nagminnie katalońskie świnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Umiemy odróżniać nurkowanie od padania jak rażony piorunem i łapania się za morde w celu wymuszenia kartki na rywalu jak to robią nagminnie katalońskie świnie?

Kolega wcześniej pisał,że ma dość aktorstwa- nurkowanie to tez jest chyba jednak aktorstwo?

Po za tym na linku który zapodałem są przykłady jak Żeluś łapie się za mordę tak samo jak te "katalońskie swinie" - sporo co prawda z czasów jak grał w Twoim ManU, ale widac z Tobą tak już jest- jak ktoś pada dla nas to jest ok- jak dla innych to c***.. Przeszkadzało Ci to w okresie, gry grał na Old Trafford?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, dlatego :)

 

http://youtu.be/hxqf3uplMK8

Zapomniałeś to wrzucić

3 faule Realu.

Uważasz, że ich zachowanie jest wporzo? Rozumiem, że jesteś fanem Barcy, ale nie irytują Cie takie zachowania??

Ja nawet jako kibic drużyny w której są tacy goście bym ich nie trawił, mimo że grają w moim ulubionym zespole. Tobie to nie przeszkadza, że takie łajzy tam grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.