Skocz do zawartości

Sebastian

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

191

O Sebastian

 • Tytuł
  Rookie

NBA

 • Ulubiony zespół
  Utah Jazz
 • Ulubiony gracz
  Stockton John

Ostatnie wizyty

1291 wyświetleń profilu
 1. Ponadto Miami ma się wzmacniać a nie osłabiać. Branie na barki zwłok CP nie jest mądrym pomysłem.
 2. Biedroń nie ma żadnych szans.
 3. On nie będzie kandydował. Wtedy naprawdę musiałby zacząć odpowiadać na pytanie związane z firmami organizującymi WOŚP a tego raczej by nie chciał.
 4. Pracujesz w szpitalu wśród lekarzy. Ci akurat takiego wsparcia nie potrzebują. Poparcie dla 500%: https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/595457,500-plus-rodzina-pis-sondaz-cbos.html jest jak widać spore.
 5. Nie ma znaczenia o czym mówiono. Zrozum PiS daje 500+ - mimo, że robi to z Twoich pieniędzy to je daje - dzięki regule wzajemności może liczyć, że duża część z nich okaże partii wdzięczność. A jak ludzie mogą okazać partii wdzięczność Fluber ? Przy kwocie wolnej PiS nic nikomu nie daje. Po prostu Ci nie zabiera, reguła wzajemności nie działa, nie czujesz zobowiązania wobec nich. Zwykła socjotechnika.
 6. Przecież przyczyna jest prosta. Wolna kwota to propozycja Dudy a 500+ to propozycja PiSu. Zgodnie z regułą wzajemności lepiej było wprowadzić program kojarzony wprost z partią w dodatku taki który można poddawać dowolnym regulacjom. PiS po prostu kupiło sobie wdzięczność Polaków.
 7. Fluber co Ty tutaj ludziom wciskasz. Duda robi to co PiS każe Jakąś ustawkę urządzili a Ty próbujesz wcisnać, że Dudę oszukali. Oczywiście, że oszukali, tylko nie Dudę a nas
 8. A Talibowie byli w Klewkach.. Ha Ha. A zaraz... A tak zupełnie serio, gdyby utożsamiać głosowanie na jakąś partię z popieraniem każdej bzdury jaką wypowie jakikolwiek przedstawiciel tej partii, to trzeba by nas wszystkich uznać za idiotów. Przypominam Ci Fluber, że wedle powyższego, Ty wierzysz, że w Smoleńsku był zamach, sztuczna mgła i takie tam
 9. Ja myślę, że to jest dopiero za rok, do tego czasu wiele się może wydarzyć. Możliwy jest całkowity paraliż legislacyjny i kolejne wybory parlamentarne. Serio uważam, że to co będzie się działo z parlamentem teraz i to co będzie się działo w gospodarce w ciągu najbliższego roku będzie rozstrzygające dla wyborów. Zadecydują fakty a nie nazwiska.
 10. A Komorowski miał 60% Zresztą to jest gdybanie.
 11. A najgorsze jest to, że w jego głosie słychać zdenerwowanie Inna sprawa, że jak będzie paraliż to będą nowe wybory i tyle.
 12. Wolałbyś aby przeprowadził rewolucję ? Chcą coś zmienić musisz w tej chwili w Polsce albo wejść do sejmu albo być miliarderem i sobie kupić głosy partii. A Nobel jest jakimś wskaźnikiem ? Przypominam, że nobla dostał też Wałęsa - raczej nie za intelektualne osiągnięcia, czy Obama - za "wszystko to co może zrobić dla ludzkości"
 13. Ciekawe który z nich to Darknoza, na pewno klaskał i wiwatował. Naprawdę Lorak ? Naprawdę ?
 14. Ja bym uznał, że bez Korwina naprawdę łatwiej byłoby pchać ten wózek - ale najpierw trzeba potężnie wypromować inne nazwiska a tutaj tego brakuje. Niby teraz mają okazję - ale z niej nie skorzystają bo poszli tam dla kasy jak wszyscy więc nie będą do niej młodych dopuszczać
×
×
 • Dodaj nową pozycję...