Skocz do zawartości

NBA 2K11


Gierap

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ma ktoś z Was też tak, że są jakby nieraz takie spowolnienia akcji? Na przykład podczas biegu przez boisko jest ok, ale jak np jakiś wsad jest to wydaje się jakby zawodnik stos. długo leciał... Przy niektórych animacjach są te spowolnienia ... trochę to denerwujące... Mam 2gb ram, Radeona hd4850 512MB, procka Intel Core 2 Duo 2x2.5GHz. Przy wszystkich detalach na High (oprócz włączonego AA) mam około 50 FPS, natomiast jak wyłącze VSync to ok. 55. Nie wiem, może trochę za słaby komp już na takie ustawienia?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie, ale szczerze mowiac nie chce mi sie szukac wszystkich utworow, a moze akurat ktos bedzie wiedzial, mianowicie czy wie ktos jak nazywa sie utwor z 2k11, w rockowym stylu i w refrenie leci tak mniej wiecej ekekekrkekekeeke, chwila przerwy i znowu sie powtarza, jakby ktos znal tytul bylbym bardzo wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupie pytanie, ale szczerze mowiac nie chce mi sie szukac wszystkich utworow, a moze akurat ktos bedzie wiedzial, mianowicie czy wie ktos jak nazywa sie utwor z 2k11, w rockowym stylu i w refrenie leci tak mniej wiecej ekekekrkekekeeke, chwila przerwy i znowu sie powtarza, jakby ktos znal tytul bylbym bardzo wdzieczny :)

Masz w głównym menu 2k11 takie coś jak FEATURES, wchodzisz w to, następnie wybierasz 2k Beats i tam masz całą playlistę, z nazwami wykonawców i tytułami ich utworów.

 

Co do tego kawałku to pewnie jest to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok od piatku szarpie, badz probuje szarpac w 2k11 na mojej czarnulce.

naprawde swietna gra

na pro udalo mi sie pare rzeczy mj'em osiagnac w challenge'u (63,69,55,6x3, costam jeszcze)

pora jednak na prawdziwa zabawe

zaczalem sezon lakersami

na najwyzszym poziomie.

w plecy z rox, phx, i najwiekszy z warriors

cieeeeeeeeezko sie gra. rzeba bedzie dluugo uczyc sie defensywy, zastawiania, bez tego ani rusz, w ataku tez nie wystarczy to co w 2k10. czasami uda sie kobem zagrac 1on1 i minac ale tak miniecie graniczy z cudem. probowalem trenowac tez gre post ale wciaz nie czaaje tego.

 

naprawde dobra gra. pewnie 26 pazdziernika wyjdzie patch z pelnymi skladami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok od piatku szarpie, badz probuje szarpac w 2k11 na mojej czarnulce.

naprawde swietna gra

na pro udalo mi sie pare rzeczy mj'em osiagnac w challenge'u (63,69,55,6x3, costam jeszcze)

pora jednak na prawdziwa zabawe

zaczalem sezon lakersami

na najwyzszym poziomie.

w plecy z rox, phx, i najwiekszy z warriors

cieeeeeeeeezko sie gra. rzeba bedzie dluugo uczyc sie defensywy, zastawiania, bez tego ani rusz, w ataku tez nie wystarczy to co w 2k10. czasami uda sie kobem zagrac 1on1 i minac ale tak miniecie graniczy z cudem. probowalem trenowac tez gre post ale wciaz nie czaaje tego.

 

naprawde dobra gra. pewnie 26 pazdziernika wyjdzie patch z pelnymi skladami.

Dokładnie, ja gram na allstarze, simulation, trójki podwyższone u mnie i cpu do 47, na prawdę gra powala, strasznie trudna, trzeba dbać o piłkę nie robić głupich błędów szkolnych bo nam cpu odjedzie, mam bilans bodajże 9-2, Nuggets są pierwsi z 10-2, dostałem z nimi w pizdę, dobrze zbalansowany team, mało kto ma co na mnie rzucić pod koszem.

 

Zagrywki specjalne pod każdego z graczy sobie poustawiałem i jak coś się uda to na prawdę piękna sprawa, tylko czasami mam wrażenie, że jak przerwę zagrywkę żeby dostać lepszy rzut niż na jej końcu bym uzyskał to jest mniejsza szansa, że trafię.

 

Te zagrywki w trójkątach trochę sztywne są w 2k więc większość wybrałem sobie takich jakie mi pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w opcjach sterowania jest takie coś jak mini poradnik, gdzie jest wyłożone całkowicie nowe sterowanie, m.in. jak alleyoopa zrobić itd. Możliwości są prze ogromne bo m.in. z tego co zrozumiałem mogę każdego zawodnika przywołać do postawienia zasłony i trzymając przycisk gość zrobi pick and pop, a jeśli naciśniemy drugi raz w dowolnym momencie to ten stawiający zasłonę zrobi roll. Wyjaśnione jest także jak zrobić coś tak przydatnego jak give and go i wiele wiele innych. Jeśli chodzi o grę 1 na 1 to rzeczywiście trudniej minąć jest obrońcę na wyższym poziomie niż pro, wszystko zostało odrobinę spowolnione i generalnie ciężko jest na zawołanie zrobić crossovera ponieważ musimy się ruszać, wszystko przez konieczność trzymania LT na padzie. Dobra sprawa to postupowanie na zawołanie poprzez trzymanie LT+RT, myślę że jak jest problem Bryantem minąć kogoś 1na1 to z pewnością coś dobrego wyjdzie z postupa, jakiś up and under i sprawa załatwiona ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

 

mam takie pytanie. Jaki pad kupić do tej gry? Szukałem na allegro, coś taniego i znalazłem takie coś - [link=http://allegro.pl/ak62-pad-pc-dual-shock-usb-podwojna-wibracja-ps2-i1256856863.html] - ma tam jakieś wibracje, ma gałki (które się przydają, bo teraz jest jakiś nowy tryb sterowania i na klawiaturze potrafię tylko zrobić heistation ;P). Czy ten będzie dobry, czy możecie mi poradzić jakiś inny?

