Jump to content

Eld

Użytkownik
 • Content Count

  3,728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Eld last won the day on January 15

Eld had the most liked content!

Community Reputation

3,430

About Eld

 • Rank
  Super-Star

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Głupie pytanie...

NBA

 • Ulubiony zespół
  SuperSonic
 • Ulubiony gracz
  The Glove

Recent Profile Visitors

13,935 profile views
 1. Albo na mecz przed all-star brake, albo tuż po. Za to czytałem, że Wendell ma wrócić znacznie szybciej niż przewidywano.
 2. Nie, Mavericks z SS Donicićiem nie są dla mnie contenderami. Chłopaka jeszcze nie widziałem w playoffs więc nie ma tematu. Tak samo nie wiem co w tej grupie robią Celtics. Może to Twój contender, na pewno nie mój. Podobnie z Raptors i Heat - oba teamy cierpią na brak superstar power, mimo bardzo solidnego grania w RS. Jazz? Meh. Goberta już parę razy wyjaśniono w playoffs, a Spida lubi sobie w slump wpaść. Zostają Lakers, Clippers, Nuggets, Bucks i Rockets, choć Ci ostatni zdecydowanie najsłabsi z tego towarzystwa.
 3. Nie zapomnij o ignore. Tylko sprawdź wcześniej co było pierwsze. Czy zasugerowanie że drużyna z Hardenem to nie contender, czy moja wycieczka do Detroit.
 4. Nie Wolves Nie Knicks Na pewno też nie Lakers Nikt Wam nie zapłaci za upgrade tak jak Oklahoma. Chętnie obgadam każdą propozycję wzmocnienia.
 5. Rockets to na pewno bardziej contender, niż Pistons team na playoff. Mimo, że nie lubię Hardena a Houston gra straszną koszykówkę dla mojego oka, to nie wiem jak można nie nazywać contenderem drużyny która top3 zawodnika w lidze.
 6. Komunikat Ligii: ------------------- W Blue Monday nie przyjmuje się żadnych rezygnacji.
 7. W żadnym wypadku, ale z drużyn aspirujących do mistrzostwa, czy tam nazwyanych contenderami słabo to u rakiet wygląda.
 8. Z Clippersami to też nie bardzo bo tam są solidnie punktujące cztery opcje, a w Houston wystarczy Harden z ostatnich sześciu meczów, powtórka z g6 2018 WCF, czy dzień jak co dzień w robocie Westbrooka i już połapane.
 9. Właśnie dziś się zastanawiałem że Houston to nie bardzo ma czego szukać w playoffs vs. np Jazz, czy Lakers. Podwajanie Hardena + piłka pewnie do RW0 gdzie się go odpuści na obwodzie i zrobienie mu alejki wprost na Goberta/ktoś z trójki Howard/McGee/Davis.
 10. Ja tego nie wprowadzam. Pier*ole. Tego tym bardziej nie. No to mamy chyba sprawę jasną. @january @ozzy110 jak się będziecie gdzieś w pobliżu kręcić - potwierdźcie proszę.
 11. Nie ma wyjątku. Gracz, to gracz. Jeśli znajdziecie jakiegoś posta od Radnego z tamtego okresu, to postaram się tym zająć do okienka, mimo że jestem zwolennikiem wprowadzania zmian od nowego RS. Sam osobiście sobie tego nie przypominam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.