Skocz do zawartości

[2014-2015] Regular Season - Komentarze


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam Brewera,za spadające kontrakty,mogą być bardzo kiepskie(nawet fatalne):).

Griffina też przy dobrej ofercie moge oddać ale za jakiegoś młodego zawodnika z perpektywami,nie za Stocktonów.

Marion,Pietrus,Okafor,Kirilenko-do sprzedania przy bardzo korzystnych ofertach.

 

Nie na sprzedaż jedynie Barnes,Duningan,Deron

 

Ps.Cichy sprzątnął mi Wagnera :(

1. masz czas na przebicie chyba do jutra do 6 rano

2. tego lamera brewera dawno chcialem kupic z jakims ciekawym dodatkiem za pozbycie sie jego glupiego konrtaktu, ale wtedy byl dla Ciebie za dobry ;p

3. nie ma czegos takiego jak kiepski spadajacy kontrakt;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales go kupic z moim pickiem,wiec to za duży dodatek zwłaszcza że miałem 1 pick.Nie musze go sprzedawać,ale warto spróbować:).Oferta Popa była korzystniejsza od Twojej ale nie skorzystałem.

 

Raczej nie przebije Twojej oferty bo Striker za dużo chce ode mnie,a Ty dajesz mu...to co dajesz,czyli najprościej ujmując wyhujałes go:),a poza tym nie chce pchać się w takie masakrycznie wielkie kontrakty,mając m. Lame Brewera. :mrgreen:

 

Jest jeszcze kilku fajnych sg/sf na rynku więc znajde coś na otarcie łez. :cry: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales go kupic z moim pickiem,wiec to za duży dodatek zwłaszcza że miałem 1 pick.Nie musze go sprzedawać,ale warto spróbować:).Oferta Popa była korzystniejsza od Twojej ale nie skorzystałem.

 

Raczej nie przebije Twojej oferty bo Striker za dużo chce ode mnie,a Ty dajesz mu...to co dajesz,czyli najprościej ujmując wyhujałes go:),a poza tym nie chce pchać się w takie masakrycznie wielkie kontrakty,mając m. Lame Brewera. :mrgreen:

 

Jest jeszcze kilku fajnych sg/sf na rynku więc znajde coś na otarcie łez. :cry: ,

nie nazwalbym wyc***aniem - sciaganiem duzego kontraktu ktory zajmie mi salary juz za rok prawie 20mln:/ od gracza ktory moze i stuknie 25 ppg na sg ale w playoffach dawal dupy w najwazniejszych momentach.

generalnie na tym polegaja trejdy gdy czlowiek wbije sie w bardzo duzy kontrakt a pozniej cos z cala ekipa nie wypali, a brewer... to dopiero porazka dla kogos kto go wezmie bo on do niczego sie nie nadaje;)

Do tego Butler i Amare sa baaardzo solidnym backupem na ten sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 7 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Magic 103 - Kings 105

play-by-play

 

Bulls 94 - Knicks 118

play-by-play

 

Mavericks 108 - Jazz 87

play-by-play

 

Warriors 95 - Timberwolves 89

play-by-play

 

Hawks 112 - Rockets 104

play-by-play

 

Heat 102 - Clippers 104

play-by-play

 

Nuggets 110 - Nets 95

play-by-play

 

Bucks 116 - Trailblazers 106

play-by-play

 

76ers 90 - Cavaliers 93

play-by-play

 

Celtics 107 - Hornets 99

play-by-play

 

Grizzlies 101 - Sonics 91

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

  • Jason Richardson - 7 dni[/*:m:1hzsj5ef]
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie przebije Twojej oferty bo Striker za dużo chce ode mnie,a Ty dajesz mu...to co dajesz,czyli najprościej ujmując wyhujałes go:),a poza tym nie chce pchać się w takie masakrycznie wielkie kontrakty,mając m. Lame Brewera. :mrgreen:

 

Jest jeszcze kilku fajnych sg/sf na rynku więc znajde coś na otarcie łez. :cry: ,

Nie przebijesz, bo ja sie z ofert nie wycofuje. Uzywajac Twojej nomenklatury juz raz jeden gracz w tej lidze w ten sposob mnie "wyc***al" i z nim zadnego trade'u w tej lidze juz nie zrobie.

 

Poza tym sam sobie zaprzeczasz - piszesz, ze mnie "wyc***al", a potem, ze sam sie nei chcesz pchac w takie kontrakty... dziwne.

 

No ale mam jeszcze Cooka na zbyciu jakby co :)

 

pozdr.

Striker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym sam sobie zaprzeczasz - piszesz, ze mnie "wyc***al", a potem, ze sam sie nei chcesz pchac w takie kontrakty... dziwne.

 

No ale mam jeszcze Cooka na zbyciu jakby co :)

 

pozdr.

Striker

Ja sobie nie zaprzeczam.Jestem zainteresowany Wagnerem,ale kontrakty m.in Brewera mi na to nie pozwalają. Gdyby była okazja to brałbym go w ciemno.

 

 

I Striker pochwal się kto Cie tak wyc***ał,bo ja nie jestem w temacie i musze uważać:) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 8 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Timberwolves 84 - Warriors 89

play-by-play

 

Magic 117 - Heat 114

play-by-play

 

Nuggets 87 - Mavericks 81

play-by-play

 

Bucks 80 - 76ers 111

play-by-play

 

Sonics 97 - Celtics 108

play-by-play

 

Hawks 94 - Bulls 103

play-by-play

 

Pacers 103 - Knicks 104

play-by-play

 

Suns 119 - Lakers 133

play-by-play

 

Jazz 84 - Grizzlies 88

play-by-play

 

Rockets 100 - Trailblazers 104

play-by-play

 

Cavaliers 95 - Kings 106

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Ivan Chiriaev (Memphis) - 3 dni-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrywam prawie wszystko na wyjazdach, ale jest przyzwoicie.

 

Jeszcze jest zbyt wczesnie na korekty, wysnuwanie wnioskow, ale dzis dopiero chlopaki zbierali pilki.

 

Striker - masz mnie na mysli? Nigdy nikomu pistoletu do glowy nie przystawiam podczas negocjacji, pretensje za wlasny blad nalezy miec do siebie. Nie zniechecaj sie.

 

Wagner u Cichego - powodzenia! Znam jego problemy zaleznie od pozycji, ale recepty na to juz nie...

 

PS. Potwierdzam publicznie, ze pick Pacers mam z roku 2017, a nie 2016 - czas zlecial, a my sie jeszcze nie odmienilismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw: dajcie spokój z tym wycofywaniem się. Takie są zasady, ze można się wycofać i już.

Mnie tez to wkurza, zawsze się czeka na koniec pendingu ale co poradzić?

Zmienmy zasady żeby pending i możliwość przebicia dotyczyła tylko gm'ow którzy grają pierwszy sezon i będzie ok.

Sam się chyba jeszcze nie wycofywalem, ale na 100% przebijalem (chyba nawet Ciebie straiker,) wiec bijje się w pierś ze gram wg zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.