Skocz do zawartości

DeltaCenter

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana DeltaCenter w dniu 5 Sierpień 2018

Użytkownicy przyznają DeltaCenter punkty reputacji!

Reputacja

253

O DeltaCenter

 • Tytuł
  Role Player

Ostatnie wizyty

2296 wyświetleń profilu
 1. Dziś podczas załatwiania spraw w urzędzie podsłuchałem!!!! jak pewna pani, około 40 lat, podnieconym głosem oznajmiła, że musi zagłosować z powodów oczywistych...... żeby było normalniej. Ok.
 2. DeltaCenter

  Seriale

  Czarnobyl - wiesz co się wydarzy, ale dawno serial nie trzymał mnie tak w napięciu. "Pięknie" pokazuje komunizm od wewnątrz.
 3. Waszej? Kto jest jeszcze ze mną? Przez ostatnie kilka lat docierały do mnie jedynie histeryczne " newsy " o martwych wiewiórkach, holokauście dzików, pół milionowych manifestacjach KOD-u. A i oczywiscie wszedzie wyskakuje mi Ostaszewska. Pytanie, która propagandowa szczujnia ma większą moc oddziaływania?
 4. Nic mi nie wiadomo na temat kradzieży kiełbasy 2006 roku.
 5. Nudny jesteś. Lista m.in z Kryże krążyła już w latach 2005-2007.
 6. Ten Jasiński to podobnie jak Cimoszewicz. Ktoś mi powie co tak zachwyciło jurorów GrandPressPhoto2019???
 7. W trosce o dzieci będę kalkulował o ile zmaleje poparcie dla znienawidzonej przeze mnie partii po emisji filmu. Tak się teraz bawi mainstream.
 8. Celebryci typu Hołownia, Kramer rzygają na swoich kontach fb, tt. Każdy musi zabierać glos tak jakby problem pedofilii pojawił się z dnia na dzień.
 9. Zarerkwirować majątek, odebrać dzieci, wymazać z pamięci......... i co jeszcze? A temu panu to już naprawdę odebrało....................
 10. No to postrajkowali nauczyciele, a córka ma teraz mieć 18 sprawdzianów w niecałe trzy/cztery tygodnie. Materiał trzeba przerobić.
 11. Łapu-Capu ???? Stąd ten ciągły skowyt "zatroskanych" i czytelników "Bezbożnika"? Łazi im ksiądz po mieszkaniach i zmusza do skłądek na KK.
 12. Matko jedyna. Przecież w tej całej nagonce działa zasada, jak z Misia. -pedofil!!! - ziew -sprawdzić czy nie ksiądz - @#%&%&$%%$#@$ kur@#$% wa #@%$%^ pierd#$%$#% ne #$%$# zbocz@#%$#% %%$%#$%!$ $#%$#@!#$!@ Na portaliku NaTemat już tropią głosy tzw. prawicowców i strasznie się oburzają, na to, że ktoś nie łyknął całości, tylko wskazuje na pewne braki w filmie Sekielskich.
 13. Strasznie na "chama" próbuje się z polskim Kościołem Katolickim zrobić to co z irlandzkim. Tylko, że w całej aferze w Irlandii chodziło głównie o fizyczne znęcanie się w sierocińcach, masowe odbieranie dzieci i bardzo duży wpływ na władze państwowe. Tymczasem zapomina się, że w Polsce KK, wbrew poszwechnej opinii, nie miał na władze państwowe tak ogromnego wpływu(zaborcy, sanacja, okupacja (podczas której zgładzono 20% księży), PRL gdzie rozbijano KK poprzez Piaseckiego, PAX, księży patriotów i agentów SB). Jakieś marzenia o tym, że jak się przejmie kościelne archiwa, to wybuchnie mega wielka afera, są tylko marzeniami tych "zawsze zatroskanych"
 14. Sprawa Kardynała Pella z Australii jest bardzo ciekawa.
 15. Fluber teraz niczym Mazurek Ciekawe są oświadczenia odpowiednich zakonów czy diecezji względem niektórych "bohaterów" tego filmu. W sprawie jednego księdza poszło oświadczenie, że osoba ta dawno już zostałą wydalona ze stanu kapłańskiego, ale tego tematu Sekielski nie drążył lub nie chciał. Film - arcydzieło, dla "wiecznie życzliwych Kościołowi" - mój jeden znajomy strasznie oburzony , że w tym filmioe nie wypowiadali się biskupi, tak jakby ich obowiązkiem było biegać za Sekielskim. Po tej całej burzy odnoszę wrażenie, że pprzypadki pedofilii wśród kleru są mocno napiętnowane, a gdy mamy do czynienia w innych środowiskach to albo cisza albo wręcz jakaś forma "usprawiedliwień".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...