Skocz do zawartości

Harlem Globetrotters w Polsce


grashooper

Rekomendowane odpowiedzi

Trotterzy przyjeżdżają w październiku na sześć pokazówek.

 

PZKosz potwierdził terminy:

19 października, godz. 19 - Warszawa

20 października, godz. 19 - Łódź

21 października, godz. 19 - Poznań

22 października, godz. 19 - Wrocław

23 października, godz. 18 - Sopot

24 października, godz. 18 - Włocławek

 

Najfajniejsze, ze nie o przyjadą sami, tylko przywiozą ze sobą przeciwników. Komedia na wstępie:) Mają zagrać z Washington Generals, z którymi podobno grali już kilkanaście tysięcy razy na przełomie kilkudziesięciu lat i tylko parę spotkań wtopili.Harlem Globetrotters odwiedzą w październiku Wrocław ja się bardzo ciesze, bo chętnie na to show pójdę. Wiadomo, ze to taka niepoważna koszykówka, ale jak tu nie zobaczyć Globetroterrsów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie nawet powaznie zastanowił nad kupnem biletów, bo zawsze odkąd pamietam uwielbiałem ich mecze. Kilka a moze juz nawet kilkanascie lat temu byli w Pl, grali z gwiazdami TV z tego co pamiętam i pamietam jak zajarany byłem tą całą otoczką.

Kurde ten Włocławek nie jest daleko... tylko czy ja znajdę czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubas, źródła nie mam żadnego, tak sobie strzeliłem że skoro normalny bilet na spotkanie ligowe można kupić za jakieś 20 czy 25 zyka to ta żenada powinna być trochę tańsza, mogę się mylić ;)

 

80 i 100 to ceny we Wrocławiu - no cóż, trudno, hala będzie świeciła pustkami

 

za takie pieniądze można iść np na koncert jakiegoś znanego zespołu czy na ileśtam meczy ligowych dowolnej ligi sportowej w polsce

a tu przyjeżdża grupka obieżyświatów [i nie chodzi mi tu o tłumaczenie nazwy zespołu] którzy nie potrafili załapać się to żadnej zawodowej ekipy i sobie wołają 80 pln ? jeszcze we Wrocławiu to będzie ponoć jakoś rozpromowane, ale w innych halach, jeśli cena będzie podobna, to będą pustki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czarnuchy

Big Easy, Bull, Dizzy, Firefly, Flight Time, Hammer, Hi Rise, Slick Willie, Zeus i ktoś jeszcze, ale już nie pamiętam. 10 ich było, 7 z Generals, Globie i Big G. Plus dwóch trenerów i koleś (Kevin) na mikrofonie od nich (i jeden z Polski).

 

Liczyłem, że będzie Ant i Airport, ale i tak nie żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnuchy

Big Easy, Bull, Dizzy, Firefly, Flight Time, Hammer, Hi Rise, Slick Willie, Zeus i ktoś jeszcze, ale już nie pamiętam. 10 ich było, 7 z Generals, Globie i Big G. Plus dwóch trenerów i koleś (Kevin) na mikrofonie od nich (i jeden z Polski).

 

Liczyłem, że będzie Ant i Airport, ale i tak nie żałuje.

U nawet ksywki znajesz

 

 

edyt ---

 

 

Kurfa niektórzy to mają IQ naprawde niskie ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w gdańsku wczoraj i powiem tak.

 

Jeśli chcę się zobaczyć fajny mecz na żywo na pewnym poziomie to już lepiej iść na PLK. To nie była gra w koszykówkę tylko zabawa z wykorzystaniem boiska do kosza i piłki do kosza.

 

Wszystko, każda minuta praktycznie była zaplanowana i idealnie zrobiona. Bez przerwy coś się działo, skoki nad zawodnikami, sędzią, ściąganie ciuchów udawanie gry w futball amerykański itp.

 

Jako mecz beznadzieja jako widowisko super sprawa. Zapłaciłem za bilet 44 zł (miejsca za koszami) ale i tak wszystko było super widać (w ogóle ta hala Gd-Sopot jest mega fajna) i się świetnie cały czas bawiłem. Taka fajna jednorazowa impreza żeby zobaczyć co da się zrobić z piłką i jak amerykańce potrafią zorganizować imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.