Skocz do zawartości

DeltaCenter

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana DeltaCenter w dniu 5 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają DeltaCenter punkty reputacji!

Reputacja

267

O DeltaCenter

 • Tytuł
  Role Player

Ostatnie wizyty

2347 wyświetleń profilu
 1. Jeden poseł wyskoczył z dziwnym pomysłem, a tu biadolenie. Cieszyć się trzeba, że pidrzędny poślina z pis nie powtarza jedynie przekazów dnia Prezesa.
 2. To ja się Ciebie pytam, jaka jest cena?
 3. Zamiast lamentować, podaj konkretne ceny. Po ile ruski gaz, po ile amerykański? Rób wygibasy i przeliczaj te wszystkie mmBtu. Ja zawsze myślałem, że jest jakaś tajemnica handlowa, a tu proszę, w necie krążą wersję w przybliżeniu do +/- 1USD. Petru przejął konto. Łapu capu?
 4. To sobie Quercu nieźle wytłumaczyłeś. Z Wiadomościami Ci się kompletnie nie zgadza, to sobie wyłumaczyłeś jakimś mitem o coniedzielnym "przekazie". Na mszach w ogóle nie bywasz, ja bywam i Ty zapewne wiesz lepiej ode mnie i znasz teksty kazań z tysięcy parafii. Gratulacje. Kiedyś Wyborcza miała taki portalik typu "alert24", tam m.in informowali, że na mszy i Pipidowie, jakiś ksiądz coś powiedział i oburzeni parafianie wyszli z kościoła. Dużo śmiechu było z ttych alertów. Taki poziom "brunatnej księgi". Pogrążasz się chłopie coraz bardziej. Niedługo i nawet na tych postępowych PGR-ach PiS odbije Platformie elektorat.
 5. Od kilkunastu lat w pisoskim elektoracie, PO uchodzi za coś gorszego niż kartel z Medelin. Prześledź mapki wyborów z listy krajowej i z wyborów prezydenckich z roku 1990r. Twardy rdzeń antykomuny solidarnościowej z terenów Podkarpacia głosował majpierw za odrzuceniem komunistycznej listy krajowej, potem głosował za Wałęsą bo widzieli w nim pogromcę komuny. Zastanawia mnie ta propaganda, skoro regularnie Wiadomości TVP ogląda jakieś 2,7 mln Polaków( co rusz firma Nielsen ku uciesze Quercusow ogłasza, że TVP nie chce już nikt oglądać), a wyborcy PiS z ostatnch wyborów to prawie 6,2 mln. W takim razie te 3,5 mln jest manipulowane przez jakie media. Z tymi prostymi ludźmi to uważaj Quercusie, bo od lat PiS ma najgorsze wyniki na terenach poPGR-wskich czy zamieszkanych przez przesiedleńców ukraińskich. A tam królował i Komorowski i wciąż silne poparcie ma PO.
 6. Q z konkubentem będą aresztować, sądzić i skazywać. A może quercusie w ostatnich wyborach głosowano na PiS bo ludzie mają dość opozycji?
 7. Ja z przyjemnością czytam posty Quercusa. Im więcej takich jak on, tym "program" tej całej Koalicji będzie wciąż taki sam, co gwarantuje kolejne jej porażki. Jak widać doły tego pragną. Gracz przeciwnej drużyny ma 2/19 z gry, w tym 0/8 za trzy, do tego 6 strat i +/- -35. Pierwsza myśl trenera " może w końcu dziada posadzić na ławce", po czym wpada na boisko grupa rozwścieczonych kiboli z chuliganśkiej bojówki "KOD19 Crew" i domaga się, żeby ten nieudolny gracz wciąż "pomagał" swojej drużynie.
 8. Dzisiaj dopiero zobaczyłem co się działo w Gdańsku 4 czerwca na wiecu niewiadomo kogo. Wałęsa kiedyś krzyczał do kogoś "zabierzcie małpie brzytwę". Wybory za kilka miesięcy a w ramach "nowego otwarcia" wystawiają Tuska, który stracił coś co posiadał kiedyś "dobre przemówienie". Tuska, który w każdym sondażu prezydenckim przegrywa z Dudą, Tuska, który zawalił KE wybory. A to ciągłe podkreślanie jaki to jest świetny wynik, mimo tego, że to łączny wynik pięciu czy sześciu partii. Na dodatek, uporczywe wystawianie na scenę byłego (24 lata) prezydenta Wałęsę, byłego preydenta(14 lat) Kwaśniewskiego i byłego już prezydenta (4 lata) Komorowskiego. Gwoździnaem do trumny tego kabaretu było pojawienie się na scenie typowego "no-name" Frasyniuka, którego nie kojarzy 92% polskich wyborców, a który to na scenę zapraszabyłego aparatczyka PZPR i razem skandują "We free people". Dla Grzesia, mocno zaangażowanego w NZS miejsca zabrakło. Może ta opozycja niech sobie poogląda dokumenty Netflixa czy HBO o nowych gwiazdkach demokratów w USA.
 9. DeltaCenter

