Skocz do zawartości

Mrtio

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9

NBA

 • Ulubiony zespół
  Detroit Pistons
 • Ulubiony gracz
  Thomas Isiah

Ostatnie wizyty

1029 wyświetleń profilu
 1. Mrtio

  Futbol europejski

  Totalnie się nie zgadzam iż nikt nie miał podjazdu. 2008 złota piłka dla Ronaldo a kto wygrał w me ? I grał najlepsza swoją piłkę. Odpowiem Xavi 2010 złota piłka dla Messiego a kto wygrał Na i grał najlepsza piłkę odpowiem Iniesta I tak dwóch najlepszych piłkarzy Barcy ,- notabene bez nich Messi by miał 3 złote piłki a nie 6 , nigdy nie dostało Złotej piłki dla najlepszego piłkarza. Konkluzja - zdania nie zmienię i teraz to najpopularniejszy piłkarz nie najlepszy w danym roku.
 2. Mrtio

  Futbol europejski

  To dla mnie są kontrowersje po raz kolejny dziennikarze kierują się w sumie to nie wiem czym. Złota piłka jest już dla najpopularniejszego piłkarza a nie najlepszego w danym roku.
 3. Mrtio

  Kubica znów w F1!

  Zgadza się mistrzu.
 4. Mrtio

  Kubica znów w F1!

  Krytyk Kubicy zawsze będzie przypominał iż jest to 21:0 itp. Nie znasz realiów co na prawdę jest tego przyczyną. Może kiedyś się dowiemy. Co do sportów motorowych -- jak ktoś popełnia błąd lub niepoprawnie się zachowa i zostanie ukarany czytaj wykluczony to zawodnik zdobywa punkty tak to jest i nie ma totalnie znaczenia że nie był w 10 jeśli chodzi np o F1. Nie zdobylby punktu gdyby nie dojechał na 12 miejscu ! .Oczywiście w GP Brazylii to w/g Ciebie Hamilton " zdobył " 3 miejsce a Sainz jedynie otrzymał?
 5. Mrtio

  Kubica znów w F1!

  Nie jeśli porównujemy ilość zdobytych punktów to Kubica ma 1 a Russell 0 chyba że masz inną punktację niż ogół populacji. Wtedy przepraszam. Jeśli znalbys się na sportach motorowych to nigdy byś czegoś takiego nie napisał a że jesteś krytykiem Kubicy to rozumiem iż masz z tym problem.
 6. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  Że się wtrącę większych głupot dawno nie czytalem. ( Poza użytkownikiem Q)Przyrodę trochę różni od człowieka rozumnego. Po wojnie zawsze wszystko wraca do poprzednich zachowań więc wywrócenie stolika takie nie ma sensu.
 7. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  Powiedział że przypadki homoseksualne się zdarzają i traktowałby to normalnie jeśliby chodziło o jego dziecko. Natomiast gdyby dziecko homoseksualne chodziło na marsze i narzucało innym swoją wolę tolerancji to wtedy by się wyrzekł jeśli chodzi o ścisłość
 8. Mrtio

  Kawa

  Sorry ale ### cytat W kawie rozpuszczalnej nie znajdziemy ani smaków, ani aromatów znanych nam z kaw wysokiej jakości. To kawa dla tych, co cenią wygodę ponad smak, jakość i przyjemność. A właściwie to względną wygodę, bo niemalże tak samo szybko jesteśmy w stanie przygotować kawę wysokiej jakości w domowych warunkach. To tyle jeśli chodzi o kawy rozpuszczalne
 9. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  W okręgu nr 100 też bym sprawdził dziwnie mała różnica i spr ile głosów niewaznych
 10. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  Dlatego uważam że pisanie takich rzeczy -- gdyby...to... Jest bez sensu. A z tym iż po to pis bez socjalu to się totalnie nie zgadzam -- oficjalne związki po z lewica są znane i nie do zaakceptowania przez część wyborców.
 11. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  To dlaczego tego nie zrobiły?
 12. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  pSL to już rządził że wszystkimi oprócz PiSu i jak to chyba wszyscy widzieli --- więc ""poco"
 13. Mrtio

  Polska scena polityczna w Internecie

  Najbardziej szkodliwy byłby z 2001
 14. Mrtio

  Sport

  Sztuczne za bardzo. W maratonach zawsze trasę się robi aby był dobry wynik ale to jest przegiecie. Nie o taka rywalizację nam chodzi.
 15. Bravo Bartek teraz już będzie łatwiej
×
×
 • Dodaj nową pozycję...