Skocz do zawartości

P_M

Moderator
 • Liczba zawartości

  1748
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana P_M w dniu 22 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają P_M punkty reputacji!

Reputacja

767

O P_M

 • Tytuł
  All-Star

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.lakers.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Converted

 • Location
  Rybnik
 • Interests
  NBA
 • Occupation
  Student
 1. P_M

  Polska scena polityczna w Internecie

  Serio? Przecież Donald dogadał się z Jarem, że nie robią koalicji i podzielą społeczeństwo po to, aby w Polsce wprowadzić sytuację rodem ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wyborcy mają do wyboru dwie partie, zapewniając przy tym sobie stałe miejsce przy korycie, gdyby koalicja PIS + PO w tamtych czasach wypaliła, to byłaby powtórka z AWS-UW, co jak co, ale to był majstersztyk ze strony obu szefów partii.
 2. P_M

  Polska scena polityczna w Internecie

  Tu już pretensje miej do księży, że takie ofiary sobie wybrali przez co zepsuli Ci film!
 3. P_M

  Polska scena polityczna w Internecie

  Z racji tytułowania się autorytetem moralnym? Z racji poczucia sprawiedliwości? Bo niezgłoszenie przestępstwa i jego ukrywanie to poniekąd współudział? Ofiara skoro już zgłosiła władzom kościelnym, to może warto jej pomóc i zgłosić właśnie sprawę władzom świeckim?
 4. P_M

  Polska scena polityczna w Internecie

  Uważasz, że samo przeniesienie jest w porządku bez podjęcia dodatkowych działań typu przekazania sprawy do prokuratury/odpowiednich organów ścigania? https://wiadomosci.wp.pl/pawel-kania-nie-jest-juz-ksiedzem-decyzja-z-watykanu-6380438102521985a O ile wp.pl nie kłamie to wychodzi na to, że nie miał jak o tym wspomnieć, bo sama kuria powiadomiła o tym po premierze filmu. W ogóle czytając ten artykuł, to jeżeli był klarowny materiał dowodowy odnośnie propozycji z 2005 roku i posiadania pornografii dziecięcej w 2010 r. to usunięcie takiego człowieka 9 lat później tym bardziej zasługuje na miano kuriozum... tu nie mówimy o grzechach, tylko o przestępstwach.
 5. P_M

  Polska scena polityczna w Internecie

  @Rappar możesz jaśniej? bo nie wiem do czego się odnosisz poprzez rzucenie tym linkiem, jeżeli jakieś inne środowiska tuszują sprawę analogicznie do kościelnego, to również zasługuje to na potępienie. Chyba się nie zrozumieliśmy, mówimy o sytuacji, kiedy ofiara zgłasza molestowanie, ale tylko urzędnikom kościelnym, wówczas automatycznie powinno z ich strony pójść przekazanie sprawy właściwym organom państwowym.
 6. P_M

  Polska scena polityczna w Internecie

  Tutaj problemem jest to, że kościół jako instytucja w Polsce nie piętnuje wewnątrz własnej organizacji tego typu zachowań, ani nie podejmuje działań, żeby osoby mające wyroki nie zasiadały nadal w ich szeregach. Dla mnie absurdem jest to, że zgłaszając przypadek pedofilii przełożonemu czy w jednej z jednostek biurokratycznych kościoła, nie ma żadnego zaskoczenia ze strony "góry" tylko jest po prostu "standardowe" przejście do wypełnienia formularza... To pokazuje skalę tego zjawiska i podejście do tego, co wyprawiają w ramach swojej wspólnoty. Już absolutnym kuriozum jest fakt, że każdy człowiek mający w sobie odrobinę przyzwoitości dowiadując się o molestowaniu kogokolwiek niezależnie od wieku, zgłasza taką sprawę do odpowiednich organów państwowych, tymczasem w kościele katolickim nadal pokutuje przeświadczenie o własnej nieomylności i rozwiązywaniu tego typu spraw wewnątrz własnej organizacji, co jak widzimy chociażby w filmie Sekielskich zwyczajnie nie działa.
 7. P_M

