Jump to content

marceli73

Użytkownik
 • Content Count

  602
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107

About marceli73

 • Rank
  Starter

Recent Profile Visitors

2,549 profile views
 1. Jasne żeby się znalazł i to natychmiast. Detroit chętnie go wezmą za Gryffina.
 2. marceli73

  Lakers '20

  Tym bardziej bardzo dobrze zrobili że gnoja nie puścili tam za jakichś ogórków typu Ball i Kuźma. Jedyny numer który była warty zachodu to to co zrobili Pels ale z pels juz była sytuacja że w LAL byli tak obesrani że dawali prawie wszystko ale to kwestia czasu ktory dla pels był korzystniejszy.
 3. marceli73

  Lakers '20

  A kto powiedział że na dealu z LAL lepiej by wyszedł. Krolewna KL była w tamtych czasch tak kapryśna że nikt nie chciał nic dać. jedynie co mogli zrobić to przetrzymać go przynajmniej bym nie musiał na DeRozena patrzeć.
 4. marceli73

  Lakers '20

  Jak czytam o tym Bogdanowicu i Bertransie w LAL to się zastanawiam dlaczego ci kibice LA są tak naiwni i czekają że wszystkie kluby będą ich wzmacniać i to za jakiegoś ogórka. Jedyna nadzieja to jednak dywersja Serba ale jak pozwolą mu wymienić w Sacramento Bogdanovica to będą głupcami. Z Bertransem może być łatwiej bo ma krótki kontrakt a nie wiedzą czy zostanie. Ogólnie na miejscu innych teamów zastosowałbym taktykę Popa. żadnych wzmocnień LAL tym bardziej że już nie ma z czego ich oskubać. .
 5. Tak się zastanawiam przecież ta durna grzywka przesłania mu widok kosza :).
 6. A to nie wpływa na ocenę zdolności koszykarskich a tym bardziej że to amerykański zespół i powinieneś nie oglądając się na niesnaski wybrać najlepszą opcję. Sacramento z tego względu powinno wy.. Serba już po tym sezonie.
 7. I pomyśleć że i Vlade i Luca są z Bałkanów? Nie mógł Serb się rozeznać po znajomych? Jak nie potrafił ocenić Luki to mógł popytać starszych i mądrzejszych którzy wiedzieli co z Luki będzie. No ten draft ostatecznie pogrążył Serba w mojej ocenie.
 8. A ŻEBYŚ WIEDZIAŁ :). Jak wróci będzie losing streak jak się patrzy.
 9. marceli73

  Utah Jazz 2019/20

  Może konkurencja dla Conleya coś spowoduje bo jak nie to wypad po PO i przed draftem lub w dniu draftu. Może Utah powinni uderzyć po Paula za Conleya? Czas im ucieka a na wyniki się nie zanosi.
 10. Na Adamsa nie starczy. Pick potrzebny jeszcze. Shreodera mogliby za Parsonsa mieć. Za Parsonsa może jakiś Toksyczny kontrakt mogliby dostać plus pick z 2giej rundy albo i 1szej.
 11. Tyle że po przerwie ASG może już nie być w zespole Adamsa Gallo i Shroedera. Jak coś sensownego za nich dostana nie będą się wahać. Ja bym Paula z jego za duzym kontraktem wykorzystał do kreowania i zawyżania wartości kolejnych niechcianych grajków.
 12. marceli73

  Lakers '20

  A w czym on się zasłużył Memphis żeby mu mieli iść na rękę?
 13. marceli73

  Utah Jazz 2019/20

  No i okazało się że z Rubio bez rzutu lepiej wszystko działało niż ze zdziadziałym Conleyem. Nie wyszedł im ten transfer. Jak Conley przez cała karierę był niedoceniany to teraz biorąc pod uwagę jego kontrakt jest znacznie przeceniany. Przez niego to nie działa. Nic nie wniósł mimo dobrej gry Bodganovica. No i Australijczyk tez znacznie obniżył loty. drugi winowajca.
 14. Pewnie dlatego że jak gra Harden reszta zespołu może w 100% zaangażować się w obronie bo i tak piłki nie zobaczą jak nie przechwycą lub nie zbiorą :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.