Jump to content

MMM2121

Użytkownik
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

193

About MMM2121

 • Rank
  6th Man

Recent Profile Visitors

2,696 profile views
 1. GSW Do handlu Khyri Thomas Johnathan Motley Luke Kornet Raul Neto Pat Connaughton Zależy mi przede wszystkim na zejściu z kasy. Wysłucham każdego, nawet największego cygana.
 2. Dunn>>>>Butler jeśli chodzi o obwodowych Wszystkie zaawansowane statystyki to zresztą pokazują. Butler jest dobrym/bardzo dobrym obrońcą ale zdecydowanie nie na 1 piątkę all-D....
 3. polecam sprawdzić cały kanał, ale ten materiał tez dość ciekawy. Dużo jest poświęcone obronie Kata (Krótka reklama) Jest tez mała wzmianka o Diengu, jakim jest fantastycznym obrońca, zatem wszystkich zapraszam do negocjacji.(koniec przekazu reklamowego)
 4. A był moment w sezonie, ze znowu mnie nabrał. Zreszta nie tylko mnie bo na YouTube widziałem kilka materiałów, jak to Andrzej uratował swoją karierę. No cóż tego już się chyba nie da naprawić
 5. Faktycznie tutaj to się rozbiło strasznie, brak dyskusji zabije esencje tej gry (druga sprawa, ze sposób dyskusji jaki tu wielokrotnie jest prezentowany jest strasznie c***owy) Imo każda osoba, która atakuje personalnie powinna być zawieszana na 3 dni, w końcu ludzie by się nauczyli jak dyskutować z sobą przez co wszyscy skorzystają. ja jestem wdzięczny @Eld za robotę jaka robisz i jak mi pomogłeś:)
 6. No po to ludzie dyskutują, by dochodzić do nowych wniosków i na ich podstawie zmienić sposób działania. Ja sam uważam, ze jawne głosowanie jest lepsze bo nowe argumenty mogą mnie skłonić do zmiany zdania. Jednak akceptuje taka formę, aby sprawdzić czy faktycznie w tych mniej istotnych kwestiach to nie jest lepsze rozwiązanie. Uwazam również ze takie personalne ataki są niesmaczne i ktoś tu bardzo przereagowuje....
 7. Można chwalić ludzi, których się nie lubi/gardzi. Bardzo dziwne rozumowanie tu u kogoś zaszło xd
 8. MMM2121

  Pelicans 19/20

  DPIMP -1,40 DBPM -0,6 538's raptor -1,3 Ingram w zaawansowanych statsach defensywnych
 9. Dla Gsw zmieniło sporo czy na lepsze okaże się za rok Gsw zrzucili około 12 milionów z salary, dostali 2miliony cashu, pozyskali Otto, który chwilowo nie psuje tanku a za rok to dużo lepszy fit niż Eric. i zero ruszania 1 rund.
 10. Proszę usunąć moej posty zapomniałem sie
 11. Chciałbym bardzo zejść z hajsu około 6 milionów. Josh Hart jest dostępny, jesli kogoś interesuje dajcie znać?
 12. Idealny defensywny wysoki, który podratowałby SAS w tym elemencie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.