Skocz do zawartości

miami heat - drużyna mistrzowska vol 2


lorak

zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?  

140 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zdobędą tytuł w najbliższym sezonie?



Rekomendowane odpowiedzi

zapowiada się wspaniały sezon :-) oby tylko zdrowie dopisało i będziemy świadkami czegoś historycznego.

Mozesz to sprecyzowac? Jakich historycznych dokonan sie spodziewasz? I w ktorym sezonie? I nie, nie wroce tu za 10 lat zeby sie smiac jak nie wyjdzie, ale chcialbym poznac twoje zdanie i szczegoly czego historycznego dokonaja Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zapowiada się wspaniały sezon :-) oby tylko zdrowie dopisało i będziemy świadkami czegoś historycznego.

Mozesz to sprecyzowac? Jakich historycznych dokonan sie spodziewasz? I w ktorym sezonie? I nie, nie wroce tu za 10 lat zeby sie smiac jak nie wyjdzie, ale chcialbym poznac twoje zdanie i szczegoly czego historycznego dokonaja Heat.

 

spodziewam się pięknej koszykówki (m. in. stąd moje nawiązania do showtime, choć raczej nie będzie możliwe granie w takim tempie jak oni), w ciągu 2-3 lat zbliżenia do rekordu bulls oraz że heat będą czwartym klubem w historii, który zdobędzie trzy mistrzostwa z rzędu. poza tym jest to bardzo unikalny eksperyment pod względem statystycznym i będzie ciekawe zobaczyć w końcu, jak te różne zaawansowane metryki zachowają się w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Iversonie w MIAMI?

 

Według plotek Pat przed "the decision" kontaktował się z nim a nawet spotkali na obiedzie :)

 

Czuje, że Pat chętnie sięgnąłby po niego o ile ten byłby wstanie dać z siebie 100%. Iverson (w formie)jako backup z ławki mógłby być solidnym wzmocnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2014 jak James zdobedzie juz ze 3-4 mistrzostwa i bedzie validated jako one of the best ever a jak widac Kobe juz jest w dyskusji mimo stylu, klasy ,statow, konkurencji

to James obral naprawde najprostsza droge na sam szczyt, MVP Finalow all that matters ile on ile Wade

jesli James w wieku 29 lat bedzie mial na koncie 3 Miski + 1 MVP Finalow , przechodzi do LA za miliard baniek ,staje sie global icon i wystarczy ze raz rozpierdoli Wade'a w Finalach na X prob to bedzie okrzykniety best ever bez najmniejszego pierdniecia

 

co do mistrzostwa w 2011 to tylko kontuzje moga ich powstrzymac,

jesli James robil z Mo Williamsow allstarow, Shaq robil z Damonow Jonesow milion dollar manow to taka trojka zrobi z kazdego jakis tam support

z tego co kojarze jest Sean Butler , bedzie Chalmers, bedzie Haslem i bedzie pewnie Raja Bell

brakuje czegos ciezkiego pod kosz, ale jak czytam ze Lakers maja Bynuma czy Magic Dwighta to mnie pusty smiech ogarnia

Heat beda tak dobrzy defensywnie i tak dobrzy na pilce ze zaden Gasol/Dwight czy inny finezyjny big man to bedzie mogl zapomniec o entry passach

tak dobrego defensywnego duetu jak Wade/James to nie widzielismy od czasu Jordan/Pippen

 

jeden wielki belt ale tak naprawde liczba big time performerow w NBA playoffs

Kobe, Durant/Westbrook, Pierce/Allen/Rondo, Wade/Lebron , 1st tier

Dwight , Gasol, Baron, Arenas, Rose ,Deron, Paul , Manu/Tim(1st tier jeszcze 3 lata temu), Dirk

 

jak czytam te gadke ze nie ma w skladzie Dereka Fishera czy Poseya to mnie pusty smiech ogarnia szkoda ze sklad na olimpiade ich nie zabiera...

 

ludzie jak w 2008 Pierce mial w CV ECF i pare ECSF, Allen mial ECF i jedne WSCF, podobnie KG mial 7x1st round and i'm out i jedne WCF to ludzie sie spuszczali jaki to star power, Rondo byl nikim a Kenrick drewnem na Centrze

 

tym razem mamy 2006 Finals MVP i ECF ECSF, 2007 Final, ECF i ECSFx2 i Kanadyjskiego KG to k**** nie ma bata by sie zatrzymali na starzejacych sie Celtics Thibodo less, floor lider less Magic czy mietkim Gasolu i jak zwykle polamanym Bynumie czy ledwo zipiacym Kobem

powiem inaczej w Finalach 2011 o ile tam dojda Lakers to pomiedzy Kobem a Wadem bedzie taka dysproporcja w poziomie gry ze ludzie powiedza ze to niesprawiedliwe o fanach Lakers juz niewspominam

Paul musialby przejsc do Magic albo Thunder zakupic kogos z polki Al Jefferson na PF bysmy wogole mieli dyskusje nt kto bedzie mistrzem przez nastepne 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja nie rozumiem argumentów fanów LA szczerze.

