Skocz do zawartości

Sebastian

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

136

O Sebastian

 • Tytuł
  Rookie

NBA

 • Ulubiony zespół
  Utah Jazz
 • Ulubiony gracz
  Stockton John

Ostatnie wizyty

1092 wyświetleń profilu
 1. Dla obu stron. Niedpuszczalna jest jakakolwiek zmiana w obecnym nurcie politycznym. Zobacz działalność Flubera ostatnio
 2. Fajna ta dyskusja. Tak czytam i wychodzi, że Klay jest lepszy od Stefka bo lepiej broni, lepiej switc***e i doskonale rzuca No i Green prawie to samo Biedny jest ten Kerr, że oddaje piłkę w ręce Currego podczas gdy ludzie na e-nba widzą w tv lepiej..
 3. Musisz wiedzieć, że Dapunk to znany wielbiciel Currego na forum Jego opinia jest całkiem obiektywna
 4. I mieszkań. Koniecznie mieszkań. Mieszkanie dla każdego..
 5. ZUS wymaga reformy czy tego chcesz czy nie. System jest niewydolny i nigdy nie będzie wydolny. A jest tak bo działa na zasadzie piramidy i do sprawnego działania potrzebuje coraz szerszej podstawy, której nikt nie jest w stanie zapewnić. A na koszty pracy składa się tez Fundusz pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń. Wkładanie tam 2,5% jest zwyczajnym marnotrawstwem.
 6. W tym, że podatek dochodowy nie jest tak wielkim problemem jak koszty pracy ?
 7. Z punktu widzenia gospodarki rozsądne jest posiadania osób prywatnych mających zdolność inwestycyjną. Z mojego doświadczenia ludzie biznesu zakupami produktów firm przez Ciebie wymienionych raczej nie zaprzątają sobie głowy. Pomnażanie pieniądza jest uzależnieniem bardzo silnym. To raczej showbiznes i "etatowcy" - prawnicy, lekarze itp. Czyli ludzie zarabiający dobrze ale jednak w większości ich potencjał inwestycyjny jest nikły.
 8. No ja widocznie nie jestem bogaty a może też uważam, że podatki trzeba placić, kto tam wie co siedzi w mojej głowie. A bogaci i tak więcej wydają w kraju na rzeczy tutaj wyprodukowane. Oczywiście w procentach to wyjdzie mniej niż u biednych, ale ja wciąż wolę 10% od miliona niż 80 % z 3 tysięcy. A ja uważam, że ludzie powinni mieć tego świadomość Czy to da im prawo do decydowania o tym ? W żaden sposób - i tak zagłosują na kogoś kto im coś obieca Natomiast ja wskazuję na problem pracodawcy. Koszty pracy nie podatek dochodowy.
 9. Problemem prywaciarzy nie jest to, że muszą płacić podatki. Problemem jest to, że gdy płacą pracownikowi 3000 do ręki to kosztuje to 5000 a pracownik na papierku dostaje informację, że tylko 4200. To jest problem. Gdyby pracodawca mógł dawać te 5000 pracownikowi a on sam miałby zanieść 2000 w zębach do urzędu to zaraz by się spojrzenia na świat ludziom zmieniło.
 10. Ale chodzi Ci o optymalizację podatkową ? Nie każdy to robi. A to, że ludzie wrzucają pewne rzeczy w firmę to się już niedługo skończy jak będą bardziej szczegółowo w JPK zaglądać.
 11. Problem w tym, że najwięcej płacą Ci którzy są zdolni do wydania tych pieniędzy lepiej niż państwo I Oni i tak są stratni bo na socjal za bardzo nie mają co liczyć.
 12. Nie no skąd lekarze i adwokaci nie są.
 13. Skąd wiesz, że tylko tu są chronieni ? A może gdzie indziej są chronieni bardziej ? A nie myślisz może, że najlepiej aby rodzice mieli z dziećmi taki kontakt aby mogli się o takich działaniach pedofila dowiedzieć od nich ? Pomysłu odpowiedzialności pracodawcy za niezgodne z prawem czyny popełniane przez pracownika nie chce mi się nawet mocno komentować. Rozumiem, że jak lekarz zgwałci jakąś dziewczynę u siebie w domu to też szpital ma płacić ?
 14. Ja rozumiem, że jest problem pedofilii w kościele. Zapewne taki sam lub zbliżony do problemu pedofilli w szkołach, domach dziecka itp Rozumiem, że trzeba z tym walczyć, ale takie działania jakie podejmuje PiS i takie jakich domagają się Nowoczesna i PO wcale problemu nie rozwiążą. Zamiast iść środkiem znowu napierdalamy od ściany do ściany. Po drodze oczywiście tracąc cały zdrowy rozsądek. Takie gesty jak Nitrasa są obrzydliwe. PiS w ciągu ostatnich 25 lat rządził przez 7 lat a ludzie związani z PO przez pozostały czas. I nic z tym tematem nie robili. Dziś rzygają na PiS w tej sprawie. Żenujące to jest.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...