Jump to content

Sefore

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57

About Sefore

 • Rank
  Rookie

NBA

 • Ulubiony zespół
  Boston Celtics
 1. 1 chyba tak znaczący trade w lidze Vucevic<—>Lillard
 2. Miło ,że chociaż Wilq wierzy w moje utrzymanie (Veto) Liczę na poprawę gry Sarica i Browna bo na razie to średnio wygląda.Crowder przynajmniej na razie robi pkt na odpowiednim dla mnie poziomie.Czekam aż Lee wyzdrowieje Przynajmniej już wiem ,że w następnym drafcie nie wyciągam Hardenów tej ligi tylko robię skład z paroma zawodnikami typu Lillard DeRozan gra mniej więcej tak jak zakładałem i na razie jest 12,nie obrażę się jak zrobi awans do top 10.
 3. @kolader a dobra,no tak też może być. @Ronnie Według przeglądu sportowego miał być stadion,dzisiaj w wywiadze prezydent stwierdził ,że jednak remont na Zygmuntowskich a nowy stadion może dopiero od 2021 Licencja raczej na pewno będzie,pewnie dadzą warunkową i po kłopocie.
 4. Prezydent obiecał wybudowanie nowego stadionu na ok.15 tysięcy miejsc.Dojazd będzie średni ale projektanci będą mogli się popisać,bo tam obecnie to jest ogromna ilość miejsca do wykorzystania. ROW przegrał bo był słabszy,w Motorze każdy pojechał świetne zawody,z perspektywy stadionu Woryna zbyt wcześnie wystartował.Teraz czekamy na wzmocnienia bo skład na e-lige jest zbyt słaby.AJ Lambert i młody Wiktor to za mało.
 5. Nic takiego nie napisałem.Natomiast nie obraziłem się na możliwość posłuchania tylko kibiców.
 6. Posłuchaj tych na eleven,jeszcze gorsi.Aż żałuje ,że nie jeżdzę na wyjazdy
 7. To niestety raczej nie pech.Młody jechał z AJ który przegrał start i jechał 3.Akurat jak kamery nie obejmowały już juniora to ten się wywalił.Sądzac po reakcji trenera,publiki oraz samego zawodnika podczas meczu to zrobił to celowo.
 8. Dobra nie wiedziałem ,że Pieron ma sezon z głowy.A nie da się cofnąć wypożyczenia?Bo jeszcze w Łodzi bodajże jest junior Motoru.Oby kogoś znaleźli bo głupio stracić szanse na awans przez 20 latka....
 9. Jak nie ma? Jest Jeleniewski który ma obecnie kontuzje,to samo Pieroń który jest juniorem i jechał nieźle jak na 1 raz. Jeśli w Gnieźnie Motor obronił bonus jadąc w 6 przy tym zdobywając 43 pkt. to i może w PO się uda No na ekstralige niestety mamy tylko 3 zawodników ale sądząc po tym co mówi się (Bogdanka Azoty i Perła mają dać mase kasy jak będzie awans) jakoś o wzmocnienia się nie boje.
 10. Sefore

  FPL 2017/18

  Draft na razie ustalony na sobote ale pewnie to sie zmieni,obecnie są 4 ale 5 niedługo dojdzie.
 11. Sefore

  FPL 2017/18

  Jakby ktoś chciał zagrać w draft:51635-14670
 12. Sefore

  Futbol europejski

  ma to związek z numeracją w przeszłosci.Napastnik (środkowy bo wtedy grało się np 2-3-5 2-4-4)miał po prostu ten numer i tak się utarło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.