 

Jeśli chemistry się nie spieprzy w PO i nie będzie kontuzji to póki co przy braku ekstra ruchów na wschodzie to Heat rozjadą wszystkich bez wyjątku i nie wiem jak w ogóle może byc dyskusja na ten temat. Nawet jak na pg będzie grał taki Kirk z trójką 1 na 100 a na C Jarron Collins to Heat wciąż są Contenderem i tyle.

 

I przepraszam z kim oni się mają źle matchupowac bo nie zrozumiałem popatrzmy:

 

1. Boston- jedyna przewaga jeśli KG przytrzyma w obronie Boshabosam Garnett nie robi już różnicy w ataku takiej jak kiedyś. na 2 i 3 Boston dostanie tak w dupę, że się nie pozbierają ich jedyna nadzieja to godlike performances Rondo i Allena w ataku bo Allen to trudniejsze zadanie niż Pierce bo trzeba latac za nim. Co do tego, że Paul ma ograniczyc LBJ to chyba desperackie porównanie bo jak on go ograniczy na 30/8/8 ? To samo Wade ich rozpierdolii tyle.

 

2. Orlando- nawet nie chce mi się o nich pisac bo szkoda słow i szkoda mi ich fanów bo mógł byc ciekawy zespół i cały czas może ale bez g2g playera i pg z prawdziwego zdarzenia a nie shootera to ja im nawet ECF nie wróżę.

 

3. Bulls- to jest chyba najfajnieszy zespół i im życzę ECF ale chyba za wcześnie dla nich. W każdym razie tu widac perspektywy w przeciwieństwie do Orlando"przepłacamy co się da" Magic

 

4. Lakers- tu nie będę się kłócił bo dla mnie ta ekipa jest głównym faworytem do misia mimo wszystko ale z Miami będą potrzebowac Kobe Master performance a i to może byc mało.

 

Co do argumentu, że frontcourt Miami będzie słaby- oczywiście, że tak i co z tego? Pokażcie mi gdzie w PO frontcourt wygrał serię bo ja nie pamiętam ale młody jestem, więc może mi przypomnicie. Nawet pojedynczych spotkań sam frontcourt nie wygra raczej czego przykładem może byc chociażby G2 tych finałów, gdzie Bynum i Gasol rozjebali system w obronie i ataku i co z tgo? Wystarczyły 3 RA i RR 4th quarter masterpiece i tyle. A umówmy się, że Gasol w wypadku hipotetycznego finału z Miami nie będzie ciupał na wyjeździe dobrych cyferek a i skupic się będzie musiał na Boshu mimowszystko to nie jest leszcz tylko imo Top 3 PF aktualnie. Frontcourt może pomoc wygrac ale to obrona, indywidualności i g2g player roztrzygają serię, dlatego mimo przewagi Lakersów w big menach to póki co nie widzę co to ma zmienic za bardzo. Jedyne rzeczy co się zgodzę to zgranie chemistry i obrona zespołowa Bostonu i LAL tu mają przeagę raczej ale czy wystarczy? :D Tak przy okazji jak sobie radził Gasol na CB4 bo nie widziałem ale wiem, że raczej na tych co lubią z pół dychy łoic Gasol słabo wypadał(np. Dirk) i raczej Odom grał wtedy więcej jak wypadał broniąc Bosha?

 

A i co do frontcourtu to Amare faktycznie jeden mecz nawet w tych PO wygrał ale ciężko mi sobie wyobrazic Dwighta czy Gasola siekającego 40+ ;)

 

Powiem tylko, żeby nie było, że żaden ze mnie hejter LAL ani zwolennik Miami ani tych ani tych nie lubię ale obiektywnie patrząc to ci drudzy będą faworytami przy spotkaniu z LAL. Ja tylko SAS kibicowałem i kibicowac będę mimo tego, że era Tima minęła bezpowrotnie tak jak czas KG niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs też byli w tym roku fawortem w serii z Magic, Celtics i rok temu też, Miami też było przez wcale nie małą grupkę osób uważane za faworyta z Celtics. Niech sobie będą Miami faworytem. Wszystko zweryfikuje parkiet, a tego nawet na Florydzie jeszcze nie powąchali.

 

Jak już wielokrotnie pisałem, jeśli Lakers, Celtics i Magic będą robić swoje teraz w offseason i potem w rozgrywkach to w żadnym wypadku nie będą musieli oglądać się na Heat i dopiero w pojedynku bezpośrednim w serii okaże się kto jest lepszy.

