Skocz do zawartości

Oczekiwania na ten sezon


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie temat ma być odnosnie wszystkiego:

rookiesow, nowych graczy, oczekiwań od zespołu

zacznę od ostatniego z moich rookiesow:

I have to admit, I only saw 3 South Florida games this year, but in all of them Dominique Jones was a standout. About mid-season, I was watching Wes Johnson and Syracuse against South Florida. I had tuned in to the game to watch Johnson, a projected Lottery pick - but I got mesmerized by a 6'4" South Florida guard named Dominique Jones. This guy shot from everywhere. Teardrops in the lane followed by NBA distance 3-pointers. Jones drove the lane and threw his body around with a reckless abandon, getting fouled HARD, and sometimes still making the shot. He ended up with 30 points (7-13 shooting), 9 rebounds and 3 assists. His team just wasn't in the same league as Syracuse, and South Florida lost by something like 14 points.

 

The next time I watched a South Florida game, I did so with the explicit intent of keeping an eye on Dominique Jones. Against West Virginia, Dominique Jones was once again the best player on the court, scoring 28 points and grabbing 7 rebounds, but his team just couldn't do anything to help him, and they lost by 9 points. Finally, I watched him explode against Providence for 46 points, 10 rebounds and 8 assists. South Florida was down by 12 points with 2 minutes to go when Jones led his team in a furious comeback, hitting big shot after big shot. The game finally went into overtime and in the OT session, he scored 9 points to help secure the win for his team. It was perhaps the most impressive offensive performance I have seen all year.

 

ouo

wow

i na to liczą kibice ptb po kampie. Steal draftu, second coming of MJ z 28 miejsca daftu, gilbert arenas simbasketu, zbawco portlan. - przybywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat;)

 

Ciekawe co będzie się działo u mnie po Campach.Mam Paula Georga z potencjałem 90,Gryffina,Duningana no i mega gwiazdora Barnesa.O tego ostatniego się nie boje,będzie wielki :mrgreen: Ale tego Georga mógłbym się pozbyć jakby ktoś zaoferował coś możliwego.

 

Pg Brewer,Stuckey,Liull

Sg Pietrus,Marion,Stuckey

sf Barnes,Marion,George

pf Griffin,Kirilenko

C Duningan,Okafor,Dalembert

 

Każda pozycja jest moim zdaniem świetnie obsadzona,dlatego też licze na wejście do Playoffów bez większych problemów.Zobaczymy jak to będzie,napewno z Magic Wam łatwo nie będzie :mrgreen:

 

Cel na przyszły sezon-awans do Playoff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie musze:) to nie moja wina że otrzymałem zespół w stanie krytycznym,każda moja wymiana zmniejszała salary a więcej poprostu na tą chwile nie dam rady zejsc.Spełniłem warunki które dał mi Maslon więc nie widze problemu.Ten temat jest już zamknięty- w tym sezonie moge mieć przekroczone salary,w następnym już będzie okej.

 

 

Łatwiej by mi było zejść gdyby ktoś chciał się rozsądnie wymieniać,a nie proponować buble na które aż żal patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z pewnej perspektywy na Utah Jazz a.d. 2014 <wink> niestety odnoszę wrażenie że mam słabszą ekipę niż przed rokiem. I w zasadzie kluczowi zawodnicy tracili na campie znaczne i istotne kuleczki.

Dzięki progresowi raczej i tak nie zbyt dobrych rukasów jestem w EFF (sumie umiejętnosci) troszeczkę na plus.

Konretnie w skali całej druzyny 12.410 do 12.407 poprawiłem się aż o 3!!!:D

 

Ale do rzeczy rzeczy które mnie martwią to pogłebiająca się demencja starcza mojej gwiazdy.

