Skocz do zawartości

lorak

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  7110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  52

Ostatnia wygrana lorak w dniu 7 Wrzesień

Użytkownicy przyznają lorak punkty reputacji!

Reputacja

3305

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Converted

 • Location
  lublin

Ostatnie wizyty

21965 wyświetleń profilu
 1. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  wracając do "przełożonej" wizyty Trumpa (wpis Jurasza): " Cieszę się, że prezydent RP p. Andrzej Duda spotka się dziś z prezydentem USA. Jako, że jednak słyszę, iż spotkanie to świadczy o szczególnych relacjach pomiędzy naszymi krajami postanowiłem sprawdzić plan dnia Donalda Trumpa. Poniżej załączam plan spotkań (vide zdjecie i link do źródła) Donalda Trumpa z prezydentami i premierami w dniu dzisiejszym (wg zaplanowanej długości spotkań, przy czym czas obejmuje powitanie, pożegnanie i ca. 5 minut przerwy potrzebnej na zmianę flag, skorzystanie z ubikacji etc.). prezydent Pakistanu: 1 godzina 25 minut prezydent Egiptu: 1 godzina prezydent Korei: 50 minut premier Nowej Zelandii: 40 minut prezydent RP: 35 minut prezydent Singapuru: 35 minut "
 2. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  czyli społeczność LoLa jest normalna? trudno w to uwierzyć ; ]
 3. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  nie jako jedyni, ale jako ostatni, a człowiek przecież zmienia się z czasem, więc tu na nich spada większa odpowiedzialność. poza tym to samo jest z tymi wszystkimi kolesiami jak prezes NIP czy wiceminister finansów. jak zostaną złapani za rękę, to lecą, ale ilu jest takich, których nie przyłapano. ironiczne w sumie, że to PiS straszył nepotyzmem i kolesiostwem. stopień odpowiedzialności trudno ocenić (bo i jak?), ale na pewno obydwie strony należy winić.
 4. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  ale oni go weryfikowali i dali mu broń. poza tym po części odpowiadają za tworzenie atmosfery wzajemnego szczucia.
 5. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  skoro tyle afer z udziałem PiS nie przekonało ich do zmiany zdania, to chyba nic nie przekona dopóki nie dostaną po kieszeni.
 6. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  nawet teraz: poza tym właśnie się okazało, że członek straży marszałkowskiej (która dzięki Kuchcińskiemu ma broń) groził śmiercią Lubnauer. dodajmy do tego farmę trolli w MS (Ziobro oczywiście nic nie wiedział...), czy dom publiczny w kamienicy szefa NIK (który o tym też nic nie wiedział, a kredyt dla syna pod kamienicę ukrył...).
 7. lorak

  Sezon 2019/20 Liga III Pacific

  wcześnie, ale znając życie trudno będzie znaleźć jeden termin pasujący wszystkim, więc im więcej możliwości, tym lepiej. choć jeśli u ciebie odpada, to i tak nie ma tematu.
 8. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  z mądrością nie. przesadzasz w negatywnej ocenie testów IQ, czy - jak się zdaje - całej psychologii. (aczkolwiek zgadzam się, że do nauki, w sensie science, jeszcze jej daleko.)
 9. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  przesadzasz. one badają pewne predyspozycje, tak jak np. test Coopera nie sprawdza jedynie czy potrafisz biegać. tak też tutaj masz zadania (np. odtwarzanie z pamięci ciągu liczb), do których można się przygotować tylko w pewnym stopniu, ale jednostkowych ograniczeń umysłu się nie przeskoczy.
 10. lorak

  Sezon 2019/20 Liga III Pacific

  @Tocheck dodaj może do ankiety też ostatni weekend września.
 11. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  w ogóle dziwny jest zarzut przedmiotowego traktowania z ust kogoś, kto jest żarliwym wyznawcą wiary sprawdzającej kobiety w sferze seksualnej do roli worka na spermę, która do tego nie może za bardzo decydować o swoim ciele i oczywiście ma być posłuszna mężowi.
 12. lorak

  Rozważania o wierze o Bogu i KK

  w sumie to są konsekwentni, bo przecież cały czas powtarzane jest, iż prawdziwa rodzina to matka + ojciec...
 13. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  a w NBA i PLK grają w kosza, więc poziom gry w tych ligach jest podobny... po drugie, Vasqueza bardziej cenię za formę wyrazu, ale tak czy inaczej zgadzanie się w niektórych kwestiach nie oznacza, że muszę się zgadzać we wszystkim. po trzecie, nawet abstrahując od dokładności tego badania, to była odpowiedzi na błędne informacje podane przez Rappara - który opierał się na tym samym źródle.
 14. lorak

  Polska scena polityczna w Internecie

  nie wygrało wśród specjalistów PO także nieznacznie wyprzedziła PiS u właścicieli. z wyższym było pierwsze, ale relatywnie niewiele przed PO (29,1 vs 26,8), bo w innych grupach ta przewaga była większa: średnie 37,9 vs 23,2 podstawowe+gimnazjum 55 vs 15,4 zawodowe 51,6 vs 19,7 przeciętny wyborca PiS to osoba słabiej wykształcona, z mniejszych ośrodków, gorzej zarabiająca oraz starsza.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...