Skocz do zawartości

StaryFan

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

32

O StaryFan

 • Tytuł
  Rookie

Ostatnie wizyty

360 wyświetleń profilu
 1. Akurat w tym aspekcie, zdania podobno są podzielone i nie ma twardych dowodów na poparcie powyższej tezy.
 2. StaryFan

  Dallas Mavericks 2019/2020

  Niekoniecznie, co jakiś czas wpada tu statystyk, aby przypomnieć, że AD miał w meczu -2, a Ingram nawet - 10, więc jeden i drugi to statP. On/Off to taka sobie statystyka. Zresztą, przez 30 lat powstała cała masa zestawień (pipmy, bpmy, rapmy itd itp) i co tak naprawdę zmieniło się w kontekście oceny graczy? Chyba tylko tyle, że można spędzić mnóstwo czasu robiąc raporty tabeli przestawnej, z których w końcu musi wyjść dowód uprawdopodobniający założoną wcześniej tezę.
 3. StaryFan

  Dallas Mavericks 2019/2020

  No podałeś. 6-12=-6 i wszystko się zgadza. Ok. Eeee... ławka Mavs leje leszczy z innych ławek o 6 pkt bardziej, niż Doncić jak jest na boisku Żadna kontrowersyjna teza.
 4. StaryFan

  Dallas Mavericks 2019/2020

  Jeżeli zamienisz on/off na On-Off, wszystko co napisałeś zacznie Ci się zgadzać.
 5. StaryFan

  Lakers '20

  Cytując klasyka "pogłoski o jego pewnej śmierci, okazały się być mocno przesadzone". Zadziwia Caruso, zagrał parę spotkań w NBA, rok temu grał w GT, teraz w GT odpoczywa :). Cyba z Denver, bronił 3 z prawego rogu, po zbiórce, podaniu na lewe skrzydło i pompce na którą nabrano DG, bronił 3 z lewego rogu. Ten mem skład 2.0 okazuje się płaski, ale wyjątkowo głęboki, a jednocześnie zbilansowany. Zawsze warto poczekać z osądami na te kilka spotkań.
 6. StaryFan

  Lakers '20

  Jak ma blisko 100% skuteczności, to ma dodatni impact. Ogólnie fajnie jest. Zwróć uwagę, że ZAWSZE broni zawodnika z nieodpowiedniej strony. To naprawdę ciekawe, zwłaszcza przy tym HC. Może ma problem z oceną która to ta prawa, lub lewa ręka. Już kij ze skutecznością tej jego D, ale facet nie ogarnia podstaw w obronie v HCO i boję się, że BBIQ nie pozwoli na żaden progres w tym przedmiocie.
 7. StaryFan

  Lakers '20

  No, a na meczach "w domu", Doc kolejny raz będzie suszył pod sufitem kalesony, zasłaniając banery, czy wyrósł z przedszkola?
 8. StaryFan

  Lakers '20

  Jakie znaczenie ma 1. seed w ujęciu Clippers?
 9. Cała reszta ma pewność, że się nie zepsuje po wyborach i nie zostanie z automatu kopnięta w czułe miejsce (serce się kraje, patrząc na bezradność tych ludzi w NORMALNEJ pracy) Co do PO - patrz pierwszy akapit poprzedniej wypowiedzi.
 10. Cieszą się, łkają lub mają ból d..y, wyborcy których los zależy od wyników wyborów. Zapewniam Cię, że cała reszta ma w głębokim... co powiedział Korwin, ryży, czy inny Biedroń/kaczor (niepotrzebne skreśl). Nie macie ochoty zrozumieć, że polityka polega na podziałach i manipulacji. Ktokolwiek by nie rządził, docelowo lepiej będzie im (wstaw nazwę dowolnej partii). Natomiast teatr jest niezbędny z jednego powodu - wybory MUSZĄ się odbyć, aby ci sami ludzie wiedli relatywnie wygodne życie, w stosunku do nadkładów pracy, oraz posiadanej wiedzy/umiejętności.
 11. StaryFan

  Lakers '20

  Jeżeli rozbierzemy logicznie to zdanie, to zamiana Bradley'a na Rondo powinna obniżyć obronę w każdych warunkach. Możliwe, że jestem nieobiektywny bo znudziły mi się gwałty na LAL w typie JJ Barea style. Ale Avery to jedyna odpowiedź LAL na mikrusów szukających gry 1v1/szybkiego p'n'r na szczycie. Nie uważam go za zbawcę, ale dobrze, że jest/był/będzie. Ps. Z MG LBJ rzucał 16 razy spod kosza i zaliczył 0 FT. Spiseq
 12. StaryFan

  Lakers '20

  Jasne. Miałem na myśli nieco inną skalę powtarzalności. Taką która np. obniży % post-u AD (których gra dużo, 24%posiadań) robiąc coś z 0,9 ppp, na rzecz p'n'r (13%) z czego wpada 1,25 ppp (lub coś koło tego), czyli coś co będzie realnie miało wpływ na O. Vogel podobno zna sprawę, pracuje nad tym .... i pracuje dalej.
 13. Co w tym jest śmiesznego, promują dzietność dzięki 500+ i są jak widać konsekwentni w działaniu. To się nazywa dywersyfikacja środków w kontekście osiągnięcia zamierzonego celu.
 14. StaryFan

  Lakers '20

  Ja tam widziałem mecze wygrywane blokiem AD, 3 i wolnymi AD itd. To że AD i kacap zaczęli trafiać otwarte 3 to fakt, KCP już nie toczy nierównej walki sam na sam z koszem, też fakt. Ale setów granych powtarzalnie, jak nie było, tak nie ma. Tak czy inaczej, wolałem wersję z obroną, bo ta wersja nie powinna dawać d..y w PO.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...