  Seriale

  A jednak..... Karla Marie Sweet - ta pani przyczepiła się do serialu Czarnobyl o to że nie ma w nich czarnoskórych aktorów.
 10. DeltaCenter

  Seriale

  Tak się zastanawiałem czy moziwe byłoby takie zachowanie radzieckich górników względem komunistycznych oficjeli. Czy to nie jest czasem trochę takie angielskie postrzeganie górników, którzy w Anglii do lat 80-tych mogli mieć taką pozycję. Scenka z babcią karmiącą krowę i jej gadka zz radzieckim soldatem mocno przewidywalna. Też mi to śmierdziało takim luzackim zachodem. Na koniec scenka z odstrzeliwaniem psów to taki typowy wyciskacz łez w stylu zachodnim. Twardy sowiecki żołnierz, który w Afganistanie zabił pewnie z setkę ludzi, może zabić kolejnego, jeśli ten pozwoli psom na śmierć w męczarniach. Przez kilkanaście minut filmu miałem wrażenie, że Brytyjczycy chcieli koniecznie oddać hołd bezimiennym psom i kotom, zapomnianym ofiarom tej "rzezi". Coś jak golryfikowanie "męczeństwa" homoseksualistów w niemieckich obozach koncentracyjnych. Możecie mnie intenetwo zlinczować, ale kompletnie mnie ta scenka nie ruszyla. Z kolei następna, scenka i 90 sekundowa akcja sprzątania na dachu elektrowni byłą chyba najbardziej trzymającą w napięciu sceną tego serialu Przynajmniej jak dla mnie
 11. Wpis ok, głośno już o nim od dwóch dni. Choć odnoszę wrażenie, że jedna strona tłumaczy swojej, że tych dzikich z Amazonki lepiej nie wkurzać. Redakcja natemat od kilku dni siedzi na Rzeszowszczyźnie i w Bieszczadach, efektem czego są opisy niemalże jak z wyprawy Jona za mur. Te "słynne" matki, które po raz pierwszy od lat pojechały z dzieciakami nad morze to jednak i tak w większości nie chodzą na wybory i tak. Żelazny elektorat PiS, jakieś 60-70% z tych wyborów,i tak będzie z Jarosławem do końca. Takie posolidarnościowe sieroty. Reszta przyciągnięta tym, że Ci gadają i załatwiają. Po co walczyć o mityczne centrum w dużych miastach? Wystarczy poobjeżdżać Leszno, Mielec, Oławę, Białą Podlaskę, Kalisz, Sieradz i straty z wielkich miast w skali całego kraju odrobione. Ktoś zapomniał, że Polska to nie tylko 14 stolic wojewódzkich, ale też i gminy. W Warszawie do zdobycia było 838 tys głosów. Dookoła w Mazowieckim 1,4 mln.
 12. 1. Akurat Kaczynski na czas tej kampanii nie był schowany i przez ostatnie kilka tygodni był główną twarzą PiS-u. Trochę zjeździł Polski i to chyba on na konwencjach wygłaszał kwestie typu: "wara od naszych dzieci". Tusk w zwycięskich kampaniach PO też raczej schowany nie był. 2. Strasznie przeciwnikiem to akurat nie jest polska specjalność. 3. Akurat elektorat PO jest - , w najłagodniejszej formie - zainteresowany wyłącznie przepędzeniem PiS-u (w snach marzenia o depisyzacji i wsadzaniu do więźień. Tyle wystarczyło do zdobycia ponad 30% głosów. 4. Ciekawe jak jest z tą marginalizacją SP przez PIS, skoro ministrem sprawiedliwośći został Ziobro, a Jaki był kandydatem PiS na prezydenta Warszawy. Siły i wpływy Rydzyka to tylko i wyłącznie wymysły. Jak tam z tą rzekomą partią Rydzyka założoną kilka miesięcy temu??? Z resztą mogę się zgodzić
 13. Q, wysil się chłopie, bo z jednodniowym opóźnieniem kopiujesz tylko przekazy. Na mapkach znasz się pewnie tak samo jak i na sondażach. Jutro pewnie skopiujesz obrazek z profilu Krysii Jandy.
 14. Zaciekawiła mnie ta "przyczyna". Start w wyborach nowych progresywnych bytów politycznych: @RPalikota 2011 - 10,0% @Nowoczesna 2015 - 7,6% @wiosnabiedronia2019 - 6,1% To a propo tych krzyków o trzeciej sile politycznej. Facet ledwo nad progiem w najłatwiejszych wyborach.
 15. Nieszczęście, wstyd, niczego nie będzie bla bla bla. Poniżej "najlepsze" co dziś przeczytałem: Czyli co, jednak pójdę na te europejskie wybory i zagłosuję na PiS, bo utarli nosa znajomemu nauczycielowi? Jak w "Dniu Świra". Nie chodzi o to, by samemu mieć lepiej, tylko żeby sąsiad miał gorzej. https://natemat.pl/274063,to-oni-dali-zwyciestwo-pis-badacz-tlumaczy-co-o-nas-mowia-wyniki-wyborow-do-pe Ja myślałem, że to jakaś gimbaza z wykopu, a to ekspert z IBRiS.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...