Skocz do zawartości

Eld

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  3447
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  36

Zawartość dodana przez Eld

 1. Przepraszam, że mam własne zdanie i że sportowo u mnie w beGM i w sumie w RL też Denver > Lakers.
 2. Dobra, nie zauważyłem że dał reofertę.
 3. Jest bo średniorocznie dostaje dokładnie tyle samo co w ofertach. Jak by było mnie to wtedy nie. Gwarantowanej kasy jest więcej.
 4. 15/3 vs. 32/4 15 gwarantowane vs. 32 gwarantowane 5 rocznie vs. 8 rocznie Rzeczywiście. Zostaje w GSW...
 5. Adv stats miał piękne ale zastanawiające jest na ile to zasługa Looneya a na ile systemu. Ja obstawiam to drugie.
 6. Za to Twoje 'easy Lakers' to od razu mam ochotę głosować przeciwko. Spurs i Denver dali takie same oferty na Lena. Z tym, że to Spurs ściągnęli Lena a nie Denver więc po co ma się przeprowadzać jak hajs ten sam? Więc wtedy Denver schyla się po Looneya z większą kasą i lepszymi perspektywami sportowymi. Dziękuję. Do widzenia. Nie ma Looneya w Lakers. Ale za to wszystko wskazuje na to że Ed Davis leci do Lakers.
 7. Ale będzie rzeźnia o Looneya. To będzie piękne . @tangiers jak widzi ofertę dla Ibaki to czuje dziwny uścisk w klatce.
 8. No, widzę, że zmotywowałem chłopaków do sensownych ofert dla Lena . Powodzenia, OKC mimo podniesienia oferty wypisało się z wyścigu po niego.
 9. A słyszałeś, że po decyzji Qcina teraz team będzie się nazywał Minnesota Timberwolves Postoffice? Wszystko po to aby ten stragan z graczami mieć otwarty również w każdą niedzielę.
 10. A no tak. W Ciechocinku wciąż jadą na modemach 56k. Pooddychałeś normalnym powietrzem?
 11. Co Ty masz z tym netem? Z jakiej sieci takie jaja?
 12. Pewnie niedługo się dowiesz .
 13. Matthew Dellavedova poprosił zarząd OKC o spotkanie w sprawie wykupienia swojego kontraktu. Ostateczna decyzja ma zapaść po rozstrzygnięciu IV tury FA. Przy korzystnym zbiegu okoliczności nawet po III turze FA. Matthew wciąż wierzy, że może być ważnym ogniwem w drużynie walczącej w playoffach.
 14. Szukam właśnie takiego backup centra. A co zrobi Kungfu czy nie zaśpi i Prince to się okaże. Boston jak chce zostać poniżej tax to nie może tego wyrównać. Na trzecim w prio Len i tam pewnie pójdzie reoferta.
 15. Dziwi mnie brak kontrofert na Harta. Jakże uwielbiany w zeszłym roku, 1st picki latały za niego a tu tylko OKC i to 4 miejscu w prio się do niego odezwało. Nance to też miłości ma mnóstwo. Karpik podbija cyfry na VanVleeta ale Longer bankowo wyrówna.
 16. Mnie się ten liberty bell kojarzy z krowim dzwonkiem u szyi.
 17. Eld

  beGM - Random shit.

  A z czego miałeś zejść? Z tax mle?
 18. Jedni wolą cyferki, drudzy literki. Są też tacy co liczyli na Craiga w pierwszej chwili.
 19. Specjalnie przez Ciebie i przede wszystkim dla Ciebie w regulaminie musi się pojawić obowiązek, aby określać priorytety na graczy. Wielu ułatwisz życie, niektórzy będą się mogli wyspać przed weselem, a 90% społeczności nie będzie kminić przez najbliższy tydzień "co autor miał na myśli"? Jak byś choć zapisał to w sposób jak powyżej nie było by całej dyskusji która rozpoczęła się od nieszczęsnego Craiga. Nie mniej skoro nie określiłeś priorytetów w określonej kolejności typu 1. 2. 3. to jak podchodzimy do kwesti Craiga i ofert dla niego ode mnie i Sylwka? Na szczęście w reofertach nie można zmieniać priorytetów już a w IV i V turze nie ma kontrofert i reofert, więc przyjdzie nam się nudzić w tej materii do kolejnego FA .
 20. Po prostu ja pi****le. To mógł tylko Fluber wymyślić. Ale i tak pozostaje kwestia "nadania priorytetu"bo Fluber taką a nie inną rozpiską doprowadził do: albo Craig do OKC/Wizzards albo IV tura.
 21. Ale ja już napisałem Marcusowi na PM, że chrzanię ten potencjalny steal na Craiga z TO byle by spokój był. Napisałem również, że to Wy podejmiecie decyzje. Więc z czym strzelam sobie w stopy? Próbując logicznie rozpisać to co autor miał na myśli? Niszczysz moje kreatywne podejście . Dodam tylko, że od tego warunkowania też zależy czy @Sylvinho. dostaną Craiga jak coś. A wychodzi na to, że nie dostaną nawet jak go wygrają bo nie ma na niego określonego priorytetu, czyli Craig do IV tury.
 22. Co tym razem źle? Pierwotnie w swoich kontrofertach nic nie wspominasz o starej ofercie nr 5, czyli IT tylko napisałeś takie coś: Oferty 2,3 i 4 nie są zależne od 6 i 7. Więc w domyśle albo zapomniałeś dopisać "5", albo piątka ma takie samo prio do podpisania jak 2, 3 i 4.
 23. Kim Ty jesteś, że to wszystko wiesz? Kali lubić takie ciekawostki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...