Jump to content

człowiek...morza

Użytkownik
 • Content Count

  682
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

człowiek...morza last won the day on May 24 2019

człowiek...morza had the most liked content!

Community Reputation

1,179

About człowiek...morza

 • Rank
  beGM Knicks
 • Birthday 07/03/1999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Gdynia

NBA

 • Ulubiony zespół
  New York Knicks
 • Ulubiony gracz
  Iman Shumpert

Recent Profile Visitors

13,465 profile views
 1. Jak już dajecie się dymac jak zwykle w tych multiway Socie to zawsze sprawdźcie lepsze oferty. A nuż np KNICKS akurat spodoba się jakiś Wasz grajek i zapłacą.
 2. 1. No to co miało w takim razie do rzeczy, że zagłosowałeś na mnie? Na co to argument? 2. A to nie zrozumiałem o co Ci chodzi (jak dobrze rozumiem w gruncie rzeczy o argumentację Alonzo, typu złożyłem mu pierwszy ofertę, szanuję gracza, kupiłem jego dziewcyznie bukiet róż itd.). Fakt, moim zdaniem to źle świadczy o głosującym, jeśli takie argumenty są decydujące. Niemniej żyje z tym, mamy 30 głosujących, siłą rzeczy zawsze znajdą się odłamy. 3b. W momencie gdy o to prosiłeś, argumentacja była podana na ostatniej stronie free-agency komentarze, a więc w najabrdziej odpowiednim do tego temacie. Miałeś podane de facto na tacy. Wejście do tego tematu zajęło by Ci mniej od napisania zapytania. 3c. Zbyt dużą uwagę przywiązujesz do nomenklatury. Piszę o argumentacji @Alonzo jak piszę (to chyba najbardziej jaskrawy przykład), jednocześnie parę razy wskazywałem, że nic osobistego do niego nie mam, lubię go itd. Kiedyś wojował ze mną @Eld, który traktował mojego wpisy jako coś osobistego, z czasem zauważył, że tak nie było. To, że uważam jakiś głos za błędny, w żadnym razie nie oznacza, że go nie szanuje. 3d. Coś kompletnie nieistotnego, służącego jedynie ubarwieniu wpisu.
 3. 1. Co to ma do rzeczy? Jak głosowałeś na mnie, to nie mogę się odnieść, bo liczysz na uprzywilejowane traktowanie? 2. Co to ma do rzeczy? Też odniosłem się "teoretycznie". 3a. napisałem powyżej kogo są z pizdy, 3b. dokładnie, znajdź sobie, na przykładzie tuckera były podane, w odpowiednim do tego temacie. Proszenie się o powtarzanie n-ty raz tego samego tworzy zbędny bałagan. Szanujmy swój czas. 3c. nieprawda. Szanuję głosy innych. Czasem ich nie rozumiem (jak na przykładzie Tuckera) i niestety nikt poza Alonzo mnie z tego niezrozumienia nie próbował wyprowadzić, a jedyne głosy publiczne jakie się pojawiały, to te popierające Tuckera w Knicks. 3d. Podaj pytania na jakie nie odpowiedziałem .
 4. Twoja dyskusja ze mną w ostatnim czasie ograniczyła się do Twoich dwóch zapotrzebowań na podanie argumentów, które były podane wcześnie. Mogłeś przeczytać, nie będę się powtarzał o tym samym, bo szkdoa na to czasu. A przytoczony przez Ciebie poziom argumentacji "z pizdy" ogranicza się do dwóch osób, @Alonzo (który notorycznie przywołuje te same, nieistotne pierdy) i @Qcin_69, którego jedyną potrzebą jest tworzenie chaosu (na bazie nieprawdziwych argumentów bądź zmanipulowanych tez), ergo nie chce mi się dysputować merytorycznie z takimi osobami, bo to jak walka z wiatrakami. lista wstydu ofc nieistotna, no ale rozumiem, żeś wrażliwy i cnotliwy
 5. 4 dobre mecze to tam może Lillard zagrał w sezonie. No i to Melo robi grę Blazers, także średnio to świadczy o Damianie.
 6. Zaczyna się. Będzie trzeba przepraszać i dorzucać zabrane wcześniej zwycięstwa (jeśli macie honor). A na dokładkę poniżej ten, co podobno gra c***owy trymestr, a tak naprawdę jest najlepszym graczem tego trymestru i opuszcza co drugie spotkanie, a de facto opuścił dwa w tym trymestrze.
 7. W tej grze kluczowym jest zdanie innych, a co jest tego konsekwencją i czego w związku z tym ktoś może oczekiwać, to sobie dopisz.
 8. Nikt Ci nie każe. Niemniej słabo to będzie świadczyło o twoim podejściu.
 9. Swoją drogą jak to jest z tym fitem w Lakers i Butlerem bez piłki, który od 21 grudnia trafił dosłownie jedną trójkę?
 10. a tam, czepiasz się. Profesjonalny klub kontaktuje się tylko z jednym zawodnikiem i nie prowadzi rozmów/sonduje rynku na wielu frontach. I sytuacja nie jest wgl dynamiczna. a zawodnicy obrażają się i podejmują decyzję w ciągu sekundy, gdy dojdzie do nich pogłoska, iż nie są tym jedynym wybrańcem/mesjaszem, bo klub gada także z innymi . ogolnie waidomo, ze ten argument jest calkowicie z pizdy, a jak to swiadczy o osobie go powielającej, to już sobie dopowiedzcie.
 11. Czemu? Pisz. Przynajmniej człowiek dzięki temu się dowartościowuje, a i pośmieje.
 12. ja bym się nie zdziwł, jakby ludzie zasugerowali się dotychczasowymi wynikami głosow (wystawione na tacy). widzi jakąs przewage, to nie będzie tracił czasu na analizę two-way (niesistotny temat). psychologia tłumu
 13. Ja to tam bym wolał przeczytać argumentacje tych głosujących, bo ile można tego pi****lenia trzy po trzy Alonzo. Ty piszesz, że poleciał, a tak naprawdę Alonzo jako gm życzliwy zawodnikom, otworzył przed nim nowe perspektywy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.