1. Sasha Vujaic - 14 (stracił hang, pass, i potecjale -5;/)

2. N. Krstic - 19 (w blokach i d reb i potencjale -5)

3. S.Sene - 20 (backupowy center -5 w pomalowanym - 4 w potecjale)

4. S. Parker - 21 (podstarzały rozgrywajek zciągniety za MLE - 5 pass, i cała reszta skilli -3)

5. C.J. Miles - -9 (słabo -2 3point, - 6 potecjał)

6. Laul Deng - 5 (-5 drive ale + 4 potecjał :D)

 

rzeczy raczej obojętne

 

7. A. Blatche +5 (+4 block, +9 d reb)

8. Christian Drajer +3 (+3 jum shoot, +4 3 point (100) +4 steal)

9. A Ogilvt +3 ((-3 inside, +9 drive, +2 block, - 6 potecjał) LICZYŁEM NA WIĘCEJ

10. K. Fesenko +6 ( +6 dreb, - 6 potencjał) słaby kamp dla niego

 

rukasy

 

11. pg C. Fisher +25 ( +7 drive, +10 steal, - 10 pot)

12. sf C.Singelton +8 ( +6 inside, +11 za 3 :), +5 oreb, +8 dreb, - 9 pot)

 

i moje dwa promyczki choć bez rewelacji bardzo znaczącej

 

13. Chris Wright +8 ( +8 3point, +6 hand, +8 block, - 7 pot)

14 Marvin Williams +13 (+5 hand iii +2 potencjał) no i sumarycznie powyzej 1000 a dokłądnie 1005:)

 

Ocena mojego zespołu. Cóż walka o dolne lokaty premiowane awansem do Playoffs.

Szkoda ze tak szybko dziadzieją mi Krstic i Vujacic jedna kurna maść:D

osobiście ciesze sie z postępów Wrighta i Williamsa.

 

 

A jak u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Simbasketowcow,

 

niniejszym chcialbym poinformowac, ze z dniem dzisiejszym rezygnuje z gry. Czas niestety nie pozwala mi na takie zaangazowanie, jako bym po sobie oczekiwal grajac dalej z wami.

 

Dziekuje za bodajze 7-8 lat fajnej gry, mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglem poprowadzic ta gre w odpowiedni kierunek.

 

Dziekuje za fajne lata GMom (kolejnosc losowa) Geddo, Maslon, DF, Roger, Matkers, Striker, Mazik, Kahr, Geniuz, Buu, Cichy i Xamel oraz prawdziwemu komiszowi ligi RZa.

 

Zycze nastepnych udanych 14 sezonow.

 

wiecznie kontrowersyjny pop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkiej rozpaczy po Tobie nie będzie z mojej strony,ale szkoda że obraziles się akurat teraz jak zaczynamy sezon,a nie wcześniej.Jak w 4 klasie szkoły podstawowej.Mam nadzieje że szybko znajdzie się ktoś chociaż z gimnazjum.

 

Pomimo tego dzięki za gre.Draft okej.włożyłeś sporo pracy.Mam nadzieje ze uda się nam teraz kogoś znaleźć...eh a już myślałem że ruszymy w środe:( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampy świetne!

przynajmniej mam pewność ze nikt teague nie da maxa na fa. Martina będzie można zatrzymać za 1mln bo wiecej niż min nie dostanie. Dwa max kontrakty mam wsadzone w pozerow którzy udają ze pobronia, ale tak naprawdę zależy im tylko na double-double w średnich. Ze wskazaniem na tomica ze zbiórka, bo Jordan poleciał z defensywna poniżej 70. Nadrobi na atakowanej desce ... Pozer.

Rookiesy:

Dominique miał być ofensywnym wymiataczem ... Nooo trójkę poprawił (jakby mi na tym zależało) i przylozyl się do obrony (teraz jest po prostu słabym obrońca a nie beznadziejnym)

Travis (czy jak mu tam) to wogole bust.

Reeda trzeba było brać ...

Knight? Ładnie obrona i rozgrywanie do przodu. Atak na poziomie

przedszkola, ale tu przynajmniej jest nadzieja.

Jeszcze pare takich kampow i będzie po mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozegrać dobry sezon, takie są oczkekiwania. Zespół mocno przemeblowany, zestaw pod koszem tylko ten sam, poza tym nowy rozgrywający, nowi sg i sf. Campy kiepskie, jak co roku:

 

1. Banks -23 (generalnie po minus 1, dwa w ważnych, a jakieś dziwne -5 w rb i -4 w sile, szkoda aż minus 8 w potencjale)

2. Gaines -18 (jak wyżej, szkoda tylko minus 5 w stealu, ale Gaines miał i tak dosyć słaby ten element)

3. Hopson +19 (całkiem nieźle +7 w 3p, +7 w stealu, szkoda, że w obronie się nie podniósł wcale i stracił 9 w potencjale - ale wystawię go do s5 na próbę)

