Skocz do zawartości

Oczekiwania na ten sezon


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika - Buu

 

No i już po campie, niedługo podajże jutro rusza nowiutki sezon i z nim 82 mecze walki ;]

Jak to wyglądało w off-se u mnie:

Poprzedni sezon skończyłem z wynikiem dający mi 3 miejsce w loterii, jednak spadłem w niej na 6 pozycję.

Z tym numerem miałem wielką nadzieje, że ostanie jakiś SF bo takiego zawodnika najbardziej potrzebowałem i Perry Jones był łakomym konskiem dla mnie, niestety poszedł z 5 i został mi najlepszy dostępny zawodnik czyli:

Alec Burks

Później niestety był dwa wybory 37 i 44 na które kompletnie zaspałem i zostały przesimowane tak zrodził się: Tibor Pleiss i Keith Benson odpowiednio.

W sumie średnio zadowolony jestem z draftu.

W FA zaszaleć nie mogłem miałem tylko jedno wolne miejsce, chciałem dać wszystkim szanse więc nie cutowałem nikogo.

Wielka nadzieja dfatu 2010 Al-Farouq Aminu zasiliła moje szeregi.

Team Salary: $60 738 394

Cap Room: -$9 238 394

na tą chwilę.

 

Jeśli chodzi o campy to wygląda to następujące:

Moje rookasy:

Alec Burks +16 - trochę zawiedziony jestem tak małym postępem szczerze liczyłem na zdecydowanie więcej spadek potencjału -7 na 93 więc w następnym sezonie mocno liczę na postęp

Tibor Pleiss +42 - miłe zaskoczenie block +9 post D +5 w innych minimalnie na +

Keith Benson +18

 

Jeśli chodzi o trzon i siłę zespołu w osobach:

Brandan Wright 0 na minut -5 w OREB

Joakim Noah +1

Nie są już młodzikami jednak na tyle młodzi żeby coś w swojej grze na lepsze poprawić. Żadnych szaleństw ani ostrych spadków jest on

 

Moja zdolna młodzież tez nie zaszalała oprócz jednego pana który został wybrany z numerem 3 zeszłego sezonu:

Avery Bradley +56 w tym +10 Handling, Primer D +13 DriveD +9 stealing +7 więc całkiem niezły defensor sie z niego robi

Nando De Colo + 18 primed D +7 driveD +8 reszta bez szałów

Xavier Henry +2 choć po cichu liczyłem na więcej

DeMarre Carroll +11

Bardzo ładnie mój nowy nabytek:

Al-Farouq Aminu +38, drugi największy wzrost, indside +7 PostD +12, z czego sie bardzo bardzo ciesze .. ;] steal block +6, a i tak był już dobrym obrońcą

I reszta:

Corey Brewer -13 spadek w obronie głównie

Kemba Walker +12 choć handling -5

Tony Woods -5

Joe Alexander +11

Alexey Shved -9

 

Jeśli chodzi o ten sezon mocno powalczę o play-off ale wiem, że będzie to walka heroiczna ;] Życzę udanego sezonu panowie.

Chętnie rozważę wszelkie propozycje wymian ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.