Jump to content

Mrtio

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

NBA

 • Ulubiony zespół
  Detroit Pistons
 • Ulubiony gracz
  Thomas Isiah

Recent Profile Visitors

1,081 profile views
 1. Mrtio

  Futbol europejski

  Że Bednarek nie strzela często " gggggoli" i musimy czekać na piątka . Powiedz który to jego gol? W ilu meczach? W Anglii a ile strzelił w Polsce?
 2. Mrtio

  Seriale

  Kurcze o czym to jest ?nie ogladalem S1 mogę zacząć od S2?
 3. Mrtio

  Detroit Pistons 2019/2020

  Jeszcze sobie polajkujcie i wrzućcie coś na insta i itp i będzie git
 4. Mrtio

  Futbol europejski

  Spoko fajnie że strzelił ale wyjątek potwierdza regułę.
 5. Totalnie masz rację. Alkoholik pije bo musi Pijak pije bo chce.
 6. Każdy ma prawo trzymać w ustach co chce i ile chce. Jeśli nie pijesz alkoholu to gratuluję. Sarkastyczne uwagi jak najbardziej lubię.
 7. Jakoś nigdy za grantem nie przepadałem może kwestia złego pocztatku " budżetowej whisky" dlatego namawiam jak ktoś ma ochotę aby popróbować bo mozna się zrazić na całe życie do trunku na "myszach pedzonym" dlatego polecam zacząć od tego ancnoc 12 i cardhu 12 ciut drożej ale jest warto.
 8. Masz rację co do bourbona jednak nie ma czegoś takiego jak,,, whisky godne uwagi ,,,,, w budżetowej cenie 30-45 zl. Zwrócić uwagę to można od czarnego jasia To jest jak z wódką godna uwagi zaczyna się od Baczewskiego poniżej to tylko z cola. I jak to mówi poeta " żeby nie było " delektowanie się to picie chlanie to też picie
 9. W tym przypadku nie sprawy na styku. Jest winny i tyle. Kwestia sporna może być czas dyskwalifikacji.
 10. Mrtio

  Sport

  I to jest popularność co nie oznacza bycia najlepszym w swojej dziedzinie. Dla mnie nie ma to znaczenia. W trakcie igrzysk oglądam curling i go lubię natomiast nie oglądam piłki gdyż na igrzyskach nie grają najlepsi.
 11. Mrtio

  Sport

  Nie głosowałem i nie bede. I.... Każdy głosuje według swojego schematu i moze sobie głosować nawet na Bogdana Wolkowskiego co nie oznacza iż nie lubię tych dyscyplin. Irytuje mnie wmawianie ludziom ,iż jedna dyscyplina jest lepsza od innej. To że jest napisane nie znaczy iż ja tak uwazam. Napisałem wszyscy są wybitni w swojej dyscyplinie więc kieruje się tym czy jakaś bardziej lubię i jaką prezentuje osobowość oraz wyniki w danej dyscyplinie Wybieram z tymi osiągnięciami i dyscypliny które bardziej lubię , mogę? czy zamierzasz dalej udowadniać iż najlepszym i najpopularniejszym jest Lewy i nikt ze sportów niszowych nie może się równać z piłką.
 12. Mrtio

  Sport

  Nie jest lepszym! Obaj są najlepsi w swojej dyscyplinie."" No może Gortat nie jest"" -- to jest konkurs na najpopularniejszego nie najlepszego gdyż cała dziesiątka jest wybitna. Jednak to głosujący wybieraja!!! I to ma się nijak to tego czy jest lepszy czy gorszy od kogos Masz rację oglądajmy tylko piłkę bo oglądają ja miliony i tylko piłka żyjmy
 13. Mrtio

  Sport

  Tylko kto powinien? Kibic który kocha żużel pomyśli sobie może zaglosuje na lewego na 1 miejscu bo dyscyplina bardziej popularna? Bez sensu. Głosowałem tyle razy i nigdy nie kierowałem się popularnością dyscypliny tylko osiągnięciami zawodników w każdej z nich.
 14. Mrtio

  Sport

  Bravo Bravo Dawid pokonał wszystkich
 15. I wyszli z 15 i gdyby nie te techniki?! to mniej by przegrywali
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.