Jump to content

Sebastian

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245

About Sebastian

 • Rank
  Rookie

NBA

 • Ulubiony zespół
  Utah Jazz
 • Ulubiony gracz
  Stockton John

Recent Profile Visitors

1,435 profile views
 1. Sebastian

  Sport

  Generalnie jako kibica tenisa mierzi mnie to całe podawanie ręczników i ich odrzucanie przez zawodników. Rozumiem, że jest to spowodowane czasem jaki mają gracze pomiędzy piłkami, ale da się to zorganizować dużo lepiej, w sposób mniej uwłaczający ballboyom. Taka prośba o obranie banana też jest głupia, banan jest na tyle łatwym w obieraniu owocem, że nawet śliskie i zaklejone palce dadzą radę. Jestem bardzo na nie.
 2. Towarzysze piją tylko wódkę i bimber i to po szklance na raz.
 3. Działa to tak samo jak z kawą, herbatą czy winem. Niektórym jest obojętnie innym nie jest. Równie dobrze można powiedzieć, że najdroższy obraz świata to tylko kawałek pomazanego płótna w drewnianej ramie wart co najwyżej 1500 zł A to, że ktoś płaci za to miliony dolarów to czysty snobizm. Podobnie z książkami, kinem, samochodami, ubraniami i tak dalej i dalej. W sumie to wszyscy możemy wpierdzielać szarą papkę z soczewicy i trochę warzyw. Wartości odżywcze będą ok a smak to tylko snobizm. Nawet dla mnie, a naprawdę nie znam się na whisky, widoczne są różnice w smaku pomiędzy tymi które sobie pijam. No ale może Darknoza nie czuł bo chlał jak proletariusz - po szklance na raz. Ja tak nie piję bo nie chodzi mi o to o co chodzi proletariuszowi - żeby się szybko nawalić.
 4. Dlatego trzeba zalegalizować gwałt. W sumie to żadna różnica czy dziewczyna robi to z własnej woli na własnych warunkach czy też jest do tego przymuszana siłą.. Nie zrozumiałeś aluzji z wodą, może tą zrozumiesz..
 5. Oczywiste przejęzyczenie z mojej strony Akcyza jest składnikiem ceny jak każdy podatek.
 6. Rappar.... W poście do którego się odnosiłem napisałeś: Nie ma tu nic o procentach. Wzrosła i akcyza i ceny alkoholu.
 7. Gdzie, dokładnie gdzie w mojej wypowiedzi znajdują się słowa w których choćby sugeruję, że wzrost akcyzy o X% oznacza jednakowy X%towy wzrost ceny ? Walnąłeś idiotyzm i teraz próbujesz odwracać kota ogonem.
 8. Ja pierdzielę widzę takie artykuły i zachodzę w głowę kto dał tym ludziom te wszystkie tytuły ? Rosnące pensje + brak fachowców, związany ze odchodzeniem na emeryturę starych wygów i napływem za nich "młodych, niezdolnych, wymagających "świadomych wartości swej" (dziś sami "po studiach w WSTG") Do tego sektor usług w Polsce - przez różne "garażowe" firmy miał długo po prostu za niskie ceny. Teraz przyszła pora aby nastąpiła znacząca rewaloryzacja. Te 6% to początek ja myślę, że w niektórych sektorach usług dojdzie do 30% jak nic.
 9. Lol.. jak Pis podniesie akcyzę na paliwo o 30% to wzrośnie akcyza czy cena paliwa którego składnikiem jest akcyza ? Czy też może wzrosną obie ? Kurde Raprar uprawiacie tutaj jakieś zaklinacie rzeczywistości.
 10. Sebastian

  Utah Jazz 2019/20

  To był gracz który praktycznie w całości polegał na swoim przygotowaniu atletycznym. Kontuzje to zniszczyły i to, że próbował coś tam poprawił rzut niewiele daje gdy nie może się oderwać od parkietu. Sorry ale koszykarsko to dla mnie jest trup. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że przejdzie jakąś drogą kurację która coś tam pomoże (Rafa Nadal taką przeszedł) i kolana odzyskają część sprawności. Jest pewna szansa na to - ale, biorąc poda uwagę kontrakt zawodnika, nie ma sensu na to stawiać. Lepiej popatrzeć na roster NYK i stamtąd sobie wyciągać PFa który będzie grał.
 11. Sebastian

  Utah Jazz 2019/20

  Gdyby propozycja padła dzisiaj to by go przywieźli wczoraj. Wraz z wyprawką
 12. Dobrze by było gdybyś pisał Polaków z dużej litery.
 13. W odróżnieniu od Ciebie nie będę spekulował, nie jestem specjalistą i nie wiem co się stało w Jedwabnem, zresztą niedokończenie badań świadczy o tym, że nikt nie może mieć w tej sprawie pewności. W swojej wypowiedzi odniosłem się tylko do ogólnej tendencji żydów do robienia biznesu na tragedii holocaustu, przy czym stałą tendencją jest zawyżanie przez nich liczb.
 14. Na moje jak żydzi mówią 1500 to 100 wydaje się liczbą bardziej prawdopodobną..
 15. Ja pierdolę, gdzie tu jest ktoś kto wyrywa chwasty ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.