Skocz do zawartości

jazda jazda czyli kolejna edycja LM bez polskiego zespołu


rahu

Rekomendowane odpowiedzi

Van Persie za kopniecie pilki po gwizdku dostaje zolta kartke, Carragher za zrobienie dziury w nodze Naniego i wyeliminowaniu go z gry na miesiac (oficjalnie, ja uwazam ze wroci szybciej) tez dostaje zolta kartke, Rooney za celowe uderzenie rywala w glowe lokciem tez dostaje zolta kartke... k**** ale te przepisy sa jebniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tej decyzji sędziego o wyrzuceniu Van Persiego. Barca i tak pewnie by sobie poradziła a teraz zostanie niesmak i wątpliwości. Wogóle ten przepis jest jakiś pojebany.

kurde ja tez kibicowalem arsenalowi i wogole to nie lubie barcy

 

ale tak z gry to w momencie jak van persie dostawal zolta kartke to powinno byc juz 4:0 dla barcy a powinno sie skonczyc 7:0

 

wiec jak widze dzisiaj naglowek na gazeta.pl ze po meczu chlopaki z arsenalu sie zalili na twitterze... to ja nie wiem, ale kuzwa, troche wstydu czy tam skromnosci wypadalo by miec, a niestety u ludzi wystepuja one najczesciej w proporcji odwrotnej do grubosci portfela

 

w sumie nie kliknalem naglowka, kto wie, moze narzekali sami na siebie ? to by mialo sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że Adebayor grał w tym sezonie w pucharach w City i może na legalu dzisiaj grać a np. Cassano nie mógł?

Bodajże od tego sezonu obowiązuję przepis iż w razie zmiany klubu piłkarz, który ma na koncie występ w Lidze Europejskiej, może bez problemów występować w Lidze Mistrzów i odwrotnie.Nie może jednak grać w jednych rozgrywkach w barwach dwóch klubów Cassano walczył już w LM(eliminacje z Sampdorią ) podczas gdy Adebayor z City grał jedynie w Lidze Europejskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako Gomes mogl wpusicic taka szmate :shock: Az sie chyba Casiliasowi zal biedaka zrobilo bo sie nawet nie cieszyl po tym golu (swietne ujecie).

Najwazniejsze jednak dla mnie ze Chelsea znowu z pustymi lapami po tym jak ich MU jebnal, swietuje drugi dzien ... i to jeszcze nie koniec :) Teraz rusek musi zapodac jakis plan D albo nawet E juz, moze znowu przeplaci jakies 80 baniek za jakas gwiazdeczke? A jego madry trener bedzie gral kims bez formy tylko dlatego ze zaplacil za niego fure pieniedzy? Ci wloscy trenerzy w angielskiej pilce to jakas parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uważajcie ciotki bo wam żyłka pęknie :lol:

 

Pedro to zajebiście zasymulował dziurę w nodze 8) , Cipiano Ronaldo się chowa. :roll:

Ronaldo to już dawno przestał robić szopki...a już napewno jak to robił to nie wymuszał na arbitrze pokazywania kartek, często czerwonych tak jak to robią podopieczni Guardioli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.