Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

I tak nieźle, martwiłem się o Haslema ze wybierze pełne mid-lvl... uff (po zakończeniu kariery powinni mu koszulkę pod dach wywiesić :P )

C, PF - Bosh, Haslem, Anthony

SF-SG-PG - Wade, James, Miller, Chalmers

 

Do tego jakieś rookies...

 

Na moje oko przydałby się jeszcze jakiś backup na PG i C.

 

a w sezonie modły, żeby się wszyscy zdrowi uchowali... Bo jak będzie szpital to kaplica ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cthulhu:

Q.Richardson wylądował w orlando, więc JJ chyba przeniesie się do wietrznego miasta.

 

Millera traktuje jako pewniaka do gry w MIAMI.

Maciek9020:

Shaq? Swoje latka ma... Pytanie czy nadąży?

 

Jeżeli miałbym wybierać to w tej chwili wolałbym więcej przeznaczyć na klasowego PG, jako uzasadnienie powiem że wystarczy popatrzeć na to co robi Fish dla Lakers od dwóch sezonów.

Pyton z J-Willem w 2006 roku odwalali kawał dobrej roboty, a pat mądry człowiek powinien coś wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak to bedzie w tych heat

ale jak patrze na roster, nawet wliczając w to już millera i haslema to jest bida fhuj

jest trio, ale k**** ile trio da rade uciągnąć. tak eksploatowany bosh przez cały sezon to niemal pewna kontuzja kolanka, co już miewał w przeszłości.

poza nim pod koszem są tylko haslem i anthony, na rookasów bym nie liczyl specjalnie

jak dla mnie bida póki co w tych heat z supportem

ja wiem że PO to tylko rotacje 7,8 ale 82 mecze trzeba kimś rozegrać

james niby jest koniem zaprzęgowym i w cavs był już zajeżdżany co później odbijało się na jego grze w PO(chyba)

także ja jak narazie tego nie widze specjalnie

tzn widze big trio przez 40-42 mpg ale mecz trwa 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haslem jest niewiarygodny :shock:

M.in. za to go ubóstwiam

Zrezygnowal z 14mln by podpisać z Heat. Olał pełne MLE od Mavs i Thuggets. Cubana tam musial ch.. strzelić :):)

 

Pozycję PF Heat maja obsadzeni na całe 48min. meczu.

Bosh i UD moga tez grac na centrze jak bedzie taka konieczność, a zakładam, że będzie.

Na centrze ma byc anthony, pewnie tez Pittman i do tego kumpel Wadea - Magloire i kumpel Jamesa - Ilgauskas. Pod kosz dochodzi jeszcze Juwan Howard i tak to pewnie będzie właśnie wyglądało.

W takim tempie za tydzień mamy pełny roster i Pat spokojnie może na safari do Afryki jechać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haslem to prawdziwa klasa. Wielki szacunek, że zostawił kasę, żeby grać tam, gdzie naprawdę chce. Miami po raz kolejny ma wobec niego dług wdzięczności. Nie wyobrażam sobie, żeby po tym jeszcze kiedyś pojawiły się zakusy, żeby go za kogokolwiek wytrejdować. Powinien być od teraz nietykalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nie czarujmy się ... lebron mu wyrówna w diamentowych rolexach i złotych Hummerach, bilans wyjdzie na zero ;].

 

Ja podzielam zdanie buly, na razie oprócz świętej trójcy wygląda to biednie (nawet z millerem i haslemem), zero ławki, zobaczymy ile much sie zleci do tego ... lepu 8), kims te 82 mecze grac trzeba.

 

Benek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.