Jump to content

Pablo81

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37

NBA

 • Ulubiony zespół
  San Antonio Spurs

Recent Profile Visitors

478 profile views
 1. Pablo81

  Kobe nie żyje

  Wczorajsza informacja o śmierci Bryanta nie poruszyła mnie specjalnie. Nie był moim idolem, nie identyfikowałem się z nim, co więcej irytowało mnie wartościowania czyjejś śmierci poprzez liczbę zdobytych punktów, tytułów, czy zarobionych dolarów. Jednak, kiedy zobaczyłem to zdjęcie, to, jako ojciec, byłem pewien, że wiem, co Kobe czuł, kiedy je zrobiono. Odniosłem wrażenie, że znam go osobiście.
 2. Gordon, Lamb, Clarkson, Tristan do oddania. Może być za grajka z dużą liczbą strat.
 3. ???? Stowarzyszenie "Nigdy Wiecej" doniosło na kibiców Śląska. Gdzie napisałem, że to SKLP (Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań) doniosło na Śląsk?
 4. Kibice Kolejorza mieli swoje przejścia z "Nigdy Więcej", ale najlepsze było, jak ww. stowarzyszenie doniosło na kibiców Śląska, że ci wywieszają nazistowskie symbole, wrocławianie dostali nawet karę. Koniec końców, okazało się, że ów nazistowski symbol to herb gminy Brzeg Dolny:)
 5. Racja. Btw. fajnie jak portale ochoczo odbierają czlowiekowi godność, pokazując jego upodłonie w wyniku choroby psychicznej, a na końcu newsa, na którym defekto zarabiają, umieszczają sentencje "Pray for Delonte", co ma ukazać całą empatię, która się kierują. Ale Westowi wyszło to w sumie na dobre, bo jak cała sprawa stała się głośna i dzięki temu stopa zwrotu dobroczynnosci wyskoczyła na odpowiedni poziom, to Delonte otrzymał liczne oferty pomocy (min. Cuban).
 6. A nagrywał i udostępnił to policjant, który właśnie został zawieszony.
 7. https://mobile.twitter.com/WorldWideWob/status/1219024767094751234?s=07&fbclid=IwAR2U8cbJKz1y9aDurGQTBaM-KbqvZGmnPv0EJeBjWMSOirD3xOSWxhzx8Lw Gregowi już się chyba nie chce...
 8. Normalnie Pop swoim uporem mnie osłabia. Najpierw Belinelli nic nie grał, ale i tak miał pewny plac i zanim Greg posadzil go na ławce, to kosztowało nas to kilka porażek. Teraz to samo z Forbesem... Marna skuteczność, zero obrony, ale i tak gra. Popovich ma zadziwiającą i niewyjasnialną niechęc do Walkera i zmiany swoich nieskutecznych przyzwyczajeń.
 9. Pablo81

  Ciekawostki...

  LMA jest na drugim zdjeciu
 10. Z DDRem jest trochę jak ze Spurs. Ludzie już odruchowo wytykają mu jego niedoskonałości, nie potrafiąc docenić, kiedy gra dobry basket. Ze Spurs jest tak samo - opinia starego nudnego teamu, a większości umknęło, że grają ofensywie (6 atak w lidze, proponuję obejrzeć highlaty z ostatnich meczów), a z podstarzalych graczy zostali LMA (34), Gay (33), Mills (31), DDR (30) - Beliego nie liczę, bo ostatnio mało co gra. Za to w rotacji mamy też Forbesa (26), White'a (25), Lylesa (24), Murraya (23), Poeltla (24), czy Walkera (21). Teraz pytanie: Czy taki box jest w porządku i kto i kiedygo zrobił? 22pts 4.6as 6.7reb 47.8fg% 1.1stl PS. Żeby nie było, że jestem fanem Derozana, ale trzeba mu oddać, że teraz, kiedy LMA sieka trójki, ma więcej miejsca na swoją grę i jest konkret.
 11. SONICS Mookie Blaylock - MLE
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.