Jump to content

Tecu

Użytkownik
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Tecu last won the day on January 14

Tecu had the most liked content!

Community Reputation

913

About Tecu

 • Rank
  beGM Sixers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

NBA

 • Ulubiony zespół
  Bucks
 • Ulubiony gracz
  Alfabet

Recent Profile Visitors

8,064 profile views
 1. 1. Odpisałeś w reakcji na mojego posta, co jasno sprecyzowało o kim piszesz. Nie, nie liczę na specjalne traktowanie, mimo takiego głosu solidaryzuje się z każdym kogo nazwałeś tak jak nazwałeś, bo nie o taką dyskusję mi chodzi. 2. Nie odniosłem wrażenia, że teoretyzowałeś gdy pisałeś jak to świadczy o osobie, która może pomyśleć o takich argumentach 3a. Następnym razem wyrażaj się proszę precyzyjniej o kim piszesz, dziękuję za wyjaśnienie 3b. Masz rację, szanujmy swój czas. Dla Ciebie to jest kopiuj wklej lub napisanie po raz drugi tego samego zdania a dla kogoś kogo chcesz przekonać to jest wertowanie paru, parunastu stron. Przypominam, że to Tobie zależało by ktoś zmienił zdanie. Na napisanie parę razy co myślisz o osobach, które inaczej zagłosowały, znalazłeś czas. 3c. Przecież to są cytaty z Twoich wypowiedzi, raczej trudne do zrozumienia inaczej niż wprost. 3d. Co to jest lista wstydu i do czego służy?
 2. Tłumaczenie, że cytując mnie masz na myśli kogoś innego, jednocześnie nic o tym nie wspominając jest ciekawe. Ale tak czy siak dziękuję za wytłumaczenie. Mam nadzieję, że nie będę musiał częściej się o to prosić.
 3. Dziękuję za wysoką kulturę dyskusji i umiejętność czytania ze zrozumieniem. 1. Głosowałem za Tuckerem w Knicks 2. Argument podałem nie jako swój, ale jako teoretyczny możliwy dla innych. Podałem go po głosowaniu a nie w ramach dyskusji przy głosowaniu. Nie miał wpływu na głosujących. 3. Jako, że jesteś wielkim zwolennikiem dyskusji podczas głosowania - tak wygląda Twoja dyskusja w której prawdopodobnie niewiele osób chce brać udziału: a) argumenty innych są całkowicie z pizdy b) moje argumenty (w sumie to tylko jeden tylko odmieniany i teoretyczny, bo sam w niego nie wierzysz) znajdź sobie gdzieś, nie będę się powtarzał c) głosy przeciwko są od osób, które się nie znają, sugerują się innymi, są skandaliczne, osoby, które je oddały lądują na liście wstydu d) na pytania nie muszę odpowiadać, ale jak ktoś nie chce odpowiadać to słabo to o nim świadczy Nie o taką dyskusję walczyłem
 4. Trading Block : Gary Harris Josh Richardson Justin Winslow Pick 2020 Potrzebna produkcja
 5. Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem i nie mam z tym problemu, choć jestem zdania, że te plusy są mniejsze niż rewanżyzm, kombinowania przy głosowaniu czy sugerowanie się innymi głosami. Oznaczanie zmusi kogoś do odpowiedzi? Może czasami. Zwłaszcza, że często argumenty są na poziomie - głupi są Ci którzy głosowali nie po mojej myśli.
 6. To może ankieta czy nam się podoba nowa forma głosowania Bo może większości się podoba, po ewentualnych zmianach, czyli widoczność kto jak głosował? Chociaż wciąż nie mogę zrozumieć po co komu informacja w trakcie głosowania jak ktoś inny głosował? Rewanżyzm czy głosowanie jak ktoś inny? Czy może coś innego?
 7. A nie można ustawić tak ankiety by można było zmienić głos? Ja bym tego nie chciał, bo głosowanie jest za siebie a nie zagłosuję jakkolwiek by zobaczyć wyniki a później zmienię jak mi pasuje. Odrobina wysiłku przy zmianie głosów jest przydatna.
 8. Przed głosowaniem nie widać wyników. To jest argument za tajnoscią wyników w trakcie głosowania. Ja zaglosowalem kombinację Tucker (była zmiana) Wanameker. Dyskusja po głosowaniu jest bez sensu, bo opiera się na argumencie - GMowie to idioci. Rozumiem argument o słabej głębi Knicks i możliwości gry, ale też rozumiem argument za Magic. Dali go jedynego a Knicks uzalezniali od tego czy nie podpiszą Paytona. Wiesz stary, wierzymy w Ciebie, jesteś super, możemy Ci dać kontrakt pełny, ale zaproponujemy 2wc, ale wiesz, Payton jest lepszy i jak się z nim nie uda to pogadamy. Ale ogólnie jesteś kozak. A jak z nami nie podpiszesz to Twój agent ląduje na liście wstydu. To też nie pomaga. Tucker, po takiej walce o niego, jest tak zestresowany, że jak nie będzie all starem, to zawiodę się.