 

e: dominacja czy wygranie spotkania fc musi wyglądać jak 40+ howarda czy gasola? Nie wydaje mi się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok uporządkujmy roszady w składzie:

 

Było tak:

pg Arroyo / Chalmers/ Hasbrouck (Skipa nie liczymy)

sg Wade/ Cook / Jones

sf Richardson / Wright / Diawara

pf Beasley/ Haslem / Randolph

c O'Neal/ Anthony / Magloire

 

Cook jest w Oklahomie

O'Neal w Bostonie

Wright w Golden State

Richardson w Orlando

Beasley lada moment będzie w Minnesocie

 

To czterech graczy z 8-osobowej rotacji

 

Wade i Chalmers zostają w składzie i prawdopodobnie zostanie też Anthony. Czyli trzech z tego składu.

Z pozostałych może ktos z czwórkki - Arroyo, Hasbrouck, Randolph i Magloire maja jakies iluzoryczne szanse.

 

 

aktualnie jest tak:

pg Chalmers może będzie J Williams, wróci Arroyo, podpiszą pg stoppera Beverleya lub Torrencea

sg Wade / Hasbrouck może Bell / Mike James / Dooling / Stackhouse lub debiutant Scheyer

sf James/ Butler ma być Miller i mówi sie o Barnesie

pf Bosh/ Varnado licze na powrót Haslema

c Anthony / Pittman ma być Howard inne opcje - Kurt Thomas lub Ilgauskas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jest tak:

pg Chalmers może będzie J Williams, wróci Arroyo, podpiszą pg stoppera Beverleya lub Torrencea

sg Wade / Hasbrouck może Bell / Mike James / Dooling / Stackhouse lub debiutant Scheyer

sf James/ Butler ma być Miller i mówi sie o Barnesie

pf Bosh/ Varnado licze na powrót Haslema

c Anthony / Pittman ma być Howard inne opcje - Kurt Thomas lub Ilgauskas

Powiem tak.

 

O Heat wiele się mówi i ... tyle.

 

Mike Miller miał być praktycznie od momentu podpisana big trio. Nie ma go i ponoć wcale nie jest takie oczywiste, że do Miami trafi.

 

J. Howard też miał być i nie ma.

 

O Barnesie można zapomnieć. On za takie grosze nie przyjdzie.

 

O Bellu się mówił, że na bank Floryda i nie ma.

 

Może wszyscy/może cześć, a może ... nikt z tych zawodników do Miami nie trafi.

 

Coraz bardziej się to wydaje gadaniem dziennikarskim, jak to niby mają wszystkich, żeby podbijać bębenek i zwiększać zainteresowanie i Hype'a.

 

Sądzę jednak, że z tej grupy wymienionej ktoś do Heat trafi. Ilu jednak to ciężko powiedzieć.

 

Barnesa wykluczałbym niemal na pewno. Bella mam na drugim miejscu w kwestii "jednak nie przyjdzie".

 

Najbardziej prawdobone to ciągle Miller i Howard. Jednak czy przy ofercie Mavs dla Haslema Miami pójdą po Millera, czy przebiją ofertę dla Udonisa ?

 

A wogóle wiadomo już jak to jest z ich salary ? Ile kto z Big trio podpisał ? Ile mają do wydania ?

 

Wszystko to strasznie chwiejne się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mike Miller miał być praktycznie od momentu podpisana big trio. Nie ma go i ponoć wcale nie jest takie oczywiste, że do Miami trafi.

 

http://www.mikemiller33.com/

http://twitter.com/m33m

 

Sprawy się przedłużają bo deal z T-Wolves nie mógł być z jakichś względów przeprowadzony przed weekendem.

 

W Haslema mimo wszystko wierzę, podobnie jak w Bella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh i James po 110mln$ za 6 lat gry, a Wade 107mln$.

 

sprawa z Millerem wyglada tak:

Najpierw, żeby znaleźć dla niego miejsce w salary Heat muszą oficjalnie przekazać Beasleya do Minnesoty. transfer wstrzymują jeszcze jakies tam formalności w administracji Minnesoty. 5-letni kontrakt Millera ma zaczynac sie od kwoty 4,9mln$. Wtedy tez dopiero bedzie mozna podpisać Udonisa za te 4,3mln$ jak sprawa wypali.

Juwan Howard za minimum czyli za 1,3mln ma podpisać.

W podpisanie kolejnego minimalnego kontraktu przez Barnesa też raczej nie wierzę, natomiast Raja Bell jeszcze w maju w jakims wywiadzie powiedzial, że Heat to jego pierwszy wybór bo ma tu rodzinę, dzieciaki chodza do szkoly i nie chce sie przenosic do kolejnego miasta. teraz z takim Trio tym bardziej bedzie chcial zostac.

Heat dopiero zgarneli ze stolu główne danie więc nie ma sie co tak gorączkować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haslem email to Sun Sentinel, and, therefore, Heat fans: "Turned down full mid level from Dallas and Denver. See u next season."

:D Miami Heat for life!

 

Czekamy na kolejnych weteranów.

 

Just on WFTV local 9 news, Wade is in town for an AAU tourney.

 

"Magic are the better team right now......we need fill our roster to fit" acknowleging Heat can't just rely on the big 3.

 

He also added "Lakers are the best team in the world still"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.