Skocz do zawartości

[2014-2015] Regular Season - Komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

Sam się chyba jeszcze nie wycofywalem, ale na 100% przebijalem (chyba nawet Ciebie straiker,) wiec bijje się w pierś ze gram wg zasad.

Jesli juz to Striker. Mnie akurat taka mozliwosc sie nie podoba, w FB sie nie przebija, tylko najwyzej wetuje, wiec czemu tu ma byc inaczej? Zreszta wiele zasad, szczegolnie podczas FA jest naciaganych, i ciagle sa z tego podwodu kwasy. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Striker ( mialo byc stalker ale nie wiedzialem czy zart dobrze przyjmiesz, I a jakos zostało, a nicki z zalozenia staram sie pisac z malej litery - to w koncu nie imie tylko etykietka, ale jest tyle osób które są o to drazliwe ze postaram się pisać z Wielkiej, btw: xam się pisze z małej )

wracając do tematu:

może zamiast mieć kwasy podyskutujmy co chcemy zmienić?

Może da się do czegoś przekonać komiszy?

Ja od paru sezonów costam marudze żeby pending był tylko dla rookasow, bo po to był wprowadzony (ew. Może być pending na życzenie komisza jeśli mu się nie podoba trejd, ale bez możliwości przebicia)

w NBA przebić nie ma, fb nie ma, tylko simbasket.

Rezultat jest taki ze czasem kogoś się przekonuje w cholerę czasu a potem ktoś inny popierdziela zawodnika.

Przecież tak naprawdę nikt nie broni wrzucić trejdow przed podjęciem decyzji do oddam/poszukuje :

"hej, zastanawiam się nad oddaniem gracza X za Y,Z i pick ABC , jak nikt nie da wiecej do piątku to trejd pójdzie"

można? Można.

Pendingi mialy chronić nowych graczy a nie psuć grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pending więcej psuje niż pomaga. Wprowadza zamieszanie i kłótnie. To nie aukcja, żeby się przebijać tylko jeśli raz się z kimś dogadasz to koniec kropka.

dokladnie w tym rzecz. Jesli trade jest nieuczciwy to komisze daja weto i tyle, a jesli uczciwy to przechodzi. Wkurzajace jest to szczegolnie, jesli zalezy nam na czasie (bo np. jest tuz przed trade deadline). Ciesze sie, ze jednak to nie tylko moje zdanie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Striker ( mialo byc stalker ale nie wiedzialem czy zart dobrze przyjmiesz, I a jakos zostało, a nicki z zalozenia staram sie pisac z malej litery - to w koncu nie imie tylko etykietka, ale jest tyle osób które są o to drazliwe ze postaram się pisać z Wielkiej, btw: xam się pisze z małej )

nie nie, mala - wielka - zaden problem. Ot po prostu ktos juz moj nick w ten sposob przekrecal, najpierw wyszlo straiker, potem sraiker, i jakos mi tak przestalo to odpowiadac.

 

wracając do tematu:

może zamiast mieć kwasy podyskutujmy co chcemy zmienić?

Może da się do czegoś przekonać komiszy?

Ja od paru sezonów costam marudze żeby pending był tylko dla rookasow, bo po to był wprowadzony (ew. Może być pending na życzenie komisza jeśli mu się nie podoba trejd, ale bez możliwości przebicia)

w NBA przebić nie ma, fb nie ma, tylko simbasket.

Rezultat jest taki ze czasem kogoś się przekonuje w cholerę czasu a potem ktoś inny popierdziela zawodnika.

Przecież tak naprawdę nikt nie broni wrzucić trejdow przed podjęciem decyzji do oddam/poszukuje :

"hej, zastanawiam się nad oddaniem gracza X za Y,Z i pick ABC , jak nikt nie da wiecej do piątku to trejd pójdzie"

można? Można.

Pendingi mialy chronić nowych graczy a nie psuć grę

+1

Jak dla mnie dla rookasow moze byc okres ochronny, choc i samo weto komiszy w tej sprawie powinno wystarczac.

Ale przy reszcie graczy mam wrazenie, ze zgoda na trade to czasem sposob na wysondowanie "czy ktos nie da wiecej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu uprzedzam, że ja nie mam zamiaru oceniać i wetować wymian. W FB były z tym problemy, a Simbasket jest znacznie bardziej nieprzewidywalny i wartość zawodników jest znacznie bardziej subiektywna.

 

Mnie pending odpowiada, dodaje smaczku grze. Ale jak macie lepsze pomysły to kombinujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 9 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Timberwolves 94 - Grizzlies 80

play-by-play

 

Knicks 91 - Sonics 107

play-by-play

 

Nets 104 - Heat 107

play-by-play

 

Rockets 92 - Warriors 112

play-by-play

 

Pistons 97 - Celtics 108

play-by-play

 

Wizards 87 - 76ers 113

play-by-play

 

Hornets 98 - Mavericks 117

play-by-play

 

Lakers 100 - Magic 90

play-by-play

 

Nuggets 118 - Pacers 92

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

  • Amare Stoudemire - 33 dni[/*:m:2trb99v8]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ gram 11 meczy w ciagu pierwszych 23 dni to będę upierdliwy

wymiany:

wycofać możliwość przebicia wogole

pending:

pending ma 3 dni ale jeśli w odpowiednim temacie połowa gmow napisze "ok" to pendiing kończy się automatycznie. (czyli np. Po 15 minutach jeśli dostanie w tym czasie 14 okejow)

Jeśli natomiast połowa +1 gmow napisze "nie" to trejd anulowany.

Jeśli do końca pendingu nie będzie dostatecznej liczby głosów W żadna stronę trejd przechodzi.

Gm'owi który nie wypowie się w 5ciu kolejnych tematach o trejdach dziękujemy bo to znaczy ze olewa grę. (uzasadnione przypadki mozna usprawiedliwić)

aha: każdy trejd powinien mieć swój przyczepiony temat.

 

Ps: wiem jestem walniety :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet najmniejszych szans Xam. Pomijam, że niektórzy GMowie mogliby głosować nieobiektywnie, ale jakim cudem rywale mieliby zezwalać na ew. wzmocnienie innej drużyny? dla mnie nierealne. Nie wspominam nawet o tym, że ja osobiście nie czuję się odpowiednio kompetentny, żeby oceniać plany czy pomysły innych graczy... dlatego obecne przepisy umożliwiające przebicie są na tę chwilę rozwiązaniem optymalnym imho.

 

PS. Obok przycisku [CYTUJ] macie w swoich postach przycisk [EDYTUJ]. Używajcie go zamiast pisać posty pod postami. Takie zasady panują na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 10 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Suns 112 - Heat 99

play-by-play

 

Timberwolves 98 - Nuggets 108

play-by-play

 

Magic 96 - Rockets 88

play-by-play

 

Jazz 90 - Clippers 75

play-by-play

 

Spurs 111 - Grizzlies 105

play-by-play

 

Hawks 94 - Wizards 113

play-by-play

 

Cavaliers 91 - Warriors 105

play-by-play

 

Lakers 104 - Knicks 128

play-by-play

 

Pistons 105 - Raptors 126

play-by-play

 

Mavericks 97 - 76ers 103

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.