 

Dzięki za odp,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2 - grasz online?

Jakby ktoś chciał zagrać na PS3 to możemy się zgadać - jakoś super nie gram, ale nie chcę grać cały czas przeciwko Heat :] A ten zespół jest chyba najczęściej wybieranych przez graczy w tym roku ;)

 

@szybki - wygląda średnio, tzn cena przeraża ;) wiele nie ryzykujesz, ale spójrz ile zapłacisz za dostawę. Zapłacisz 21zł - odwiedź jakiś market w okolicy, za 25-30zł powinieneś jakiegoś pada kupić, a przynajmniej będziesz go widział. Ja na PC używam padów do PS2 (z przejściówką), lub Logitechowy Chillstream (świetny, ale koło 100zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pad oryginalny od xbox360 jest uniwersalny, to znaczy jaką grę nie włączysz to będzie ona go rozpoznawać i mi przynajmniej działał wszędzie jak należy, gry są przystosowywane (konstruowane) do działania z tym padem. Co do innych padów to mam jeszcze jakiegoś logitecha, chyba dual actiona, niby chodzi ale jest mało praktyczny, więc jeśli miałbym coś wybierać dla siebie to koniecznie o takiej konstrukcji jak pad od xboxa. Ta podróba wygląda okej ale czy będzie hulać na wszystkich tytułach? To już musisz sam do tego dojść czy nie będzie z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam z tego, ze sie rozchorowalem i z antybiotykami leze w lozku od 6 dni

6 dni grania

6 dni qrwowania

6 dni rzucania padem w rozne katy.

 

rozegralem ok 20 spotkan (qwarta po 9 minut) wyniki mam ok 80-90 max

przegralem z tego jakies 16 spotkan

 

choc ostatnio w 4 meczach wygralem 3

z rox, wolves i kings

 

odkrylem co to give&go

bardzo slabo idzie mi granie pickow

bardzo slabo idzie mi granie 1on1 choc robie postepy

wqrwia mnie to, ze nawet na all-star goscie trafiaja praktycznie kazdy rzut, do tego zbieraja 2 razy wiecej w ataku niz ty

kobem trafiam trojke raz na ruski rok. czasami trafiam fishem, artestem i blake'm. czasami brownem,odomem i barnesem.

 

generalnei ciezko w huj. ale zaciskam zeby i gram dalej. mam przeczucie, ze jestem o kilka spotkan od przejscia na wyzszy poziom, wszystko to kwestia tego czegos, zakumania. zmienie poziom jak juz wygram kilka spotkan pod rzad +20, poki co wygrywanie to wciaz rzadkosc. przegralem 3 dogrywki, do 2 przeciwnik doprowadzil w ostatnich sekundach rojkami choc faulowalem by byly ft

 

trzeba sie ostro spinac przy kazdym meczu, bo 5 minut nieuwagi i godzina grania idzie w h...

 

generalnei swietna gra ale poprzeczka zostala postawiona chyba zby wysoko. wciaz mam jeszcze problemy z robieniem przechwytow, w poprzedniej wersji mozna bylo przy glupich wyrzutach z autu sporo pilek zdobyc.

 

ale trzeba przyznac, ze gra jest realna w h. juz nie ma tak jak w poprzednich, ze udaje sie rafiac 60-70% z gry. no way...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możesz mieć problemy z timingiem jeśli słabo ci idzie trafianie trójek. Trzeba wziąć to pod uwagę, że wraz z wyższym poziomem trudniej jest mieć dobry release, a w tej wersji już nie ma tego że puściłeś przycisk odrobinę za wcześnie bądź odrobinę za późno i wciąż na dobrym procencie wpada. Jest albo za wcześnie, albo za późno, albo w samą porę, tylko w tym ostatnim przypadku będzie dobrze wpadać rzut. Zawsze możesz też w ustawieniach zmienić opcję, która się nazywa "player real FG%" bądź jakoś tak, co oznacza że nie trzeba ćwiczyć timingu, rzuty będą wpadać w oparciu chyba o atrybuty. Inna sprawa to to, że jeśli grasz na ps3 to pewnie także na telewizorze lcd co wiąże się z tym, że każdy z nich ma "lag input", tym większy im więcej tv ma bajerów w obrazie włączonych i często koniecznie staje się włączenie specjalnego trybu w nich dla gier. Lag input objawia się tym, że cokolwiek naciśniemy np na padzie do xboxa to na ekranie wyświetli się nam to nawet po 100 mili sekundach. Lepiej wyjaśnione jest to pod tym linkiem http://pl.wikipedia.org/wiki/Op%C3%B3%C ... j%C5%9Bcia przy czym jeśli chodzi o odczuwalność tego to gra się tak jak z lagiem, dosyć znajome uczucie dla osób które grają przez internet np w jakieś strzelanki typu Counter Strike. W praktyce w takim nba 2k11 przy wysokim lagu ciężko jest mieć dobry timing przy rzutach, trzeba mieć to na uwadze i tyle. Próbowałem kiedyś na moim lcd grać w PESa ale już lag na poziomie min 50ms skutecznie mnie zniechęcał, monitory lcd mają lag na poziomie 20ms-30ms max stąd też komfort gry zdecydowanie na korzyść monitorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.