Skocz do zawartości

Knickerbocker....once

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

58

O Knickerbocker....once

 • Tytuł
  Role Player

NBA

 • Ulubiony zespół
  orange&blue
 1. Był już taki pan, który również przez ładnych kilka lat związany był ze swym klubem.Niezłe cyfry kręcił nawet- no ale ciężko było teamowi osiągnąć coś więcej niz WCSF. Również zażądał wymiany, choć po sezonie kończył mu się kontrakt. Na nieszczęście managment jego docelowego klubu pociągnął za spust, wypruł się z assetów, picków i poza jednym sezonem - stał się organizacyjnym pośmiewiskiem ligi na wiele lat. Jak widać w przypadku Davisa- potencjalni nabywcy jego talentów na taką sztuczkę już nie chcą iść a latem będą inne nazwiska na rynku i niekoniecznie trzeba będzie czyścić pół składu za utalentowanego ale kontuzjogennego AD Edyta. podatnego na kontuzje. My Bad. Choć był tam jeden taki zawodnik, który kręcił również niezłe cyfry ,ale pewnego dnia miał kontakt z gaśnicą i....... To jest wtedy kontuzjogenny, czy nie?
 2. Kwestia przepisów FIBA limitująca obcokrajowców ?
 3. No dobra, a co z Emanuelem, on czasami nie przyszedł do NY w celu odbudowy w nowych realiach?
 4. Promocja na kebab - do wzięcia za frytki......
 5. Knickerbocker....once

  Trade deadline 2019

  Ktoś powyżej wspominał o med-sztabie Mavs. Miał rację
 6. Wiecie co? OJP.........Człowiek budzi się rano i widzi, że coś się działo, w wątku przybyło stron. Czyta, nie wierzy. Ręce opadają, pod ręką ścierka do oplutego monitora, katalog wyrazów powszechnie uznawanych za obraźliwe skończył się po chwili @ zarząd @ deadline @ Najgorsze przebudzenie od lat. Po tych cyrkach z minionego 20lecia faktycznie odechciewa się. Turasa Cuban nie chciał??! Karpik, ja również wskakuję do Texas-Expressu. Rozumiem lato, wolne $$. Ale to są Knicks- przepłacą jakiś średniaków na zasadzie "we had make move". Zion? Nie, nie wierzę. W końcu to są Knicks.
 7. Źle się dzieje, trzeba choć na chwile wątek podbić Nasza turecka gwiazda mediów społecznościowych poprosiła ponoć o transfer.....Sęk w tym, że przy zasadach Fizza- tzn. maszyny losującej skład, jego wartość jest mocno taka sobie. Macie jakieś info o potencjalnych ruchach kadrowych 'bockers?
 8. Knickerbocker....once

  Brooklyn Nets 2018/19

  Po drugiej stronie rzeki Hudson(?) mają inne cele i pragnienia...Także spoko. W jest W.
 9. Noż kurła, że człowiek rano odpala wyniki i..... Oglądał ktoś? Błędy LA czy zwyżka formy cyrkowców z NY zaważyły na rezultacie?
 10. Czy to taka nowość? Plany były wiadome- posprzątać salary, przytankować, zrehabilitować KP, ew. spróbować zawalczyć o kogoś z FA. A ten milusiński z fotki musi być pierwszym, któremu pomachamy chusteczką na pożegnanie... Oby rok 2019 był łaskawszy dla organizacji......Najlepiej tak od 14 V.
 11. Jeśli ten deal nie daj Boże wypali, ogłaszam emigrację wewnętrzną, staję się więźniem sumienia i moralnym przegranym..... Nie, to nie może być true data...
 12. Wiesz, można spiąć się na ogólnonarodowe transmisje, ale statystycznie wynik budujesz czesaniem frajerów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...