Skocz do zawartości

StaryFan

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20

O StaryFan

 • Tytuł
  Rookie

Ostatnie wizyty

312 wyświetleń profilu
 1. StaryFan

  Lakers '20

  W SOUTH BAY powinien dostać parę minut.
 2. StaryFan

  Lakers '20

  Tak, piorunem się pozbierał po ciężkiej amputacji kciuka. Co jest nie tak, ze zdrowiem Lakersów? Bradley wygląda OK jak na ten etap. Rondo jest fatalny i tutaj nawet 40% 3pkt nie dadzą impactu na 0 ogółem.
 3. StaryFan

  Lakers '20

  Idee są bronione, o ile: a) nic się na tym nie traci; b) da się na tym zarobić; c) dobrze to wygląda piarowo. Bronek oczywiście powinien przynajmniej milczeć, ale... Który z nas powie szefowi, że obmacywanie młodej sekretarki jest eee.... nieetyczne. A sekretarki jak wiadomo, są bardziej lub mniej ważne. Te mniej ważne mają poglądy i D po niewłaściwej stronie. Tak jak Tybet i HK. Honorowe, ale mało praktyczne i z góry skazane na porażkę. Tak jest, odkąd praprzodkowie pospadali z gałęzi.
 4. StaryFan

  Lakers '20

  Cały dzisiejszy Świat opiera się na hipokryzji, media, polityka, sądy (no, tutaj to 100%). Przypadek Kantera jest inny (fakt, że mówi to co powinien powiedzieć), ale bez $ w swoim kraju siedziałby cicho. Bronek może powiedzieć, że w USA biją murzynów i autochtonów, ale Honkongu, Tybetu i Dalajlamy nie wyzwoli. Ale raczej masz rację.
 5. StaryFan

  Lakers '20

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Finały_NBA#cite_note-1 Nie wiesz dlaczego? Statystycznie są prawie co 2 lata w finale. Panowie w kwestii podśmiec***ek, słabego FO itd. itp. może spojrzycie gdzie Was dawno nie ma/nigdy nie było/nigdy nie będzie. Trzeba też wziąć pod uwagę, że dla funduszu rodzinnego Buss, LAL to biznes. Biznes warty > 3mld, zaczynając w zasadzie od zera. Pomysł LAL to zawsze były gwiazdy, które generują masę $ poza zwykłym budżetem. Jeżeli dodatkowo zgadzają się wyniki = wielkie szczęście właściciela. Są zespoły przejmowane przez krezusów jak Ballmer. Po co? To są zawody, gdzie każdy chce pokazać, kto wyżej leje. Dołożylibyście 200 mln na podatek z własnej kieszeni aby zagrać w finale, serio? Więc nie liczcie, że MJ będzie dokładał do Hornets, żeby kanapowy gryzak uważał go za dobrego właściciela. Ballmer dołoży dopóki mu od tego staje. Oczywiście nie da się wygrywać cały czas, to mieszanka zarządzania/szczęścia/talentów pokoleniowych/kontuzji i wielu innych. Natomiast jeżeli ludzie wychwalają zarządy, które nigdy nie powąchały ręcznika z finałów konferencji, to najmocniej przepraszam, ale nie rozumieją jednego: W tej lidze od zawsze opłaca się być albo bardzo dobrym, albo bardzo słabym. Celując w średniaka, ląduje się w finale konferencji 2 razy na 70 lat.
 6. StaryFan