  snooker

  LOL - przedstawiłem Ci po prostu kilka argumentów w kontrze do twojego jednego w postaci kryterium w ilości zdobytych MŚ, co Tobie jak widać się nie spowodowało, że ktoś może nie uważać Hendryego za GOAT'a. Drobna wstawka o DLO nie rozwala od razu dyskusji, ale chyba jesteś przeczulony na jego punkcie, nie sądziłem, że ten podpis pod nickiem to tak na poważnie. Nie wiem o czym do mnie mówisz w kontekście lajków/silenia się na śmieszność, bo sporadycznie rzucę sobie postem tutaj na forum z racji odrobiny luźniejszego okresu w pracy, konta na FB nawet nie mam, więc nie trafiłeś Ps. Ronnie owszem bywa bucem i chamem, wiele wielkich w świecie sportu tak ma.
 8. P_M

  snooker

  Co do kłamstw, przyznaje pomyliłem się, nie mówiłeś o top 10 w kontekście Russella tylko top 15 (bo aż postanowiłem twojego posta odszukać) ale i tak mój post był lekką hiperbolą, więc odbierać go dosłownie i ze świętym oburzeniem na naszym luźnym forum to przesada na podstawie c.a. 25 spotkań z tamtego okresu Mam nadzieję, że nie masz na myśli innych kłamstw w kontekście statów Ronnie vs Hendry, bo tu posiłkowałem się cuetrackerem, który jest dobrym źródłem Ja tylko Billa Russella przywołałem jako analogiczny argument, który stosuje january, czyli Hendry GOAT ze względu na ilość MŚ, co po prostu nie jest w tym wypadku jedynym słusznym kryterium jak january usiłuje nam tu przedstawiać.
 9. P_M

  snooker

  Pozwoliłem po prostu zniżyć się do twojego poziomu argumentacji 9-4 w finałach turniejów Ps. mała próbka Ci nie przeszkadza, jeżeli chodzi o 5 spotkań w MŚ, czy jako niezłomny kapłan DLO, który po 1 udanym miesiącu w RS widział go w TOP10 ligi Ci to nie przeszkadza?
 10. P_M

  snooker

  Cóż, dziwisz mi się? uczepiłeś się tylko kryterium MŚ jako czynnika definiującego kto jest lepszym snookerzystą. Czy jak podam zatem 30-21 O'Sullivan vs Hendry to również mogę powiedzieć dziękuję dobranoc? Ps. Bill Russell Goat
 11. P_M

  snooker

  Tak tak, a DLO to to przyszły GOAT
 12. P_M

  snooker

  Scena wówczas też była inna, a można by przytoczyć wiele przykładów, na to że poziom rośnie, a fakt, że Hendry po zdominowaniu lat 90-tych niewiele potrafił ugrać, w czasach gdy Ronnie nadal wygrywa jest dość znamienny niemniej jednak talent-wise Ronnie bije wszystkich na głowę w tourze, ugrał wystarczająco dużo już teraz, żeby tytułować go GOAT'em co z resztą czynią wszyscy z Hendry'm włącznie W bezpośredniej rywalizacji Hendry przy Ronniem wypada blado, to że Ronnie nie miał tak dominującego okresu jest kwestią głównie, jego problemów mentalnych, które miał/ma i będzie mieć. Najwyższy % wygranych spotkań, najwięcej %/ilość setek, najwięcej maxów, generalnie ciężko znaleźć statystykę w której Ronnie nie byłby najlepszy nie licząc wygranych MŚ. https://cuetracker.net/head-to-head/ronnie-osullivan/stephen-hendry
 13. P_M

  snooker

  LOL - Ronnie GOAT jest akurat bezdyskusyjne i 7 MŚ Hendry'ego nic tutaj nie zmienia
 14. P_M

  snooker

  Oglądałem wczorajszą sesję i dzisiejszy post interview - Ronnie wygląda fatalnie przegrana z Cahillem jedną z największych jeśli nie największa sensacja w tej dekadzie snookera, a strasznie liczyłem, że w tym roku zgarnie 6-ty tytuł i spróbuje wyrównać rekord Hendry'ego
×
×
 • Dodaj nową pozycję...