4. Williams +16 (zaskoczenie pozytywne, choć zyskał minimalnie w każdym, nawięcej w DriveD +5)

5. Fran +4 (do ataku trochu, słabo w postD -5, za to w zbiórkach obu odpowiednio +5 i +6, jak na syty kontrakt i wiek Fran super)

6. Lowry +15 (szkoda mi tego gościa, ma potencjał na bycie świetnym pg, ale ni w pipe ni w oko nie pasuje do outsajdu)

7. Byars -6 (po trochu we wszystkim, umocnił swoją pozycję rezerwowego na skrzydłach)

8. Buford +4 (zmarnowane MLE, spodziewałem się porządnego skoku, dostałem jakieś ochłapy z minus 7 w potencjale na czele - przyznam jednak, że ma sensowny defense po campach)

9. Haywood -14 (w ważnych nic nie poszło w dół, jakieśdziwne handling -4 zrobiły swoje, nadal świetny rezerwowy pod kosz)

10. Kaman +4 (totalnie przeciętnie, może wygryzie Haywooda, może)

11. Walton -28 (temu Panu dziękujemy)

12. Giricek -24 (temu również)

 

Ogólnie rotacja ustalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banks -23 (generalnie po minus 1, dwa w ważnych, a jakieś dziwne -5 w rb i -4 w sile, szkoda aż minus 8 w potencjale)

co do zbiorki na pg, to mimo wszytsko ona nie jest dziwna, jest bardzo wazna, ciezko miec czolowy zespol z b.dobrym pg (ktory nie ma reb)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy mam się cieszyć z moich campow czy nie. Rokasy równomiernie do przodu, Melo się cofnął o 26, jednak jest to równomierny spadek wszystkich wskaźników więc nie do odczucia, podobnie Love i tu się zawiodłem, bo w jego wieku powinien się jeszcze sporo rozwinąć. Ale do rzeczy:

 

 

1. Greg Smith +12 (PostD +7, DriveD +11, Dreb +6, pospadał minimalnie w mniej ważnych wskaźnikach)

2. Jared Sulinger +24 (InScoring +5, PostD +10, Blok +9, Dreb +9, podobnie pospadał, najgorzej z Oreb -5)

3. Cole Aldrich +28 (Defense poprawił o 16, Dreb +7, w kilku mniej ważnych również się podciągnął)

4. Kyle Singler +19 (Handling +3 Passing +5, spadł w obronie, polepszył deskę, ogólnie na +)

5. Rajon Rondo +4 (polepszył 3P i passing, w PerD dociągnął do 100, minimalne spadki lub wzrosty, potencjał +4)

6. Carmelo Anthony -26 (spadło wszystkiego po trochu, czyli tak jak się spodziewałem)

7. Kevin Love -13 (polepszył obronę o 9, spadł jednak na deskach, inside, w blokach, oraz w pass i handlingu)

8. Ersan Ilyasowa +9 (wzmocnił deskę jedynie, reszta minimalne wachania)

9. Dominic James +10 (polepszył jumperka, minimalnie do przodu w obrone)

10. Marcus Wiliams +1 (polepszył obronę, passing i handling, spadł mocno w mało ważnych dla Pg wskaźnikach)

11. Jeff Pendergraph +8 (InsideScor +8, spadł w obronie, ale mocno wzmocnił bronioną deskę,)

 

Czyli jednak chyba tak źle nie wyszło.

 

Co do oczekiwań na ten sezon, myślę że będzie lepiej niż w tamtym sezonie i taki też stawiam sobie cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunigan +23 w umiejętnościach,-8 potencjał

Griffin +15 w umiejętnościach,-7 potencjał

George +37 w umiejętnościach,-8 potencjał

Okafor +28 w umiejętnościach,+1 potencjał

Stuckey +37 w umiejętnościach,-7 potencjał

Barnes +21 w umiejętnościach,-8 potencjał

 

Marion troche spadł,ale nadal będzie(jest) dużą siłą nie tylko w ataku ale i obronie.Cieszy George,który mnie zaskoczył,a od Barnesa troche więcej oczekiwałem ale nie jest źle.Stuckey będzie solidnym zmiennikiem dla Brewera.

 

Reszta moich graczy albo zaanotowała lekkie spadki albo pozostała bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.