Skocz do zawartości

DeltaCenter

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez DeltaCenter

 1. Białołęka? To zalezy, która jej część.
 2. Zabierają dzieciarni wszystkie numery "Najwyższego Czasu".
 3. Przykro mi. Farba do włosów i torba łąkoci to jednak błahostki w porównaniu do działek rolnych czy budowlanych, które babcie i dziadkowie przekazują swoim już bardzo dorosłym dzieciom czy wnukom.
 4. Przeciętne myślenie rodzica, który jest już na emeryturze jest takie, żeby przede wszystkim "wciąż" zabezpieczać przyszłość swoich dzieci i wnuków.
 5. Lewandowski, Kielbasa, Walesa... tak to dziala Zapytaj poza granicami Polski o Czechy to ci odpowiedzą: Piwo, Praha, Navratilova, Havel Walesa jak Nelson Mandela., ponoć fajnie z tymi gostkami było i jest sobie strzelić fotkę. Tak wypada. Dziś greta na topie.
 6. Śmiało. Poproszę o cytaty, bo tych moich wpisów na temat Robercika jest ponoć x. Możesz udowodnić, a potem triumfować. Daje ci cień szansy na osiągnięcia jakiejś życiowej satysfakcji. Uwierz mi, źe to moje x cytowań = 1% twoich wpisów pełnych języka typowego dla żulika. O kim piszesz?
 7. A jak nie chce się tym interesować? To co? Teraz każdy wpis, nie utrzymany w twojej obsesyjnej narracji, będziesz krytykować - klnąc przy tym na potęgę. Czy będziesz "zapraszał" na ustawkę? Co ty jakiś niespełniony antifowiec jesteś?
 8. Jak zawsze kolega wyżej trzyma poziom. Wulgaryzmy, knajacki język.
 9. Wyszło gorzej niż z Palikotem. Miało być pięknie, nowocześnie I postępowo, a chodziło tylko o lekką pracę I hajlajf. Robercik kosi grube euro, a jego kochasia udało się upchać do sejmu. Dwa cele zrealizowane, to teraz tęczowy sztandar czas wyprowadzić.
 10. DeltaCenter

  Filmy

  WOW. Masz mnie. Wkleić link do recenzji i zapyatć innych o opinię na jej temat. Straszne. Nikt nie szedł do kina z otwartą głową, tylko z wciśniętym przekazem "że film jest w jakiś sposób inny od całej tej Marvelowskiej prostoty, wyjątkowy", a rola Phoenixa to murowany kandydat do Oscara. Czy rola psychopaty, chorego psychicznie czy ograniczonego intelektualnie jest ciężka do zagrania? Ledger, Hopkins, Nicholson, Kathy Bates, Gylenhall, Damon, Di Caprio, Rosamund Pike, Ryder czy nawet Macculay Culcin dali radę.
 11. DeltaCenter

  Filmy

  Gdybym miał gotową ocenę to wystawiłbym ją miesiąc temu. Poczekałem, Obejrzałem. Film jest mocno przereklamowany. Coś z "Taksówkarza" , coś z "króla komedii", trochę universum DC. Dobre składniki, miał wyjść dobry gulasz. Wziął się za to przeciętny kucharz I smak jest nijaki. Dało się zjeść, ale ucztą ten film nie był. Przecież Arthur nie żył w NYC tylko Gotham. To ta różnica. Choć I w naszym świecie był Joker, który rozstrzelał kilkanaście osób w jednym z amerykańskich kin. Tacy jak Arthur trafią się raz na 500 tys osób. Tacy jak Joker są "wyjątkowi" i w świecie DC powinni trafić się raz na 100 mln osób. Arthur jest zwyczajnym jednym z pięciuset tysiąca. Tego mi zabrakło.
 12. DeltaCenter

