Skocz do zawartości

Piotr Zarychta

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Piotr Zarychta w dniu 18 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają Piotr Zarychta punkty reputacji!

Reputacja

77

O Piotr Zarychta

 • Tytuł
  Rookie

NBA

 • Ulubiony zespół
  Chicago Bulls
 • Ulubiony gracz
  Michael Jordam

Ostatnie wizyty

581 wyświetleń profilu
 1. Witajcie, Pierwszy numer MB doczekał się wreszcie okładki. Pozdrawiam
 2. Były pytania o redakcję, więc dzisiaj mogę odpowiedzieć, że dołącza do niej Michał Rutkowski, co oznacza, że wraca Fruwając pod koszem.
 3. W sensie, żę mam założyć własny kiosk? No nie wiem. Najprawdopodobniej pewna liczba będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Sklepu Koszykarza
 4. Możemy ponegocjować Gorzej jak więcej osób będzie tak chciało
 5. Numer zerowy jest tylko w formie elektronicznej do pobrania na smartfon/tablet. Powstanie forma papierowa. ale nie będzie dostępna w dystrybucji. Być może pojawi się jako dodatkowa nagroda w jakimś naszym konkursie. Pierwszy numer będzie zarówno papierowy, jak i cyfrowy. Można prenumerować od razu na pół roku, albo na rok, ale można też kupować pojedyncze numery, tak jak obecnie numer 01. Co do ceny, to jednostkowa za numer 01 jest 18,99. Pojawiała się kwota 15 z groszami, ale była to kwota bez VAT, która się pojawiała w związku z problemami jakie mieliśmy na naszej stronie. Cena od początku jest taka sama.
 6. Od samego początku mówiliśmy, że zerówka będzie przedstawieniem tego jaka będzie jakość tekstów, które będziemy pisali. Nie będzie to docelowy wygląd magazynu. Stałe numery MB będą miały swoje stałe rubryki. Pierwszych autorów tych rubryk przedstawimy już w tym tygodniu. Kolejna rzecz jest taka, że zerówka miała być mniejszą i krótszą formą. Poza tym pisaliśmy od początku, że niektóre rzeczy z MB nie powrócą. Przykłądem tego na pewno jest zakładka Tak Grali, która przedstawiała wszystkie wyniki NBA od poprzedniego wydania do teraźniejszego. Niektóre elementy nie mają sensu przy tym jak szybko do takich danych można się dostać. Nie da się zatem zrobić dokładnie takiego samego MB jak był kiedyś. Poza tym dawny MB miał tę przewagę nad nami obecnie, że w kwestii newsów nie miał praktycznie konkurencji. Telegazeta ograniczała się do podawania wyników i tabel. Ale już o nagrodach, transferach itp można się było dowiedzieć praktycznie tylko z relacji w TV i z magazynu NBA Action. Teraz z powodu konkurencji cała ta kwestia nam odpada. Poza tym nawet jak wydamy numer czerwcowy, to jestem pewny, że nie rozwiejemy wszystkich wątpliwości. Skupimy się powiedzmy na finałach, drafcie i nie starczy miejsca np. na podsumowanie sezonu w wydaniu poszczególnych drużyn i to nam zostanie zarzucone. Nie da się tego odwzorować, ale postaramy się wyciągnąć niektóre pomysły i przeszczepić je do naszego magazynu. Dlatego proszę o cierpliwość i wydanie ostatecznej opinii po pierwszym drukowanym numerze, a najlepiej po kilku numerach. Bo my też się tego dopiero uczymy i wiemy, że nie pozjadaliśmy wszystkich rozumów. Bardzo nam zależy na opiniach, konstruktywnej krytyce. Dzięki za tę opinię, na pewno weźmiemy ją pod uwagę przy dalszych pracach. Na razie cieszymy się z tego, że sama aplikacja została odebrana pozytywnie, jak i jakość tekstów, które się pojawiły wewnątrz. W porównaniu do liczby pobrań aplikacji, liczba negatywnych komentarzy jest bardzo znikoma. Jest w mojej stopce.
 7. Przez Sklep w zakładce Zamów MB. Tam po wypełnieniu danych zakładane jest konto.
 8. SEO nie da się zbudować w 1 dzień. To jest proces, który trwa. Wiemy o tym i na razie nasze główne źródło wejść to nasze sociale. Na wszystko przyjdzie pora.
 9. To niestety wymogi Google'a i iOS. Chcieliśmy wyłączyć, ale wtedy nie moglibyśmy w przyszłości zamieszczać płatnych wydań.
 10. ?? A gdzie chcesz się rejestrować?
 11. Dzięki, już ją podmieniliśmy. Można zaktualizować wydanie i już będzie poprawna.
 12. To jest zegar odliczający do startu strony. Mamy jednak małą obsuwę w kwestiach integracji z modułami zewnętrznymi, jak obsługa płatności.
 13. Ostatnie info ode mnie, więcej nie będę wrzucał rzeczy promujących Magica. Dostępna jest już apka Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magicbasketball&fbclid=IwAR170jk_y1cD-XFjggKiuIyeiDcEvTGUzREOecQzgVtVmcvmb9kxojRLL6k App Store: https://itunes.apple.com/us/app/magic-basketball/id1459247109?l=pl&ls=1&mt=8&fbclid=IwAR1bXqfABiidG9bH_UDWN8MgbrRG46GrDrQXRVPtKhrkeG74ueFbEy_supc Wystarczy ściągnąć apkę, ściągnąć wydanie i czytać. Oczywiście czekam na konstruktywną krytykę odnośnie tego co jest w środku. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna i pomoże nam się poprawiać w przyszłośći.
 14. Ale jak miło być stawianym w jednej dyskusji z HBO i innymi potentatami
 15. Idąc tym tropem trzeba by wypuścić bez ograniczeń. Gdzieś tą granicę trzeba ustalić.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...