 9. Czyli umówmy się, że jest to fakt, który nie ma zastosowania do każdego i nie zawsze. To sprawia, że nasza dyskusja o tym, że Lebron z Hrycaniukiem itd też by wygrali, jest bezsensu, bo nie jest wiadomym czy akurat to dotyczyłoby się Hrycaniuka Nie zrozum mnie źle, nie neguję tezy, neguję to, że jest ona uniwersalna, zawsze i wszędzie. Czy odnoszę się do dwóch najgorszych teamów w jakich Lebron grał? Może, choć polemizowałbym, że Hueghes, Gibson itd byli lepsi niż Ingram, Ball. Bardziej chodziło mi, że to były dwa ostatnie pełne sezony Lebrona, więc wnoszę uwagę o tym, że upływ czasu może mieć na skuteczność tej tezy znaczenie. Może ten trend nie jest już tak mocny jak kiedyś.
 10. @człowiek...morza - jeden argument i zmieniam głos. Chciałeś dyskusji. @Eld nie obrażaj się, rób swoje, w radzie potrzebne osoby, które chcą coś robić a nie uprawiać politykę. Taki pomysł - gdyby głosowanie było tak jak to, tylko widzisz po głosowaniu kto jak głosował - chyba jest to technicznie możliwe, ale chociaż nie będzie sugerowania się przed głosowaniem wynikami. A sama ankieta to super ułatwienie do zliczania i samego głosowania, bo rozumiem, że problemem jest tylko to, że nie widać kto jak głosował? Nie bardzo rozumiem do czego to ma komu służyć? Rewanżowanie się głosami czy papugowanie po zaufanym GMowi?
 11. Wywołany do tablicy. 1. Główne moje założenie tajności głosowania było takie, żeby nikt nie sugerował się wynikami przed ich ogłoszeniem a nie tajności tego kto jak głosował. 2. Głosowanie przez ankietę nie spełnia tych założeń do końca, dlatego to nie jest tak, że jestem zachwycony, choć doceniam inicjatywę i aspekt techniczny - prostota głosowania i liczenia głosów i absolutnie rozumiem @Eld 3. Czy do dyskusji potrzebna jest informacja kto jak głosował? Chcecie atakować personalnie taką osobę? Co za różnica czy odniesiesz się ad persona czy do tych co głosowali przeciwko? 4. Nikt nie zakazuje dyskusji, każdy może przedstawić swoje rację, dlaczego do niego powinien trafić ten zawodnik. Ja nie zauważyłem nawet próby z Twojej strony @człowiek...morza Przekonaj mnie to zmienię zdanie, nie ma problemu. U mnie poszedł głos na Ciebie na Wanamakera - w przeciwieństwie do innych ja doceniam, że kiedyś dałeś mu szansę i dałeś kontrakt a to, że wymieniłeś nie zmienia faktu, że dzięki temu zarobił On kasę. A do czego Ci ta lista?
 12. Tak, Green grał nieźle. Napisałeś, że stwarza im warunki by mogli ukrywać swoje słabości i maksymalizować atuty. I, że jest to fakt a nie opinia. Jeżeli byłaby to opinia to byłbym się zgodził z zastrzeżeniem, że nie wszystkich i nie zawsze a w ostatnich sezonach już coraz mniej. Kolejny sezon LeBrona - pierwszy w Lakers. Może miał wpływ na dobrą grę McGee (pokazywał już w Denver, że umie grać tylko głowa), może Kuzma zyskiwał, choć trudno porównać. Reszta? Ingram po odejściu zaczął grać lepiej, w sumie Ball tak samo. Wagner, Hart. Weterani? Chandler, Bullock, KCP, Rondo, Stephenson mieli lepsze sezony, nie pomogła obecność Jamesa. Z tym, że obecność Jamesa pomaga, nie sposób się nie zgodzić, ale doprecyzowałbym, że nie każdemu i raczej bardziej w przeszłości niż w ostatnich sezonach. A z pewnością nie brałbym tego jako fakt uniwersalny.
 13. Niby racja, ale nie do końca. Spójrz na roster Cavs przykładowo z ostatniego sezonu LeBrona. Chowa ich mankamenty i podkreśla atuty. Ok. Isiah Thomas J. R. Smith G. Hill J. Crowder D. Wade I. Shumpert Mi się akurat wydaje, że grali akurat bliżej najsłabszego sezonu niż najlepszego w swojej karierze. Lista niepełna? To wskaż kogoś u którego faktycznie schował mankamenty i podkreślił atuty z tamtego składu. Dodatkowo przekładając na naszą grę, nie możemy bezkrytycznie stwierdzić, że każdy będzie przy Lebronie lepszy. Jeżeli już to mogę zgodzić się, że Lebron stwarzał lepszymi pewien typ graczy. W skrócie rolesów. Gwiazdy musiały się do niego dopasowywać, z czegoś rezygnować i to niekoniecznie sprawiało, że grali lepiej, że był wykorzystywany ich cały potencjał. Dodatkowo mimo wszystko cierpiała na tym ich ambicja i te gwiazdy musiały mieć odpowiedni charakter. Co do Butlera to słowa o docenieniu Jamesa nijak się mają do tego czy go lubi czy nie. Powiedział jak jest a nie opinię
 14. Warto też nadmienić, że Okafor zrobił tą linijkę broniony przez Drummond i Wooda - obaj Minnesota?
 15. Cieszę się, ale Johnson gra świetnie i myślę, że minuty się znajdą, przynajmniej mam nadzieję, bo zasługuje na nie. A Winslow wraca i wraca....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.