  Filmy

  Joker............................... FANTASTYCZNY......................... marketing i szum wokół filmu. Nic więcej. Na szczęście szybko wyszedł torrent i mogłem obejrzeć. Wydanie 20-30 zł na kino byłoby wielkim zmarnowaniem pieniędzy. Gdy tak poczytać opinie wokół tego filmu to co jakieś 2/3 z nich są w stylu "arcydzieło, oskarowa rola Phoenixa". Pamiętam te niesprawdzone nigdzie, newsy o tym, że ludzie nie wytrzymywali napięcia i wychodzili w trakcie seansu. Film dosyć mocno przewidywalny i nie chodzi mi o to, że przecież to film o narodzinach Jokera, więc wiadomo jak potoczą się losy Arthura, więc co się czepiam. Koszmar dzieciństwa, chora psychicznie matka - to wszystko banały. Wracając do pewniaka jakim niby ma być oscar dla głównego aktora, to czy Ci wszyscy powtarzający tę opinie wiedzą na cyzm polega genialna gra aktorska. Przecież wiadomo, że Oscary za aktorstwo i tak zostaną rozdane wśród bardzo wąśkiego grona tych samych, sławnych na topie. Problem miał chyba reżyser, który powtarzał, że nie jest to film o komiksowym Jokerze, a o upadku człowieka czy jego zniszczenia przez społeczeństwo,. a mimo wszystko wsadził głównego bohatera NIE do dżungli New York czy LA tylko do Gotham City. Jakieś alegorie do tego jak to społeczeństwo potrafi zniszczyć człowieka mają się niajk. Przecież to Gothami City, gdzie jedna dzielnica to Compton z lat 80tych, inna do Secondigliano a jeszcze inna to Brixton z lat 70-tych czy 80-tych czy cały Belfast z czasów "The troubles". Komiksowy Joker to połączenie zła, anarchii ale i niesamowitego poczucia humoru. Arthur to po prostu cierpiący na depresję człowiek. Nic w tej postaci inteligentnego i mrocznego nie ma. Może ktoś uwierzy , że ta postać będzie dalej ewoluować, ale jeżeli miałby to być przyszły przeciwnik Batmana to słabo to widzę. Obejrzałem ten film do końca bo szkoda mi było przerywać w 3/4 filmu i dotrwałem do finałowej sceny, która również była mocno przewidywalna i bardzo banalna. Tam samo banalne jak przedstawienie tych trzech młodych gości w metrze. Nie porównywałbym też tej roli do Ledgera w Batmanie. Mrocznym Rycerzu. Zupełnie różne filmy.
 13. Braun? to jest ta nowa jakość? Tylko Bosak jest wart uwagi, reszta z Konfy to poziom Jachiry i Kierwy.
 14. DeltaCenter

  Jazz AD 2019/20

  Zaczyna się tradycyjna "przeciętność" I jakaś głupia nadzieja, że w okolicach ASG może w końcu odpalą.
 15. Bon edukacyjny to taki sam mit jak "świeckie państwo" czy JOW-y. Dużo hałasu, treści I konkretnego poparcia brak. Ci po lewej już kolejny raz przejechali się na obywatelskim projekcie. Niech Konfa pozbiera podpisy....
 16. Taaaaaaa. "In 2018, the total abortions in England and Wales was 205,295. In this year, the abortion rate was highest for those of the age of 21, and 81% were for those who were single." "Number of abortions in England and Wales rises to a 10-year high as the rate of over-30s seeking a termination surges" To tylko przykłady z UK.
 17. Ile się dorzucasz rocznie? Ile wychodzi? 2 grosze na 100 dzieci? Pisze to ten co ma "jakiegoś mało znaczącego" gościa w avatarze.
 18. To jest ta różnica, że dzieciaki są ciekawe wszystkiego co jest wokół nich. Naturalny proces. Pytają o działanie lodówki, gdzie mieszka lisek I skąd się biorą ludzie. Ale w przeciwieństwie do zboczeńców z lgbt są to tysiące tematów, a nie ograniczenie wyłącznie do tematu "spuszczania się w odbycie konkubenta". Nie jest tak, że 4-latki non stop pytają o seks. Quevas pewnie dzieci nie ma, ale ukrycie marzy, żeby się do ich umysłów dobierać(nie tylko umysłów).
 19. Jaki to jest beznajdziejny serial Matko, jaki to jest beznadziejny serial.
 20. Różnica między "fajnie byłoby podsumować" a "napisz" chyba jest, co? Nie jestem pierwszą już osobą, której się czepiasz o to co powinna a nie powinna pisać. Łapu Capu.
 21. Serio. Na niszowym forum istnieje lista tematów obowiązkowych? I to jeszcze ty je ustalasz? Nie bądź leniwy, przejdź się do najbliższego biura poselskiego i ich pytaj albo przedstawicieli tzw. wolnych mediów. Choć ci ostatni wolą tematy typu "Sałatka Pawłowicz". Sam siebie spytaj teraz kto miał rację w sprawie wycinki drzew w pewnej puszczy.
 22. Po tylu latach fajnie byłoby podsumować te wszystkie shitstormy, którymi przez cztery lata walono w pis. Na początek : "co tam w słynnej puszczy słychać". Obiekty westchnień I erotycznych fantazji tych wszystkich "tolerancyjnych inaczej" : silni, umięśnieni, zamaskowani, klnący, źli chłopcy z MN.
 23. Ssałem europejskiego cyca, bardzo smaczny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...