  Lakers '20

  Dla kogo szkoda? Na pewno nie dla LAL. To, że Ty oddasz, to jedno. To czy ktoś to przyjmie, drugie. Do kontraktu CP3 należy dorzucić połowę z dealu za PG i przyjąć mniej tragiczny kontrakt. Biorąc pod uwagę 40 mln/y, Krzysia przez trzy lata (o ile MH nie odstawią opium) ma zaklepane granie o nic w OKC do 2023. No chyba, że Janek Ściana - tak, to jest jedyna furtka na deal starego, wrednego kurdupla. (bez urazy dla OKC ponieważ ich lubię i mam inne zdanie niż większość, na temat wykorzystania potencjału).
 7. Podobnie jak całą partię. Jaka kategoria? Dotacja? Duża? To na siebie poproszę.
 8. Nie powinien mieć wstępu dużo wcześniej. Powiedzmy po rozdaniu zainteresowanym ich własnych teczek (po nocnej zmianie). Oczywiście wszystkie zginęły, z teką Lecha na czele, którą naturalnie zmanipulowali "AGIENTY". O dziwo, złotousty dał się jeszcze nagrać (mówiąc obserwatorom z Moskwy здрaвствуйте), prowadząc kwiecistą retorykę o zbawiennym spaleniu dokumentacji, co by "AGIENTY" nie wygrali wojny zza grobu (niby jakiego). Na marginesie "AGIENTY" przez kilkadziesiąt lat, tankowali do pełna eleganckie emerytury, o korzeniach rodzimych biznesmenów przez grzeczność nie wspominając.
 9. Oglądałeś "Nocną Zmianę", spotkania w Magdalence - autentyk? Jeżeli nie, zobacz jak nisko można upaść. Władza jest dla tych, którzy nie brzydzą się po nią schylać. Nie mam pojęcia, jak po takich publikacjach można sprawować jakiekolwiek funkcje publiczne. Lech W miał jedynie takie wystąpienia. Pamiętam bezczelną propagandę (finansowanie uczelni, to strata pieniędzy!!!!!!) przed wyborami prezydenckimi (które wygrał). Po obrzuceniu wyborczym łajnem kilku uczelni w mieście wojewódzkim, zawitał na największą (i najlepiej przygotowaną na takiego bohatera - mam szczęście być jej absolwentem). Zapamiętam do końca życia tłum (zjawiły się wszystkie uczelnie) skandujący przez pół godziny "Bolek zrób maturę" i faceta z mikrofonem, który nie powiedział ani jednego słowa na swojej własnej prelekcji.
 10. StaryFan

  Lakers '20

  Nawet nie mrugną okiem. Tyle, że nie dostaną bh efektywnego w HCO, ....bo go nie ma na rynku/nie za taką cenę/nie mają większych assetów. AI- tyle, że tutaj jest impas i jeszcze trochę potrwa. Vogel raczej zrozumie, że RR i LBJ razem nie mają racji bytu. Raczej stara się nie ruszać na początku szatni. Może pamięta jaki wpływ miała chemia/lub jej brak w Pacers.
 11. StaryFan

  Pelicans 19/20

  A tam Lakers. Od NCAA wiadomo było, że nie będzie w NBA ciągnął rzutu spod jaj, jeszcze w płaszczyźnie odchylonej o 30% od pionu. Gdyby go zgwałcili nową techniką, mógłby być tam gdzie Anthony Bennett, Markelle.
 12. StaryFan

  Lakers '20

  Antynomia, oksymoron itd. itp.
 13. StaryFan

  Lakers '20

  Zbyt wielu ludzi robi ogromne $ na tym procederze, aby temat miał ludzką twarz. Kiedyś były pytania prawników, dlaczego dorosły człowiek, nie ma prawa pracować/zarabiać tam gdzie chce, skoro i pracodawca i kandydat mają na to ochotę (umowy sponsorskie, prawa do wizerunku itd itp). Szereg aspektów łamie prawa konstytucyjne i co, ... łamie je dalej. Sprawa jest szczególnie bolesna dla takich zawodników jak np. Markelle Fultz, który mógłby mieć masę zarobionych $ (w sumie i tak ma ale...), a których może już nigdy nie dostać. Ktoś napisze, że jak jest słaby to nie powinien dostawać wagonu $ - jasne, ale wcześniej ten wagon skasował ktoś inny i tu jest piec pogrzebany.
 14. StaryFan

  Lakers '20

  Chce, aby wszyscy mieli pewność, że to nie ma prawa działać. Wbrew pozorom, to często stosowane zagranie HC w p.s. Ps. Vogel, może nie jest wybitnym analitykiem, ale idiotą też nie.
 15. http://www.edupedia.pl/map/dictionary/id/8_slownik_wyrazow_obcych.html To Ty ciągle piszesz o niskim poziomie, nie ja. Nie interesują mnie po prostu pyskówki - End Of Topic.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...