Skocz do zawartości

WCF'10 Lakers(1) vs. Suns(3)


badboys2

Kto i w ilu?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?



Rekomendowane odpowiedzi

maxec, powiem tak:

wciaz wierze, ze ten chlopak pozbedzie sie urazow i zacznie grac na miare swojego kontraktu.

ale co pokazuja wyniki lakers, jego 20-10 nie jest niezbedne do wygrywania. moze nie musi, to jest taki luksus na ktory mozemy sobie pozwolic, bo stac na to naszego wlasciciela. bynum nawet nie w formie, czyli grajacy tak jak ostatnio, jest gosciem, dzieki ktoremu lakers maja 1 problem z glowy- centymetry i kilogramy. w koszykowce zawsze cos takiego miec niz nie miec. dzieki niemu, kazdy rywal musi sie dososowywac do nas a nie my do niego.

 

zalicza kolejny obiecujacy sezon, tylko te kontuzje. gdyby nie one, lakers dzis pewnie byliby poza zasiegiem wzystkich ekip a tak mamy wyrownana stawke a lakers wciaz musza ostro zasuwac by obronic mistrzostwo.

 

wlasnie do mnie dotarlo, ze juz tylko 4 ekipy licza sie w walce o mistrzostwo. tylko 4. z tych 4 ekip ktos bedzie mistrzem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle ze ta lekotka to mu odrosla przez tydzien i Bynum jak nowy wybiegnie, wypuszczanie go na boisko biorac pod uwage jego historie z kolanami to jak ryzykowanie z Okurem i zapodowanie mu przeciwbolowego w Achillesa

bol-> niestabilnosc -> jeszcze wieksze uszkodzenie lekotki -> kosc na kosc/zerwanie wiezadla

na pewno tam wiedza lepiej co mu jest niz my tutaj z internetu ale biorac pod uwage to ze Jazz tez wiedzieli lepiej i Blazers tez wiedzieli lepiej to zwyczajnie Lakers chca albo zrobic inwalide albo zalatwic mu dlugi odpoczynek, najrozsadniejszym bylo zrobienie mu operacji/artroskopii zaraz po wygraniu z Utah, i powrot w jako takiej formie na Finaly(i tak na niewiele sie zda w tej bieganinie), a ze Bynum to nie niski (Roy) to wystarczy ze robi za drzewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 musisz czesciej zglebiac temat zanim sie wypowiesz.

bynum o urazie wiedzial juz na miesiac przed oncem sezonu.

lekotka nie przeszkodzila mu zrobic 17-14-4 vs jazz czy 8-10

slabsze mial g3 i g4 ale on ma takie mecze (chocby g5 i g2 z thunder) gdzie jest z boku

nie chcial poddac sie artroskopii, bo nie wiedzial ile potrwa rekonwalescencja. mogla 2 tygodnie, a moglo sie okazac tak jak w 08, ze z tygodnia na tydzien okazywalo sie, ze potrzeba wiecej czasu i wiecej i wiecej, dlatego AB odpuscil.

mowi, ze jest w stanie dociagnac do konca sezonu i wtedy przejdzie operacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"It's news to me. I'm fortunate. I don't know if I've been called for a carry yet," he said after the Suns practiced Saturday, then he added straight-faced: "I've never heard anyone accuse me of carrying it. I mean, the best coach in the league Gregg Popovich [of San Antonio] didn't have a problem with it last week."

 

Get it? Popovich the best coach in the league?

 

"We have the best officials in the world," Nash continued. "I'll just leave it up to them."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Phil Jackson czepiał się kogoś w Jazz, jak zaczynała się druga runda? Bo przy okazji gry z OKC coś gadał o Durancie. Teraz o Nashu. A drugą rundę przespałem pod tym względem i nie wiem, czy coś dosuwał Williamsowi... Mógłby sobie darować, bo jak coś takiego robi za często, to staje się po prostu śmieszny i niedorzeczny :) Reakcja Nasha bardzo na miejscu. Fajnie się odgryzł, bo odczytał zamiar i nie wziął tego na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Phil Jackson czepiał się kogoś w Jazz, jak zaczynała się druga runda?

No właśnie nic ,sama kurtuazja wygląda na to że stan zdrowia Andrzeja i b.dobra gra Suns w poprzedniej rundzie zaniepokoiły nieco Phila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak luki skompromitowal sie, nie ma co...

1-0 dla nasha za celna riposteale ocenimy ten ruch po serii, po tym jak bedziemy wiedzieli jak gwizdano nashowi.

imo bardzo dobry ruch. podczas 1 rundy bardzo duzo mowilo sie o sedziowaniu przeciwko durantowi i trzeba przyznac, ze sedziowie nie wyrzadzili lakersom jakiejs wiekszej krzywdy. zobaczymy jak bedzie teraz.

brawa dla nasha za niezla riposte

ja w tym wszystkim kompromitacji nie widze. bedzie sie sporo mowilo nt kozlowania nasha co w pewnym sopniu wymusi na sedziach dokladniejsze przyjzenie sie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak LeBrona zaczęli oskarżać o kroki to sędziowie mu sie baczniej zaczeli przygladać i nawet parę razy gwizdka użyli

 

wg mnie cel został osiągnięty więc tym razem też nie czuje niesmaku ;)

 

A co do rywalizacjio bo jeszcze nie pisałem

W Suns nie wierzyłem, nie wierze i nie uwierze

tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście niesamowite.

 

Jednak szczerze mówiąc to nie ma lepszych trenerów niż Pop i Jackson w tej lidze. Mają inne cahraktery i metody pracy, ale ciężko byłoby mi wybrać zdecydowanie jednego. Obaj są po prostu najlepsi.

 

Chyba, że bierzemy pod uwagę ilość tytułów to wtedy wynik jest oczywisty, ale do końca tak tego uznać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.